Chorvátsko lietadlom

29. dec 2022

Ahojte,
uvažujeme nad dovolenkou v Chorvátsku, ale chceli by sme ísť lietadlom. Chcem sa spýtať, či sa to oplatí cez cestovku alebo na vlastnú päsť. Alebo či je lepšie ísť autom?

dzulli1980
29. dec 2022

Je tu super skupina, pridaj sa https://www.modrykonik.sk/group/6154/

vlado818
30. dec 2022

Sledujte wizz air alebo rainera. Lietaju Split alebo Dubrovnik z Viedne. Nedavno bola akcia 20€ spiatocna v auguste. Ak ste 5 urcite autom...

janinah
3. jan 2023

Na vlastnú päsť je lacnejšie a určite to zvládnete.cestovku by som do toho nemontovala.

stanulienkat
3. jan 2023

@vlado818 máš to vyskúšané? Chodí nejaká pravidelná linka z letiska do centra mesta? Či už Dubrovník alebo Split?

ali08
3. jan 2023

@stanulienkat my sme boli 5ti letecky a úplne super.do splitu sme chodili uberom alebo v meste autobusom.byvali sme v kastele.z letisko sme išli taxikom ktorý sme mali rezervovany cez booking a to iste aj apartman

stanulienkat
3. jan 2023

@ali08 z letiska chodí aj MHD do Kastely, tento rok sme tam boli. Práve som sa čudovala,prečo sa to letisko volá Split a nie Kaštela, kedze je letisko tam. Len som chcela vedieť, či z toho letiska chodí do centra Splitu nejaký pravidelný spoj, alebo či sa radšej spoľahnúť na ten uber.

ali08
3. jan 2023

@stanulienkat neviem ci z letiska ide spoj nakoľko sme tak išli prvý x tak sme nevedeli ale z kastely do splits sme išli autobusom a raz uberom

vlado818
4. jan 2023

@stanulienkat prenajali sme si auto v dubrovniku na letisku. Tento rok ideme tiez ale prejdeme do ciernej hory.

miriam11
4. jan 2023

Za tie peniaze by som zvolila lietadlom inú destináciu. Chorvátsko je dávno nie to,co bývalo... plus studené more, tie ceny... nič moc

stanulienkat
4. jan 2023

@miriam11 chorvatsko mame precestovane krizom krazom. Je to jedna prekrasna krajina, s bohatou historiou, je tam co pozerat, obdivovat. Ci uz pamiatky, kostoly, kolosea, zabava, blizka mentalita, dorozumiete sa a uzasne, ciste more. Ano niekde teplejsie, niekde studensie.

miriam11
4. jan 2023

@stanulienkat aj ja, ale mám precestovane aj iné krajiny, viem to porovnať.

stanulienkat
4. jan 2023

@miriam11 Veď ja ani nevravím, že inde nemôže byť tiež krásne. Aj my radi cestujeme.