SÚŤAŽ pre všetkých. Chcete zažiť pravú rodinnú dovolenku na Slovensku s animáciami?

Tri destinácie, tri hotely a zábava za každého počasia - to je heslo, ktorého sa držíme pri tvorbe programu v Trinity Hotels & Resorts. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte letný pobyt v jednom z našich hotelov podľa vlastného výberu.

Hlavná cena je 3 dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby + 2 deti v ktoromkoľvek z našich hotelov počas pobytu Leto 2016.
Pobyt ďalej zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- wifi,
- bezplatné parkovisko,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne.

Súťažná otázka - Trinity Hotels & Resorts prešli v uplynulých rokoch viacerými rekonštrukciami, otvorili sa nové priestory, pribudli nový maskoti, nový bazénový vodný svet, suchý detský svet, herne, kulinárske štúdio a podobne. Čo Vás alebo Vaše deti zaujalo na našich hoteloch najviac?

Viac o hoteloch nájdete na našich hotelových stránkach www.trinityhotels.sk, www.hotelsenec.sk, www.hotelsitno.sk a www.atriumhotel.sk

Pozn. - do súťaže budú zaradené všetky odpoede v tomto súťažnom fóre zaslané do nedele 14.2.2016. Meno výhercu uverejníme v pondelok a bude kontaktovaný internou poštou.

Tešíme sa na Vaše názory v podobe súťažných príspevkov 🙂

ivkkaaa
8. feb 2016

Nás najviac zaujal bazénový svet 🙂 Naozaj nie je veľa hotelov kde je detský bazén so šmykľavkou. Náš mladší synáčik zatiaľ neznesie plávacie koleso, takže detský bazén musí byť keď niekam ideme 🙂 A ako viaceré maminy napísali, keď sú drobci spokojní, aj rodičia sú spokojní.

annakomackova
8. feb 2016

Pred dvoma rokmi sme boli v Senci,úžasné bolo ze sme boli pri jazere.Deťom i nám sa páčila herna pre deti hneď vedľa bazéna,to bolo super. Pre mňa najväčšia spokojnosť bol prístup personálu a ochota,keď sme potrebovali zohriať mlieko,či prevarit vodu...

jajulka15
8. feb 2016

My máme najradšej wellnes, bazény a super prostredie 🙂

desiname
8. feb 2016

Super, ze existuju hotely, ktore myslia na deti. Ocenujem najma bazeny, hernu a maskotov, ktorych moje deti zboznuju.

winni
8. feb 2016

Nemali sme zatiaľ tú možnosť ubytovať sa v takýchto hoteloch, priznám sa, že som o tom ani nevedela viac, ale čo som počula od iných rodiniek, tak len same chvály, same pozitívne ohlasy.. už mám aj pozretú ponuku, vybraté dve miesta, v ktorých sa určite ubytujeme a som si istá, že nebudeme ľutovať 🙂 som rada, že existuje ubytovanie aj pre rodinky s deťmi a už teraz sa tešíme.

jarka721
8. feb 2016

všetko nás zaujalo 🙂 samozrejme najmä vodný svet!ešte sme neboli na dovolenke ,ale ak sa raz pošťastí tak len niekde tu na Slovensku 🙂

domin85
8. feb 2016

hlavne moznosti pre celu rodinu vratane malych deti 🙂 kedze mame maleho syna pozerame pri vybere kaviarni, restauracii aj hotelov prave po tom, aby sa aj maly mohol niekde troska vyblaznit a zial sa to javi ako nie prave najjednoduchsia poziadavka...

matusik24
8. feb 2016

Ako veľa mamičiek tu píše,ani ja s rodinkou sme nemali tú česť navštíviť vaše hoteli, ale možno vďaka tejto súťaži sa nám to spoločne podarí. Nášho Matúška najviac láka vodička,no a môjho manžela tobogany tam sa vie vyblázniť, ako keby bol trojročný a maminka by ocenila masáž chrbta,lebo to veľmi potrebuje.Takže ak sa usmeje šťastie tak budeme radi a pošleme fotku z pobytu.

anicka86
8. feb 2016

Aj keď sa chystáme v lete na dovolenku do zahraničia, vyberáme vždy ubytovanie, ktoré je vhodné pre rodiny s deťmi. Som veľmi šťastná, že aj na Slovensku konečne takéto krásne hotely máme, radi by sme ich vyskúšali 🙂 a vymenili more za slovenské prostredie 🙂

lindsey
8. feb 2016

Ze vsetky tri hotely sa nachadzaju v uplne odlisnom prostredi.cize kazdy si pride na svoje.mili personal.vyborna kuchyna...

mirkabl
8. feb 2016

Najsť na slovensku plnohodnotne zamerane hotely na detskeho klienta je skutočne tažke, preto vaše hotely zaujmu nejedneho rodiča, škoda že ceny su neni priliž prispôsobene finančnym možnostian slovenskych rodín.

eniii
8. feb 2016

Uz 2x sme boli v hoteli Sitno a velkaaa spokojnost! Starsia dcerka sa vyblaznila vo velkom detskom svete, aj v tom vodnom, velmi mili animatori su tam! A to kino super napad! ☺ ja som si zas oddychla pri masazi a jedlo bolo taktiez veeelmi chutne. Chceme ist zaaaaas 😂😄👍👏

cilkajanka
8. feb 2016

Hotel Sitno poznáme, nádherné prostredie a super wellness 🙂

mimulik8
8. feb 2016

Veľmi sa mi páči, že tieto hotely myslia aj na detičky, oceňujem vodný svet a animátorov, ak budeme mať príležitosť, určite vyskúšame.

