SÚŤAŽ O LÍSTKY DO AQUALANDU MORAVIA

patricia_trinityhotels
Moderátor
7. jún 2019

Zahájili sme výnimočnú spoluprácu s najmodernejším aquaparkom v Českej republike 🤩🔝🔝🔝 a pri tejto príležitosti vyhlasujeme súťaž o 5 rodinných vstupov do AQUALANDU MORAVIA.

Čo poviete na celodenný rodinný výlet, na miesto, kde nájdete tie najbláznivejšie vodné atrakcie?

AQUALAND MORAVIA sa nachádza v dedine Pasohlávky, len 120 km z Bratislavy. Tu pravú vodnú zábavu si tu nájde naozaj každý -14 bazénov s celkovou rozlohou 3 000m2, 20 tobogánov a šmýklaviek s celkovou rozlohou 1,7km a množstvo noviniek ako zóna soľnej terapie a podobne.

AKO SÚŤAŽIŤ: pošlite nám svoje rodinné osadenstvo, koľko máte členov rodiny s ktorými by ste išli na tento celodenný výlet. Spomedzi odpovedí vyberieme 5 z vás, ktorým pošleme celodenný rodinný vstup. 🌞🌞🌞🌞🌞

Viac o AQUALANDE MORAVIA: http://www.aqualand-moravia.cz

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 5 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019. 😎

jaja23
7. jún 2019

@conspi sme traja, manžel, synček a ja. Synček vodu miluje, a my milujeme Moravou 😁

nikolurbanska
7. jún 2019

My sme traja, já, priatel a náš syn, ale určite by sme zobrali aj babku, dedka a najmladšieho brata(6rokov), ktorý by sa tam s našim krpcom vybláznil😊

hamaka
7. jún 2019

Ahojte, my sme 4-členna dobrodružná rodinka, ktorá veeelmi rada navštevuje aquaparky. Hlavne teda tata, mama a 6 ročný Martinko. Nás 22 mesačný Adamko sa zatiaľ uspokojí aj v detskom bazéne so smyklavkou, ale adrenalínu sa občas nebráni. Radi zažijeme nové dobrodružstvo aj Aqualande Moravia 👨‍👩‍👦‍👦🚗💦👙

lienkaam16
7. jún 2019

Aj my sme traja👪 a snáď čoskoro aj štyria 🙂

1kriosa1
7. jún 2019

Joooj my s mužom do Moravie veľmi radi chodíme,....kým sme nemali dcérku, v zime sme tam bývali aj 2x mesačne 😊 s malou sme tam ešte neboli , mala by premiéru 😊 inak je vodný živel po mne 😁...išli by sme iba my traja, lebo my sme najlepší parťáci na našich výletoch 😊♥️ výhra by ma veeeeeeľmi potešila, konečne by som mala možnosť sa celý deň opalovať a muž nech čvachtá v bazénoch malú 😁

henyka86
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels my sme zatial traja a po lete k nam pribudne dalsi clen🤗bola by som rada keby sa moj muz s malym vysantili v aquaparku, a ja by som si zatial tiez oddychla aj ked bez toboganov😀

xenicka13
7. jún 2019

My sme siesti, a Moraviu by sme strasne radi vyskusali

zeytin
7. jún 2019

Milujeme vodu.
Na fotke tatinko s dcérkami a chýba mamička s bračekom. Sme piati 🙂 Radi chodievame so sestrou a jej rodinou, deti tak majú parťákov na hranie. Ich by sme určite zobrali so sebou.

