SÚŤAŽ o letné šiltovky – originál Kamaráti z Trinity - Vlnka a Čľupko 😊

patricia_trinityhotels
Moderátor
4. jún 2019

Do súťaží sa snažím dávať prevažne praktické veci, pekné, šikovné a výnimočné... rovnako ako tieto sympatické šiltovky, ktoré určite potešia, zvlášť takto pred letom. 😊 Ružová a modrá s motívom maskotov, našich Kamarátov z Trinity – konkrétne Vlnky a Čľupka.

AKO SÚŤAŽIŤ:
Napíšte mi sem do fóra vaše preferencie pri výbere letnej dovolenky. Zvažujete kvôli deťom aj vzdialenosť, alebo ide skôr o lokalitu či referencie a odporúčania na hotel?

Do hotela Senec k nám chodia hostia z celého Slovenska. Čoraz častejšie k nám prichádzajú aj hostia z blízkeho okolia – tak do 50km. Tieto preferencie ohľadom vzdialenosti som si všimla aj vo vašich príspevkoch v súťaži o pobyt. Ako ste na tom vy? 😎🌞🏖

O ČO HRÁME:
3x šiltovka s motívom Kamarátov z Trinity podľa vlastného výberu (modrá, ružová).

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 3 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
11. jún 2019

Pekný deň prajem, máme tu utorok 11.6.2019 a ja mám jednú milú povinnosť a to uverejniť mená výhercov - súťažili ste o 3x šiltovka s motívom Kamarátov z Trinity podľa vlastného výberu (modrá, ružová). No a štastie sa dnes usmialo na:
@podkovickaa
@lubimmisku
@rozpravkaa

Srdečne gratulujeme. Skontrolujte si prosím svoje IP - píšem vám súkromnú správu ohľadom vybavenia a doručenia výhry ;)

podkovickaa
11. jún 2019

@patricia_trinityhotels
Neveriiiiim.😱Dakujem pekne.

rozpravkaa
12. jún 2019

@patricia_trinityhotels jeeeeeej dakujeeeeeem! ♥️♥️♥️

alexandra33
12. jún 2019

Ide mi o lokalitu,vybavenost hotela bazen a pod. Ine sluzby