Boli ste na dovolenke v Caorle v Taliansku? Ako bolo?

veronciatko
13. aug 2009

boli ste niekto na dovolenke v tomto letovisku? ako ste boli spokojni? ake su tam plaze? kolko trvala cesta?

dai
25. jún 2018

@zuzu_la myslim ze je to jedno - caorle je malicke... asi hadam len co najblizsie k plazi - to si pozries na mapke mesta.

lubina
25. jún 2018

@zuzu_la caorle je male, ale je tam super pre deti, more bolo plytke. My sme byvali blizko pri plazi, ale aj nas komplex mal samostatny bazen...v kazdom pripade, v Caorle bola super dovolenka, ozajstny oddych a deti sa vysantili 🙂

zuzu_la
25. jún 2018

@petusko dobrý deň,
boli ste ubytovaní v residencii panfilo? v caorle?

zuzu_la
25. jún 2018

@zozo111 boli ste ubytovaní v residencii panfilo? v caorle?

zuzu_la
25. jún 2018

@lubina mohla by si mi napísať, kde ste boli ubytovaní, tiež by sme radi bazén a blízko pri mori

lubina
25. jún 2018

@zuzu_la zial, uz si presne nespominam, ako sa to volalo, bolli sme par rokov dozadu. Isli sme cez cestovku z Hol. Manzel je Hol. Ale v Caorle je vela tychto residencii, staci pozriet na nete. Nase domceky mali malu kuchynku kde sa dalo varit, kede nase deti maju najradsej to co uvarim ja, v dome klimatizacia, umyvacka riadu...ozaj super. Zial neviem to meno uz. Bazen bol velky a pre deti a bol dostupny iba pre tych co byvali v nasom komplexe, cize super, vzdy bolo volne lehatko 🙂. Treba pozriet na nete....ale Caorle ozaj len odporucam, bola to super dovolenka a nie je to daleko ani autom z SK

jerryjanka
26. jún 2018

Baby viete mi povedať či je v caorle aj možnosť isť na pláž ked tam nebudeme bývať? alebo je to len pre tých rezidentov? lebo ideme na dovolenku do rakuska a chceme si jeden den odbehnúť do Talianska.

petusko
17. júl 2018

@zuzu_la uff musim pozrieť. Ale myslim, že nie.

rainee
17. júl 2018

Ahojte,my sme chceli ísť tento rok na dovcu do caorle. Chceli sme 3* hotel alebo apartmanove vilky s Pp, bazénom a pláž.servisom v cene. Cez booking by nás to ako rodinu vyšlo skoro 3000€. Čakala som teda lepšiu cenu 😜Veď za tú cenu mám už leteckú dovolenku Grécko/Španielsko. Ešte by ma zaujímalo, keď idete individuálne do apartmánu, kde plazujete a parkujete? To je potom asi problém trošku nie?

maminecka2
27. jún 2019

Ahojte, nema niekto aktualne info ohladne Caorle Lido Altanea- ako je to teraz s komarmi, ake a kde su vyhodne nakupy potravin, suvenirov, alkoholu 🍹, co si radsej vziat z domu? (citala som v diskusii ze pivo 😃), treba topanky do vody?, ked nechcem varit 😝- da sa niekde v pohode prestravovat- obedy aj vecere? (tri deti 7, 5 a 3 roky), kam ist napr. na zmrzlinu?, ako je to s plazami- nemusim si zaplatit slnecnik, ale mozem si rozlozit deku, stan, slnecnik?, predavaju nieco priamo na plazi?- napoje, jedlo, nejake tobogany v okoli nie su?, kam vecer s detmi?, brali ste z domu bicykle, odrazadla apod.?, vyuzijeme?
Premyslam kolko penazi tam asi tak minieme 😱😩. Beriete hotovost, ci vyberate tam?
A este tip na trasu z Ba, kedy vyrazat (ideme od soboty do soboty)?
Ideme do apartmanu Villaggio faggi, snad budu OK.
Za akukolkvek radu, tip budeme velmi vdacni. Dakujem.

marca12
29. jún 2019

Aj my chceme ist tento rok prvy krat do Talianska. Odporucili nam cast lido di altanea. Byvat mame vo vilkovych apartmanov. Boli ste niekto v tejto casti? Je to dost daleko od plaze cca 700m. Co sme sklamani ako sa s detmi prepravovat. Ake su tam ceny v potravinach? Mame vlastnu stravu,tak ci nabrat z domu co najviac alebo radsej tam kupovat potraviny. Budeme sa aj vonku obcas stravovat.

marca12
1. júl 2019

Treba v caorle aj obuv do vody?