Už viete kam na letnú dovolenku?

Milé maminky, aj keď ešte máme zimné počasie a naše detičky by sa určite potešili skôr nejakej sánkovačke, my rodičia však musíme myslieť dopredu. Ako je to u Vás, už ste rozmýšľali nad letnou dovolenkou?

anuskaaprazko
8. feb 2016

My uz mame rezervovany apartman na Pagu 🙂

jasminet
8. feb 2016

od novembra mame rezervovane taliansko a aj to sme brali posledny volny apartman 😀

horana
8. feb 2016

Este zatial nie, uvidime aka bude situacia s utecencami&na hraniciach&v krajinach EU na jar, a podla toho sa rozhodneme ci zostat na SK, ci vycestovat.

pribinak
8. feb 2016

Hm, ked niekedy dovca na Slovensku stoji viac ako Chorvatsko

gabyvt
8. feb 2016

U nás rokmi osvedčená klasika, naše krásne Slovensko, tento rok Orava a okolie.

tenerifka
8. feb 2016

My zvykneme travit letnu dovolenku mimo tradicnych turistickych europskych destinacii, kedze vsade je doslova hlava na hlave a my chceme klud, tento rok letime koncom juna na Zanzibar. Zvysok leta budeme doma, ale kedze byvame pri mori, tak to je takmer ako dovolenka

leteku
8. feb 2016

My ideme ku Vam. Sitno uz sa na teba tesime. Moje deti nechcu o dovolenke pri mori ani pocut.

nyusika
8. feb 2016

@pribinak
veru...konkretne v Sitne urcite.
kebyze aspon uroven sluzieb kopiruje ceny, OK, beriem...ale hrat sa na nobl hotel (ceny su tak nastavene) a pritom mat uroven trojhviezdickoveho penzionu, dakujem pekne.

Dokazem porovnat, byvala som aj v spickovych hoteloch, aj v lacnych penzionoch.
a nedavno sme sa zo Sitna vratili, nikdy viac !
za take peniaze cakam kupelnu bez vane so sprchovym plastovym zavesom, cakam kvalitne jedlo, na veceru vyber z niecoho ineho, ako rybie prsty, vyprazany kurai rezen a restovana pecienka, na ranajky cakam nieco ine, ako obschnute syry z predchadzajuceho dna.
a predpokladam, ze ked si obejdnam obed, nebude okolo mna behat pani upratovacka s vysavacom...
Ked sa rozhodne navstivit wellnes, predpokladam, ze tam najdem pokoj a nie vrestiace decka v relaxacnom bazene a na lehatkach pred saunami
...lebo oddychovu miestnost (bezna sucast wellnes) tam nenajdete...

pribinak
8. feb 2016

@nyusika Lyzovacka Donovaly, ceny vyssie ako v Rakusku, ale o sluzbach sa to povedat neda, ani nahodou

nyusika
8. feb 2016

@pribinak poznam doverne.
tak ale, uznajte, sest eur za dve deci bieleho vina, to je uz aj na nobl hotel dost, nie ?
cena za obed (polievka, hlavne + napoj) od 20 eur vyssie...a kvalita jedla slabaaaaa.

evulienkaslx
8. feb 2016

ak to migracna ci ina kriza dovoli, tak pojdeme k moru 🙂 nechame to na nejaky last minute. A tiez by sme radi aj na Slovensku, rozmyslali sme nad Sitnom.

winni
8. feb 2016

Naša tohtoročná dovolenka bude na malte 🙂 dokončujeme domček, tak si trošku "oddýchneme" pri miešačke 🙂 ale chceme vybehnúť na pár dni si vychutnať krásu Slovenska. Plánovali sme Prince Edward Island a Kubu, ale tento rok sú prednejšie dokoncovačky 🙂 tak snáď už bud.rok pôjdeme na dlhšie pozrieť za oceán.

linuus77
8. feb 2016

Turecko, tunisko, egypt nepripadá do uvahy. bulharsko sa nám velmi nepáči, takze jednoznacne chorvátsko, syn je este drobec tak nechceme absolvovat dlhé lety.

