SÚŤAŽ: Vaše najoriginálnejšie spôsoby zvlhčovania 😉

denisa_stadlerform
Moderátor
6. feb 2018

Ukážte nám ako to robíte vy! 5 fotiek s najoriginálnejším spôsobom zvlhčovania odmeníme vlkomerom Selina v hodnote 29 €.

ajino
6. feb 2018

@denisa_stadlerform vôbec sa mi nedá pridať fotka, neviem prečo a už s a to pokúšam viackrát

ajino
6. feb 2018

skúšam pridať fotku ale asi niečo nefunguje

masinka
6. feb 2018

u nas staci nadvihnut kryt na akvariu, a hned je po problemoch so suchym vzduchom....okrem toho sluzi aj ako televizor 😀

adka90
6. feb 2018

Keďže náš drobec veľmi často kašle a trpí aj častými laryngitidami tak zvhcovanie bolo u nás na dennom poriadku. Mali sme mokré uteráky rozvesane po radiátoroch, neskôr sme si z nich robili "domčeky" keď sme na operadla stoliciek prehodili uterák a drobec sa tam chodil hrávať a skrývať 🙂 Skúšali sme aj paru z kúpeľne púšťať do bytu. Vyskúšali sme toho veľa a dnes už máme v byte dvoch pomocníkov - inhalator a zvlhčovač vzduchu. Pri prvom náznaku laryngitidoveho kašľa som pustila v noci zvlhčovač a bol to veľký rozdiel. Drobec sa tak nedudil, nekaslal tak často čiže u nás to bola dobrá kúpa 🙂

monika4991
6. feb 2018

U nás momentálne netreba nič a vlhkosti mame na rozdávanie 😂💧💧💧novostavba....

zuzanars
6. feb 2018

Xixixi...foto nejde pridať, ale nevadí. Ja by som aj tak vložila foto s prázdnym radiátorom. Nakoľko máme v byte skôr vlhko ako sucho, takže nezvlhčujeme vôbec. Skôr opačne, dávam pozor aby som sušením prádla vlhkosť nezvyšovala...kúpila som si preto sušičku (manžel nebol nadšený, ale tak vyhovorila som sa na tú vlhkosť 🙂), akvárko som tiež zatrhla (máme ho v spoločných pivničných priestoroch mimo bytu). No ale nový vlhkomer by sa nám zišiel, preto sa do súťaže zapájam aj ja🙂

sabusik321
6. feb 2018

Fotku síce nemám 🙂 ale keď bola Timka chorá , na prebalovací pult som dala drevené denko, naň hrniec s horúcou vodou a zopár kvapiek čajovníkovej silice 🙂
Pult je hneď vedľa postieľky tak aby to mala čo najbližšie
Plus klasika , mokrý uterák na radiátor

sisska
6. feb 2018

Od detstva mám problémy s prieduškami, opakovanými nadchami a laryngitidou 😔 preto k mojim spomienkam z detstva patrí aj mokrý uterák permanentne zavesený na radiátore, liečenia, zábaly na hrudi a nenávidené naparovanie nad hrncom so slanou vodou alebo bylinkami 🙃 moja zlata maminka skúšala všeličo, napr.mi sama zmajstrovala bytovú fontánku - kúpila veľký keramický kvetináč, vložila doňho čerpadlo s hadickou, zamaskovala ho za veľký kameň a umelé akvarjne rastlinky a bolo 😉 fantázii sa medze nekladú 😀 a môj trik? keď je dcérka chorľava a potrebujem zvlhcit vzduch, tak povesiam prádlo v miestnosti, kde sa najviac zdržiava... takze kľudne u nej v izbičke, v obývačke, kuchyni alebo v našej spálni (má 9 rokov, ale keď je chorá, s nami sa jej spi najlepšie 😀).

ninka1609
6. feb 2018

Dobrý večer u nás sa o zvlhcovanie starajú Rybky v akváriu 😃😃

ninka1609
6. feb 2018

@ninka1609 ani mne neukazuje že som pridala foto

macca1000
6. feb 2018

U nas zvlhcujeme mokrym uterakom na radiatore, tiez mame izbove kvety a akvarium... 😆

keena
6. feb 2018

Sem tam zvlhcujem tym ze susim pradlo v byte.

majakuca
6. feb 2018

Dobrý deň. Aj u nás sa musí zvlhčovat vzduch. Syn má problémy s dýchaním skoro stále. Ustavične má zápchaty nos. Voľne dýcha len vonku. S manželom sme obaja po operácii nosovej prepážky. Dúfam že to po nás nezdedil. Vzduch zvlhčujem tak ako to bolo už spomínané. Mokrý uterák na radiátore, para z kúpeľni, Vincentka vo výparníku. A super je, keď doumyva umývačka riadu. Hneď ako sa vypne, tak ju dokorán otvorím. Keď dávam mokrý uterák na radiátor, alebo susim prádlo, zapínam aj lampu z Himalájskej soli. Zvlhčujem hlavne vo vykurovacej sezóne. V lete je to oveľa lepšie s tým dýchaním. ( fotky mi nechce pridať)

anturia78
7. feb 2018

U nás to je klasický zvlhčovač vzduchu na radiátoroch a mokré uteráky, len sa mi nedá pridať fotku

angiela
7. feb 2018

Aj u nás fičime na uterákoch prevesených cez radiátor. A deťom na noc mokré veľké bavlnené plienky dávam cez postieľku, aby nechrčali a nelapali po vzduchu. Suchý vzduch v krku nas dráždi. Iba tatino je Ok. 😂

wicka5
7. feb 2018

Ja davam nadobku s morskou solou na radiator + ked periem vzdy aj uterak 🙂 Mne suchy vzduch velmi vadi, pocitujem vtedy aj castejsie smad a sucho v ustach. Cize nezabudam ani na zvlhcovanie "zvnutra" 🙂)

ajino
7. feb 2018

skúšam pridať fotku teraz ráno keď to nešlo včera

ask
7. feb 2018

Na Vianoce som od draheho dostala cudo s nazvom difuzer... 🙂 Najskor som vobec podla tvaru netusila co a na co to je, az po precitani navodu som na to prisla🙂 Obcas do neho pridavame rastlinne silice... foto nejde🙂

syslik221
7. feb 2018

@denisa_stadlerform my sme používali nádobu, ktora sa pripevnila na radiátor a naplnila vodou.

katrin69
7. feb 2018

@denisa_stadlerform My máme nejaký vlhký byt samo o sebe... Stačí, keď vyvesím prádlo, zavriem dvere na izbe a je cítiť, že tam je vlhko 🙂

zuzka2801
7. feb 2018

Náš zvlhčovač v podobe akvárka s "mini vodopádom" 🙂

beton
7. feb 2018

Kúrime infrapanelmi, ktoré zabezpečujú, že sa vzduch v miestnosti nevysušuje a udržuje ho stále pri vlhkosti okolo 50%. Teda tento problém sme takto vyriešili raz a navždy :o) (pozn. tie káble tam už nevisia :o)))

beton
7. feb 2018

foto nevzalo, ako píšu baby....

kupcovci
7. feb 2018