jzabava
8. feb 2016

Este sme neboli vo vasich zariadeniach, ale deti ako velki fanusikovia Spievankova vybrali nasu buducu oddychovu destinaciu - hotel Sitno 🙂 Tesime sa uz teraz a v pripade vyhry dvojnasobne 🙂

dominikatu
8. feb 2016

Láska- príjemné prostredie, personál, jedlo, animácie. Jednoducho nič nás nerozčúlilo a my sme sa mohli venovať jeden druhému a zažiť rodinnú atmošku v plnom prúde.

ludka140281
8. feb 2016

pravidelne chodíme do Tatier do hotela Sorea Trigan Baník a nevieme si to vynachválit, welnes,sauny,detský bazén,no super 🙂 všetci pekne spolu a každý z nás si tam nájde niečo pre seba 🙂 a hlavne bazenik s teplou vodou,no skvelá dovolenka...radi vyskušame aj ine 🙂 zatial nemáme inu skusenost 🙂 🙂 🙂 a v neposlednom rade detský kutik 🙂to nás zaujalo

xkittix
8. feb 2016

Vsetko,ale hlavne ze konecne nieco aj pre deti,bazeny,detske kutik a nadherne prostredie 🙂

linuus77
8. feb 2016

Moje deticky zaujme istotne vodný svet a herne, kedze milujú vodu a všetky nové hracky. Tie doma už majú veľmi obkukané 🙂 a my s manželom sa potesíme zmene prostredia, oddychu, tomu že nemusíme varit a upratovat 🙂 ked sú stastné deti, sme stastní aj my 🙂

zlaticko444
8. feb 2016

Nás zaujalo to, že človek nemusí s deťmi nikam cestovať a všetko má doma, na jednom mieste. A v kvalite, akú si zaslúži. Dospeláci si oddýchnu od detí vďaka animátorom, deti si oddýchnu od rodičov vďaka bohatému programu 😀 Boli sme v lete na hoteli Sitno a veľmi sa nám páčilo až tak, že plánujeme ísť s deťmi znova. Len skúsime asi inú lokalitu 🙂 Preto by taká výhra určite potešila 🙂

ikika
8. feb 2016

My sme boli vo vasom hoteli Sitno vo Vyhniach. Boli sme velmi spokojni, deti sa vysantili pri animaciach. Maskot Kopko vedie a z minidiskoteky mali deti neskutocny zazitok... a na taketo zazitky rady spominaju este dlho dlllho... 😵

xfenix
8. feb 2016

Jednoznacne voda, voda a voda 🙂 to je to co nase deti zaujima najviac. Takze vodny svet je top 🙂

saxxxana
8. feb 2016

Prekrasne priestory pre deticky, to sa len tak hocikde nevidi!

carrie4
8. feb 2016

Vsetkooo :- D ale hlavne to, ze si aj deti mozu uzit vase sluzby a vychutnat dovolenku vo vodnom svete lebo vodu miluju. 🙂

eny999
8. feb 2016

Velmi pozitivne ma prekvapila vasa vybavenost pre male deticky,je uzasne ze poskytujete napr. nocnik,postielku,vysielacku,ohrev jedla,detske menu...co pre mna znamena ze nemusim brat vsetky tieto nevyhnutnosti pre dieta z domu a vo velkej miere to prispieva k pohodliu na dovolenke,co urcite kazda mamicka mensich deti pozna. Ponuka aktivit je naozaj rozmanita,o program je postarane,nikto sa nudit nebude,dcerke by sa urcite pacilo vo vodicke ci v herni,ja by som si oddychla od varenia a dopriala si masaz ci zasla na tvorivu dielnicku v Art kutiku a manzel by sa vyjasil na toboganoch a zasiel do sauny. Naozaj to vyzera ako idealna dovolenka na Slovensku,netreba ani daleko cestovat. Krasny dar na Valentina 👪❤

maja22
8. feb 2016

Možnosť užiť si spoločné chvíle v peknom aj daždivom počasí, ochotný usmievavý personál 🙂

martinusik91
8. feb 2016

Vsetko 🙂 Krasne prostredie vela moznosti na aktivity.Bohaty program.A hlavne vodaaa.Moj syncek je taky zabiacik on by sa stale len clapotal a ja a muz to iste.U Vas je pre rodiny s detmi proste raj 🙂

genius59
8. feb 2016

Deticky by sa urcite vysantili vo vodnom svete,ja zas v kulinarskych programoch a spolocne stravenych chvilach s manzelom a pocitom,ze maju deti bohaty program🙂

ajka30
8. feb 2016

Zatial sme neboli, ale znami si velmi chvalili, najma detsky svet a animacie. Radi aj my vyskusame 🙂

ajciatko
8. feb 2016

Moje deti miluju vodu a vodne atrakcie, taktiez vedomie, ze santiace sa deti nie su na obtiaz, ale su vitane. Uzivaju si den do syta a vecer prijemne unavena lahnu do postielky s tym, ze sa tesia na rano lebo zaziju opat kopec zabavy a srandy...