Ako trávite voľný deň s deťmi?

hana_xbionicsphere
Moderátor
7. máj 2018

Zajtra je sviatok a pred nami, matkami, večná otázka, čo s voľným dňom? Ideálne ak ho vieme stráviť na jednom mieste tak, aby sa zabavili a unavili aj naše deti, aj my, rodičia. 🙂 Ja ho plánujem s manželom a synmi stráviť v x-bionic sphere na rodinnom evente Pomlé Run. Napíšte mi, kam sa chystáte vy.

lubik87
7. máj 2018

My máme výhodu veľký dvor bazén trampolína šmýkačka a záhrada na behanie...deti sú pod dozorom jašia sa bicykluju ..už týždeň majú v bazéne trochu vody takže naj asi clapkanie 🙂 na výlety chodíme na túry ..skôr mimo ľudí urobiť si veget v prírode 🙂

shmorica
7. máj 2018

Tiez ideme na pomle run do x-bionic sphere a velmi sa tesime 😊💖

zuzkasu
7. máj 2018

My zajtra ideme behat na pomle run a dufam ze to bude opat skvele ako kazdy rok, len nech pocasie nesklame😊 a nasa mala princezna si to uzije v adventure land chodime tam pravidelne

majik66
7. máj 2018

Ak sa pocasie nepokazi tak vybehneme k vode do prirody. Deti sa vysantia a spolu nam bude dobre 🙂

307alexandra
8. máj 2018

@hana_xbionicsphere tiez mame namierene do"X-ka" kamosi boli pred tyzdnom tak nas namotivovali😉 a tesime sa na sprievodne akcie👏

mircalla
8. máj 2018

@hana_xbionicsphere My chodime ked je pekne pocasie kazdy den na vylety - Bratislava a okolie (Devin, Zelezna, Horsky park, Koliba, Smolenice, Zochova Chata, Bio Farma Stupava, Zamocky park Stupava, Cerveny Kamen, Abeland), Karpatia Polny mlyn, pripadne Neusiedlerske jazero, Dunakiliti v Madarsku.

x-bionic sphere - zatial nie, nic zaujimave pre mensie deti tam nie je. Chyba mi to tam. Fajn pre dospelych a vacsie deti, ale neviem ako by som tam 2-rocnu zabavila. Aspn podla videa som tam nic nenasla

marika6
8. máj 2018

Celodeny vylet do Family park

mircalla
8. máj 2018

@marika6 Tam sme boli 2 krat je tam super

mircalla
8. máj 2018

Inak beriem spat - nasla som tam Adventure land - skusime cez vikend

nevestienka
8. máj 2018

@hana_xbionicsp
@hana_xbionicsphere sme zo senca. A veru sa chystame o 14tej prist k Vam pozriet.prvykrat. Dufam, ze nebude prsat.

zuzkasu
8. máj 2018

Hotovo 😊

cupakabricka
8. máj 2018

Ahoj. My travime cas s našou malou vacsinou na nasom sidlisku v piesku hombalkach a roznych ihriskach a krmime kacicky a chodime aj pozerat sa na vodnych lyziarov ;) prajem vam krasny dnik

nikuska265
8. máj 2018

Spolu a vonku 😉 . Či už len u nás dvore,alebo na výlete. Radi spoznávame nové miesta,dozvieme sa niečo nové. Najnovšie hobby mojej rodinky je rybárčenie,takže chodíme k vode ,na ryby, opekáme. Keď som s deťmi sama ideme na prechádzku, minule sme boli adventure parku x bionicu 😉, hráme sa sa hry,piknikujeme....

janadeni
8. máj 2018

Vonku na hráde so psíkom, piknikujeme, a radi grilujeme doma teraz v teple 🙂

majba
8. máj 2018

@hana_xbionicsphere zatiaľ lem so staršou, ma tri roky, snažíme sa ju zapojiť co najviac aj v myšlienke, veď ju unavime a bude lepšie spinkat 😄 bicykel, kolobezka, plávanie, pomáha nam na záhrade, prechádzky K vode. Odrazadlo, trampolina, a tak, co príde, ponukneme jej aktivitu jej ona nic neodmietne 😊

dzipsi
10. máj 2018

U nás preteky, preteky a preteky v prírode, bicykel, turistika, všetko čo je možné prevádzať vonku - korčule, bicykel, švihadlo, lopty, kupko...S deťmi si pripadám stále ako by som mala dvadsať 🙂

iwona
11. máj 2018

Každý deň sme na bicykloch, chodíme obzerať zvieratká a deň ukončujeme na preliezkach, kde sa deti riadne vebehajú 🚴🐈🐔🐏🐐🐕

bumbalko
12. máj 2018

stále niečo podnikame, keď je pekne snažíme sa tráviť čas vonku, stále sa snažím deťom vymyslieť samé aktivity aby sa nenudili a určite by sme radi prišli aj k vám do AdventureLand, no sme z Oravy a budeme musieť počkať na prázdniny a možno sa tam aj vyberieme Slovensko je krásna krajina a radi navštevujeme nové miesta v našej rodnej zemi ❤