Www.predeti.sk - vaša skúsenosť

zuniq
15. apr 2012

rozmýšľam nad kupou autosedačky z tejto internetovej stranky, viete mi ju odporučiť? aká je vaša osobná skúsenosť s kúpou tovaru cez internet a prip. ak ste kupovali autosedačku so zľavou z dm babybonusu poradte ako na to
dakujem za info

silvia1983
15. apr 2012

my sme objednavali choditko, a vibracne kresielko a spokojnost, s dodanim, a pod

trixina
20. feb 2016

NEODPORÚČAM !!!!!! Po objednávke kočíka Britax go next dňa 14.1. mi bolo zamestnankyňou predeti.sk telefonicky oznámené, že kočík objednajú a bude doručený za 4-6 týždňov. Ráno 19.2. som sa telefonicky chcela informovať v akom stave je moja objednávka. Bolo mi povedané, že daný kočík sa ani neobjednával a predávali sa len vystavené kusy!! Zamestnankyňa ktorá zdvíha mobilné číslo 0910 799 989 mi povedala ako ju vzniknutá situácia veľmi mrzí a pokúsi sa to vyriešiť k mojej spokojnosti. Od vtedy sa mi už neozvala a keď zavolám ja, tak nezdvíha telefón alebo mi ho pokladá... Takže ak si nechcete 2 týždne pred pôrodom hľadať nový tovar, tak si nič odtiaľto neobjednávajte!!!!! Ďakujem PODVODNÍCI

tana85
20. feb 2016

@trixina podobnu skusenost mam v ich kamennom obchode. povedali, ze britax budu mat na predajni dalsi tyzden, chceli sme si ho obzriet amozno aj kupit...prisli sme dalsi tyzden a ze nemaju lebo ani neobjednavali a nevedia kedy a ci budu mat...no pristup ako u hlupych, viac do toho obchodu nevkrocim. presne som myslela na to, ze ako by sme dopadli keby sme objednavali, len by nas natahovali aj dva mesiace

trixina
20. feb 2016

@tana85 Otras!! Keby mali aspon nejaku snahu napravit chybu..

danii2
2. apr 2016

@trixina Presne aj mne sa to stalo!Objednala som ho v januari so zlavou.Tvrdili mi,ze urcite pride,len mam pockat do konca februara.19.2. mi volala,ze uz kocik nepride.A ked som pozrela na ich stranku,tak ho tam mali,ale bez zlavy.Cize im dosli,len nas odrbali.Ked som to tej pani povedala,tak mi hovorila,ze to je iny kod,tak mi ho priradit k tej objednavke nemoze,ze su iny rok vyroby.A musela som na rychlo zhanat odinakial...

trixina
4. apr 2016

@danii2 Tak sme teda neboli jediny pripad, ako nam tvrdili ...

kulzuz
6. jún 2017

Objednávka zadaná cez net v čase keď mali zľavu na všetko mínus 20%. Zľavový kupón, ktorý uvádzali nebol použiteľný. Dodatočné nám uplatnili nižšiu zľavu ako 20% a nútili iný tovar ako sme si objednali, vraj ten čo sme chceli už nemajú aj keď na stránke ho mali v ponuke s dodaním 3-4dni. Telefonická komunikácia bez akejkoľvek ochoty, pani ani nevedela aky iný tovar nám ponúka, vraj jej to povedali na predajni, že to nám má ponúknuť ako náhradu. Tovar- kočík sme si objednali na predajňu prišiel nám kuriérom na adresu, na ktorej sme samozrejme neboli keďže sme boli v práci. Následne sme si tovar boli vyzdvihnúť v predajni po ďalšej komunikácii s e-shopom. Ako ospravedlnenie nám mali pribaliť nový zľavový kupón, ktorý nám samozrejme nedali. Nakoniec písali, že nám ho zaslali poštou no ani po 2 týždňoch nič nešlo. Dosť veľké sklamanie tento obchod.

red_cat
6. jún 2017

Ja som do predajne Predeti prisla ako nadsena buduca mamicka v 4tom mesiaci a chcela som si okuknut kociky a ine vecicky- mamicky ktore sa dlho snazili ako my, tak isto chapu moje nadsenie z vybavicky. Ale zjavne predajca ho nepochopil. Odbil ma, ze sa mam vratit ked to bude aktualne a ze potom sa mi niekto bude venovat, ale takto skoro nie..ze ma aj inych zakaznikov ktori chcu aj nieco hned kupit... uz toho obchodu viac nevstupim ako ma predajca urazil a pokazil mi radost. Paradoxne, sli sme inde a kocik o ktory mame zaujem ma dodaciu dobu 4mesiace, takze ho bolo treba chvilku na to aj objednat a bolo to AKTUALNE.😊

ella2015
6. jún 2017

@zuniq Ja som tam bola kupovať darčeky pre dcéru kamošky, vysnívanú, vytúženú a vymodlenú. Predavačka mi v kamennej predajni pokazila rovnako radosť ako píše @red_cat ak mali niečo vyššie vyložené a chcela som aby mi to podali ukázali odpoveď bola Budete to kupovať alebo len obzerať? Slzy som mala na krajíčku, zachránila ma až moja polovička, ktorá zavelila na odchod. Nakoniec sme nakúpili v predajni v Námestove, kde pani nemala problém usmiať sa povykladať všetko a nechala ma si to vychutnať 😊
Za mňa odporúčam menšie obchody súkromníkov, sú milší, ochotnejší a snažia sa stále zákaznikovi pomôcť a nekaziť radosť