kater_by
7. jún 2019

My sme 4 ja manžel syn Davitko a dcérka Dorothea. Radi by sme urobili radosť aj nášmu synovcovi 😊😊

kupcovci
7. jún 2019

My sme štvorčlenná rodinka ktorá má rada zábavu a radi plavame ,do aquaparku Moravia dlho túžime ísť takže by nás výhra veľmi potešila🍀

jabucko
7. jún 2019

4 kusky nadsenych vodnych zivlov 😀

manyus
7. jún 2019

Tak ja a sestra s rodinou s dvomu detmi a este by sa k nam pridali mladší brat s rodinou ktorý bývajú v Čechách.Dokopy by nas bolo 8 z toho 3 deti.To by bol taký super výlet a este k yomu na takéto krásne miesto.Kiežby sa nám pošťastilo,tak zriedka sa vidíme a deti hlavne🙏🙏🙏

shogun
7. jún 2019

Tak my sme mali uz raz tu cest toto miesto nastivit a boli sme uneseni, o detoch ani nehovorim. Samozrejme by sme sa tam zasa radi vratili a uzili si nadhnerny den, lebo vsetko sme ani nestihli prejst. Sme 4-clenna rodina, synovia maju 5 a 8 rokov a kedze mladsi syn uz podrastol, uzil by si to o to viac teraz aj on.

irenaliza
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels
krásny večer prajem,super výhra, ak by sa pošťastulo, tak by sme na celodenný výlet išli 6-členná rodinka, ja mamina, tatko Dano a naše 4 dcérky-Irenka, Lízinka, Emka a Dorotka a wau super prázdniny by boli.

mivalik
7. jún 2019

My sme 3clenna rodina. Ja, priatel a nas 1.5 rocny syn, ktory ma velmi rad vodu. A zobrali by sme aj moju sestru, synovu krstnu mamu 🙂

dezire1000
7. jún 2019

Ja mam týchto troch čertov vo veku 3 roky, 10 rokov a 18 mesiacov😁plus tatino. Ešte sme nikdy neboli v žiadnom aqua parku a toto by bol zaslúžený oddych pre nas☺️🤗💓

nancy666
7. jún 2019

Tak sem sa chystáme už dlhšie, s výhrou by sme už sa aspoň rozhýbali konečne. My by sme šli 5ti- ja a priateľ, a kuriatka naše 5,1 a pár týždňov. 😎

janulka29
7. jún 2019

Sme 4-členná rodinka : Janka, Rudko, Miška, Saška 👨‍👩‍👧‍👧😊😘 naše baby milujú vodu, riadne by sa vybláznili 🤗❤

lubimmisku
7. jún 2019

S mužom a s našimi dvoma vodníkmi 3,5r a 5,5r 😊

gamura
7. jún 2019

My sme 3-clenna rodina, a to mama, tato a 20-mesacny synator. Do aquaparku by s nami isla aj babka, ktora je vodnar a vodu zboznuje ako my 😀.

hnedoocko0909
7. jún 2019

My traja😉 Manžel, syn Filipko (3,5roka) a ja by sme veeelmi radi vyhrali. Ešte sme v tomto komplexe neboli a toto leto som bez práce, takže času je dosť, len € málo...
Ďakujem za súťaž 😉 a prajem všetkým krásne letné zážitky

zajka1
7. jún 2019

Nas je ako prstov na jednej Ruke a moraviu som studovala na jednom zlavovom portaly, ze tam raz Musim decka zobrat, bombovo to tam vyzeraaaa

katka0202
7. jún 2019

Ja, manžel, 14-ročná dcéra a 9-ročný syn 🌞

maris100
7. jún 2019

My sme 4-Clenna familia a kedze toto Leto dovolenku nevydalo ziadnu, sme sa dohodli na celdennych vyletoch a toto by bola topka

karinuska22
7. jún 2019

Sme traja, Ja mama, tato a syn Samko. Do Moravie radi chodime.

fortuna111
8. jún 2019

Nasa rodinka : tatino, mamina, 2 dcerky a syncek.

zuzka38
8. jún 2019

My by sme sa potešili všetci piati 😎 detváky sú najstarší 8, prostredný 5 a najmladšia žena 2.5 roka

luciabol
8. jún 2019

My sme 4ria...tati, mami a dve dcérky, všetci milujeme vodu, leto, tobogany a Aqualand Moravia je topka 🙂