SÚŤAŽ O LÍSTKY DO AQUALANDU MORAVIA

patricia_trinityhotels
Moderátor
7. jún 2019

Zahájili sme výnimočnú spoluprácu s najmodernejším aquaparkom v Českej republike 🤩🔝🔝🔝 a pri tejto príležitosti vyhlasujeme súťaž o 5 rodinných vstupov do AQUALANDU MORAVIA.

Čo poviete na celodenný rodinný výlet, na miesto, kde nájdete tie najbláznivejšie vodné atrakcie?

AQUALAND MORAVIA sa nachádza v dedine Pasohlávky, len 120 km z Bratislavy. Tu pravú vodnú zábavu si tu nájde naozaj každý -14 bazénov s celkovou rozlohou 3 000m2, 20 tobogánov a šmýklaviek s celkovou rozlohou 1,7km a množstvo noviniek ako zóna soľnej terapie a podobne.

AKO SÚŤAŽIŤ: pošlite nám svoje rodinné osadenstvo, koľko máte členov rodiny s ktorými by ste išli na tento celodenný výlet. Spomedzi odpovedí vyberieme 5 z vás, ktorým pošleme celodenný rodinný vstup. 🌞🌞🌞🌞🌞

Viac o AQUALANDE MORAVIA: http://www.aqualand-moravia.cz

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 5 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019. 😎

lenkavalova
9. jún 2019

My sme žiaľ iba dvaja. Ale Samko miluje vodu a tobogany.

luciatl
9. jún 2019

Tatinko,maminka, Lukáško 9r, Terezka 7r, Agátka 3r..... všetci sa veľmi radi kúpeme😉😉😉😉😉

ivinkapink
9. jún 2019

prvy krat sme boli vyskusat aquapark moravia tento rok v maji a bolo tam uzasne, isli by sme znova 🙂 v rovnakej zostave mama Ivka, tato Tomasko, dcerka Lucinka, mozno by sme vzali aj babku a dedka nech si oddychnu v tej suprovej bublinkovej vodicke 😀

jaminama
9. jún 2019

Sme rodinka 2+2...ja,tatušo+Natálka a Martinko😘

diaem
9. jún 2019

@patricia_trinityhotels no nás je 😂😂 ja ,manzelik , moja babka, najstaršia 6 ročná, 2,5 ročný synátor a najmladšia 1,5 ročná 😉 celkom teda 6 kúskov ale Babicka by už veru s nami nešla 🤪

jafisa
9. jún 2019

Na celodenný rodinný výlet do AQUALAND MORAVIA by sme sa radi vybrali my traja = 3 ročný synček + tati+ mami🙂

henuskah
10. jún 2019

Zatiaľ sme štyria, no čakáme ďalší prírastok ♥️😍😊foto je trošku staršia 😀

pooppy142
10. jún 2019

Zatiaľ sme 2 dospelí +2 deti a ďalšie je v bruchu ♥️❤️🙂

jane1989
10. jún 2019

My sme traja a určite by sme šatám poriadne vybláznili 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
11. jún 2019

Pekný deň prajem, máme tu utorok 11.6.2019 a ja mám jednú milú povinnosť a to uverejniť mená výhercov - súťažili ste o 5x rodinný vstup do AQUALANDU MORAVIA. Tu je 5 mien, na ktorých sa usmialo šťastie:
@henyka86
@hamaka
@jajamalka
@sorciera24
@katkanr

Srdečne gratulujeme👏. Skontrolujte si prosím svoje IP - píšem vám súkromnú správu ohľadom vybavenia a doručenia výhry ;)

hamaka
11. jún 2019

@patricia_trinityhotels ďakujeme krásne 👍🏻👍🏻👍🏻

sorciera24
11. jún 2019

@patricia_trinityhotels dakujeme krasne! velke prekavapenie a presne ako som pisala v komente, deti už diveju od šťastia a my už vybalujeme stan a tešíme sa na dobrodružstvo:D

suf
11. jún 2019

My sme štyria (dve dievčatká) a myslím že táto fotka hovorí za všetko 😂

katkanr
11. jún 2019

Obrovske dakujem-e 😚 velmi sa tešime.Gratulujem aj spoluvyhercom 🎉

sorciera24
14. jún 2019

@patricia_trinityhotels odpovedala som vam na spravu, ale neodpovedali ste, neviem, ci vam bola dorucena.....