zlaticko444
8. feb 2016

Keďže je vo svete kadetade bombovo, tak určite s deťmi budeme na Slovensku. Minulý rok sme boli na hoteli Sitno a už poctivo hádžeme euríčka do pokladničky, aby sme mohli ísť aj tento rok 🙂

tucniacka11
8. feb 2016

@jasminet v taliansku kde presne, kde sa Vám páči?

eny999
8. feb 2016

Tento rok je to pre nas jednoznacne Slovensko

domin85
8. feb 2016

zatial zvazujeme chorvatsko, ale ked nevyjde tak urcite Tatry- tie milujem 🙂 A potom na jesen Podhajsku- toto je pre nas ako alergikov/ekzematikov celkom fajnkombinacia na dovolenku 😉

bubloska135
8. feb 2016

zial z financneho hladiska pojdeme na dovolenku len na slovensku, max. predlzeny vikend.

lulutsija
8. feb 2016

My chceme ist k vam, kedze sme boli veeelmi spokojni...hotel Sitno, Vyhne 😉

curcuma
8. feb 2016

Prvá dovolenka s našou princeznou a bude to Taliansko, už aby bolo letoooooo B-)

cukricek12
8. feb 2016

Áno, už premýšľame čo budeme robiť v lete. Máme radi Slovensko, preto chodíme na dovolenky na miesta, kde inak nemáme možnosť ísť. Radi chodíme do prírody a na menšie turistiky, nech si oddýchneme od toho mestkého zhonu 😉

dkethe
8. feb 2016

ja by som velmi rada na Balaton, a spoznavacku po madarsku, tak uvidime ci tovyjde 🙂

winnerka
8. feb 2016

Letná dovolenka nebude- max. Predĺžený víkend s dievčatami , teraz 1.3. Odlietame na mauricius a asi v októbri niekde bližšie, asi to tento rok vyhrajú SAE

saxxxana
8. feb 2016

@curcuma kam do talianska? aj ja som nad tym rozmyslala len lietadlom sa mi moc nechce a autom je to daleko...Teda ak nepocitam sever.

alchemilkazltozelena
8. feb 2016

Prahaaaaaa len este nevieme kde sa ubytovat, dajte daake tipy na dobre ubytko v prijatelnej cene a aby bolo aj slusneee

dadka_bb
8. feb 2016

Mna nuti muz do chorvatska 😀 ale ja si to neviem s malou1,5 rocnou predstavit. Teda viem... do mora nepojde lebo bude zimne, na plazi ma trafi slak davat na nu furt pozor,kym sa muz bude potapat,plavat,ci chlipat pivecko.a bude mi chybat rezim,domov,klud,pes,kamosky 😀 ach... no takze nejdem.jeziiis!!!a ta cesta autom ! Ako som mohla zabudnut na 100hodin v aute boze. No nie.. 😀

jasminet
8. feb 2016

@tucniacka11 tento rok bibione - vzhladom k najmensiemu prirastku...to je taky kompromis vzdialenost -more... ale ze by som to uplne vyhladavala, to nie... minuly rok sme boli na sardinii - to bolo top top top...len to je s "mini me" aktualne nemozne 😉

mirka822
8. feb 2016

Vzhledem k situaci ve světě asi letos Chorvatsko. Milujeme to tam 🙂 Jezdíme dost na jih, ale dcera odjakživa snáší cestování dobře, takže to není problém 🙂 A pak si uděláme rozhodně cestu do Čech 🙂

maryon1
8. feb 2016

Tento rok sme rozmýšľali nad dovolenkou v Chorvátsku, hlavne kvôli deťom, ktoré trápia alergie. Ale bojíme sa trochu cestovania vzhľadom na situáciu s utečencami,
tak ako druhá varianta je Slovensko - lákajú nás Tatry, už sme raz v Tatrách dovolenkovali, a bolo tam krááásne, radi by sme si to zopakovali.