Čo hovoríte na našu novú reklamu?

matus_bazant
25. apr 2016

Hurbanovské mamičky vždy vedia, čo je pre vás najlepšie. Nielen radler úplne bez alkoholu, ale aj v uzatvárateľnej fľaši, s ktorou sa vyhnete trapasom. 😀 Pozrite si našu najnovšiu reklamu.

https://www.youtube.com/watch?v=_wbEVpsqw7M

A pamätáte si aj tú z minulého roka? Ktorá sa vám pačila viac? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=lPMSccuSjm0


erikaemkina
26. apr 2016

Páči sa mi 🙂

lucik194
26. apr 2016

podla mna obe su fajn reklamy a su obe neprehliadnutelne..... za mna ale viac vyhrava ta minulorocna.... lepsia kampan....

matus_bazant
autor
26. apr 2016

@martul @liewik

Uvádzať údaj "Alkohol: max. 0,5%" nám ukladá aktuálne platná slovenská legislatíva, konkrétne Vyhláška ministerstva pôdohospodárstva č. 30/2014 o požiadavkach na nápoje. V §11, odsek 4 sa dočítaš, že "v označení na obale sa musí uvádzať skutočný obsah alkoholu v % obj.; to neplatí pre pre miešaný nealkoholický nápoj, kde sa uvedie najvyššie prípustné množstvo alkoholu v % obj.". Tá istá vyhláška hovorí v §11, odseku 3, že nealkoholický miešaný nápoj (čo je aj náš radler) môže mať max. 0,5% alkoholu. Obdobné pravidlá platia aj pre nealkoholické pivo (§4). Skutočný obsah alkoholu v našich Radleroch 0,0% je menej ako 0,04% (štyri stotiny percenta a menej), čo je po zaokrúhlení 0,0%. Teda etanolu je tam tak nepatrné množstvo, že sa z neho ani nedá nafúkať, čo dokazujú aj testy na policajných detektoroch, ktoré som spomínal vyššie.

V nealkoholickom pive je etanolu o niečo viac - nesmie však presiahnuť 0,5% objemu. Teda ak si ty alebo tvoj manžel dá nealkoholické pivo - je vždy lepšie 15 minút počkať ako sadneš do auta... Nealkoholický Radler 0,0% je však bezpečný aj za volantom.

Už však vyšla nová ministerská vyhláška, ktorá tieto pravidlá mení a my budeme môcť od 1. júna uvádzať na Radleroch 0,0% len skutočné množstvo alkoholu zaokrúhlené na jedno desatinné miesto - 0,0%.

liewik
26. apr 2016

@matus_bazant dakujem za vyvetlenie🙂 doteraz som V lete riadila S plechovkou radlera V ruke,potom som radšej nepila za volantom, práve kvôli tomu označeniu na obale, ale už sa nemusím báť že sa oblejem ani že nafukam, tak sa teším 😵

matus_bazant
autor
26. apr 2016

@liewik Vyhláška nám už dlho robila vrásky na čelách a veľa krát si ľudia mysleli, že sa ich snažíme oklamať práve kvôli tomu "Alkohol: max. 0,5%". ☹ Od leta však už bude všetko v poriadku.... 🙂

Tak veľa šťastných kilometrov s našim Radlerom 0,0% 🙂

liewik
26. apr 2016

@matus_bazant dakujem 🙂

janka855
26. apr 2016

A to nove pivo cierne rybezle sa uz da kupit?lebo ho nikde nemaju😕

10zabka
26. apr 2016

@janka855 u nás ho majú v Tesco

matus_bazant
autor
26. apr 2016

@janka855 Náš nový Radler 0,0% levanduľa čierna ríbezľa sa strašne rýchlo rozpredal. Už sme navarili novú várku a je dostupný na našich skladoch. Teraz je na obchodníkoch, aby si ho naobjednávali do svojich predajní... Nájsť by si ho mala predovšetkým v Tescu, v COOPe, v CBA a od tohto týždňa aj v Kauflandoch... BILLA ho zatiaľ nepredáva...

janka855
26. apr 2016

@matus_bazant ani v tescu ani kauflande,ani v cbacku nemaju 😒

matus_bazant
autor
26. apr 2016

@janka855 To ma mrzí... :( Verím však, že už v najbližších dňoch bude všade na pultoch... Skúsim sa opýtať kolegov, či nemajú nejaké čerstvejšie informácie...

jumama
26. apr 2016

Vlanajsia bola lepsia, mala taku lepsiu pointu trosku 🙂

bibyke
26. apr 2016

Obe sú super ja si neviem vybrať 😀

uhlikova09
27. apr 2016

Nám sa páči táto nová reklama určite viac 🙂 Vždy sa zasmejeme 😀

minulin
27. apr 2016

mne sa nova viac paci.. fakt je superna 🙂

catherinah
27. apr 2016

obidve sú super.

dankaa78
28. apr 2016

Obe reklamy sú chytľavé ale osobne mi je bližšia tá staršia,kedže som mama🙂