SÚŤAŽ O LÍSTKY DO AQUALANDU MORAVIA

patricia_trinityhotels
Moderátor
7. jún 2019

Zahájili sme výnimočnú spoluprácu s najmodernejším aquaparkom v Českej republike 🤩🔝🔝🔝 a pri tejto príležitosti vyhlasujeme súťaž o 5 rodinných vstupov do AQUALANDU MORAVIA.

Čo poviete na celodenný rodinný výlet, na miesto, kde nájdete tie najbláznivejšie vodné atrakcie?

AQUALAND MORAVIA sa nachádza v dedine Pasohlávky, len 120 km z Bratislavy. Tu pravú vodnú zábavu si tu nájde naozaj každý -14 bazénov s celkovou rozlohou 3 000m2, 20 tobogánov a šmýklaviek s celkovou rozlohou 1,7km a množstvo noviniek ako zóna soľnej terapie a podobne.

AKO SÚŤAŽIŤ: pošlite nám svoje rodinné osadenstvo, koľko máte členov rodiny s ktorými by ste išli na tento celodenný výlet. Spomedzi odpovedí vyberieme 5 z vás, ktorým pošleme celodenný rodinný vstup. 🌞🌞🌞🌞🌞

Viac o AQUALANDE MORAVIA: http://www.aqualand-moravia.cz

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 5 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019. 😎

1989lenka
8. jún 2019

Na výlet by som išla so svojím manželom a dcérou(4roky). Bol by to ešte výlet v trojici, lebo čoskoro nás bude o 1 viac ☺️. Podľa možností by sme zobrali aj tetu s jej 2 chalanmi(5r, 8r) všetci milujeme vodu tak by sme si užili poriadnu zábavu a spravili si pekný deň.

janicka8880
8. jún 2019

@patricia_trinityhotels my sme 4 dokopy.

curcuma
8. jún 2019

Dve parťáčky ja a dcérka,
radosť z výhry by bola veľká,
pribalili by sme aj našu babinku a moju sestru Katku,
a vyrazili na cestu nie je veľmi krátku 🙂

ketrint
8. jún 2019

My sme dve, ja a 4r dcérka. 👩👧

Ale na výlety bravame ešte moju maminu👩, moju sestru👩 - dvojča a mojich dvoch bratov👦👦 - ktorí sú tiež dvojičky. 🤣🤣🤣

Takže my už nie sme rodina ale tlupa ľudí. 😂

elkatelkaaa
8. jún 2019

Toto je naše rodinné osadenstvo... Ja, manžel a 4 ročná dcérka... Výhru by som dopriala hlavne manželovi a malej, ktorá miluje vodu, je to vodný živel a vždy si návštevu aqua parku veľmi užíva...

jakubella
8. jún 2019

@patricia_trinityhotels posielam jarnú edíciu našej štvorčlennej niekedy celkom milej zoo, ktorá by sa veľmi rada vyšantili na takomto superkupku🌞😘 pozdravujeme❤️

kristina2708
8. jún 2019

Naše rodinné osadenstvo tvoria samí dospeláci ale veľmi rada by som v prípade výhry venovala tieto lístky známym majú malého synčeka ktorý by sa určite vybláznil pretože miluje vodu a kúpanie 😊

dominikamachynova
8. jún 2019

Išli by sme celá rodinka, manžel a naše 3 detičky... Vodu milujú a mali by určite krásny zážitok lebo v aqualande Moravia sme ešte neboli

wenka25
8. jún 2019

My sme 4kusy a staci to

keena
8. jún 2019

@patricia_trinityhotels my sme 4 👨‍👩‍👧‍👦 Nechcem nas tu prezentovat tak foto aspon takato. 🤣 vylet by moc potesil.

reuska1
8. jún 2019

Sme 5 - členná rodina. Ja, manžel a 3 deti. (12r, 8r, 5r). Vsetci 3 sa radi bláznia v bazénoch, ale tá stredná je rodený vodník ❤️ Zbláznili by sa od radosti, keby sme vyhrali 😍

lennulik1
8. jún 2019

Ahoj,
my sme 5-clenna rodina, mame 3 deti - chlapci 5r. a 3r. a dcerka 1rok. deti vodu zboznuju.... ale co, ved aj my s muzom :D

etnatn
8. jún 2019

Zatial sme traja...ja, manzel a 21mesacna dcerka Miska, ktora velmi lubi vodicku a uz sa tesi na surodenca!

chiarika
8. jún 2019

Ahoj,sme 4clenna rodinka.mama- ja,manzel a nase dve dcerky 3r.a 8r.Listky do aqualandu Moravia by nas velmi potesili lebo na Morave sme este neboli ;)

mon01
8. jún 2019

My sme styria, ja s manzelom a nase dve krasne dcerky, 3,5 rocna Viki a pol rocna Sofi, vodu zboznuju

bambulka9999
9. jún 2019

My sme traja. Nas drobec miluje vodu. Vyhra by velmi potesila.

katkanr
9. jún 2019

Ja by som vzala našu 4člennu rodinku 👩👨👧👦 Velmi dlho som musela listovat medzi fotkami kym som nas našla všetkych pokope. 😁 ...nakoniec som našla

kikuszv
9. jún 2019

@patricia_trinityhotels My sme 3 - ja, manžel a 5 mesačná dcérka a so sebou by sme určite vzali mojich rodičov a 2 bratov, aby sme sa vedeli prestriedať pri malej 🙂

mo_gu
9. jún 2019

@patricia_trinityhotels nasa rodina s ktorou by sme išli je pomerne čerstvo 4-členna. Tatko , mamka s dve baby. 7 rokov a 4 mesiace.

vevuska1990
9. jún 2019

My sme zatiaľ len ja a manžel ale ak by sme vyhrali zobrali by sme moju sestru a jej 4clenu rodinku plus našu mladciu sestru

nocky
9. jún 2019

Okrem nas 4 by sa urcite pridala aj moja sestra, ktora taketo vylety zboznuje 🙂.

xxx9955
9. jún 2019

Bola by to krasna vyhra pre našu rodinku. Do aqualandu by sme isli ja,manzel a nasa 13 mesacna dcerka 😊👶 vo velkom aquaparku este nebola, mala by nesmiernu radosť, pretože vodu miluje. Bol by to krasny vylet a taka naša letna dovolenka 🙂

siu38
9. jún 2019

Zobrala by som mpje deti a manžela.Aj ked deti sú už veľke 17,12r.Ale taký výlet poteší aj veľkých

lubka0805
9. jún 2019

My sme 5 všetci vodu zbožňujeme a hlavne deti tie keď počujú o nejakom AQAPARKUtak hneď tam musíme ísť.

lucanka49
9. jún 2019

5 členná rodinka ♥️ ktorá miluje vodu a šantenie sa v nej 🤩 vyhra by bola ako odmena za vysvedčenie 😍 potešilo by nás to veľmi 💞

matja
9. jún 2019

@patricia_trinityhotels my sme styria, dvaja dospelí a dve deti vo veku 7 a 10 rokov 🙂

jajus18
9. jún 2019

My sme traja a zobrali by sme krstneho syna zo sebou

livinka1111
9. jún 2019

Išla by som veľmi rada s manželom a našimi deturencami (syncekom a dcérkou). Zbožňujem rodinné výlety a toto by bola príležitosť na jeden krásny nezabudnuteľný 😍😍😍

lucik194
9. jún 2019

isli by sme 2+2 a konecne by si uzila tobogany aj mladsia, nakolko uz ma konecne 120cm kedze v moravii zvyknu kontrolovat vysku....