Čo na pláž na ležanie?

simca06022011
14. jún 2013

Poraďte čo na pláž vziať miesto osušiek (na ležanie)... zajtra ideme na dovolenku, pláž bude pekná rovná, trávnatá... mám s tým riadny problém lebo tie veľké osušky sú síce super, ale zaberú strašne veľa miesta a sú aj riadne ťažké a k nim ešte treba brať aj uteráky na utieranie... zase nič extra už nestihneme ísť kúpiť...

kattrin5
14. jún 2013

Kupte az tam alebo si pozicajte..kazda plaz alebo hotely pri plazi majubk dispozicii lehatka na pozicanie za poplatok..my totiez pri mori vzdy riwsime takto..nikdy so sebou nic netaham zaplatime par eur za lehatka a mam to bez starosti

zemruska
14. jún 2013

alebo tam na mieste kupis aj take slamene rohoze ci ako to mam nazvat ....takmer v kazdom jednom obchode aj zo suvenirmy...maju slnecniky, nafukovacky, a tieto slamene podlozky a keby si narocnejsia maju aj kadejake ine 😉

prasiatko30
14. jún 2013

plazove stolicky a slnecnik

8853
14. jún 2013

plachtu 🙂 aspon na pieskovu plaz je to to najlepsie, co poznam

tilly
14. jún 2013

my si vzdy prenajimame lehatka so slnecnikom...

ale ak nie su k dispo, tak mame piknikovu deku, to sa zbali pekne do takej malej tasticky

silvia123
14. jún 2013

Tento rok sme kúpili plážový stan -je dosť veľký, samorozkladací, tak uvidíme či sa nám osvedčí...

silvia123
14. jún 2013

Ale inak by som to riešila tými lehátkami so slnečníkmi, len nie vždy sa ti môže ujsť, tak preto my sem sa poistili, lebo budem mať slnka tak akurát, keď budem vo vode a hlavne deti, potom budem hľadať kam sa ukryť s nimi na chvíľu pred slnkom 🙂

stardust
14. jún 2013

na co musite vlacit so sebou tazke veci? Na dovolenke si ich predsa tiez mozete kupit.

mirage
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tova
14. jún 2013

@simca06022011 mi neda, ze plaz bude pekna, rovna travnata. 😀 Mne sa njlepsie sedi na lehatkach, ale na piesok staci aj obycajna plachta, ak ti ide o miesto. Tie slamenne deky su take vseliake neohybne, nepohodlne. Slnecnik si mozes kupit maly osobny ako dazdnik ktory sa uchytuje o lehatko.

kattrin5
15. jún 2013

@tova inak vidis travnatu plaz som tiez este nevidela🙂

tova
15. jún 2013

@kattrin5 myslela asi pozadie. Ked ma plaz vela kamienkov su najlepsie stolicky, ked tak stredne nejake morske travy a male kamienky tak nieco hrubsie ako deka, alebo piknikova deka, ked jemny piesok tak plachta

simca06022011
autor
15. jún 2013

no ja neviem, povedala som plaz s travou (cize ani kamienky, ani piesok.. ale trava🙂 a nie pozadie.. nie som vcerajsia, zle som sa asi vyjadrila pri slove plaz.. ideme na balaton ani ma nenapadlo ze to mam nazvat kupalisko aby sa vedelo a nechytalo za slovicka ;) aj ked u nas sa aj kupalisko v BB vola "plaz" 🙂)) )... lehatka nechceme, ale uz som to vyriesila .. kupit sa to tam neda a nebudem po obchodoch v meste behat aby som zohnala nieco. Ked niekto chce stravit dovolenku nakupmi, je mi to jedno, ale my tam mame o vela lepsie programi 🙂)) A je to take VIP miesto, kde suvenirovi obchod najdem tam mozno o niekolko desiatok kilometrov... pripadne v pristave :P Aj to iba so somarinami

@tova
@kattrin5
@tova
@mirage no myslim ze aj sprostejsie otazky tu su, ked nevie niekto co pobalit na dovolenku to je normalna otazka potom? Ked sa ti nepaci nevyjadruj sa 🙂) A vlasy ma nebolia.. ale hlava z citania zbytocnych prispevkov v kazdej teme/otazke ano ;)

tova
15. jún 2013

@simca06022011 tak sa vyjadri normalne, pan Boh vie co ty volas plaz. Blaton neni kupalisko ale jazero, vies vobec kam ides? jedno co vies ass ze je to VIP,,, ohhh vies co je to vip? trailer camp 🙂

jasminet
15. jún 2013

@kattrin5 ja som videla, v slovinsku... trava na ktorej sa sedelo/lezalo, potom beton kde teda mozes sedie/lezat tiez a potom schody do mora 😉

tova
16. jún 2013

@jasminet ano, to sa vola travnik, nie plaz

jasminet
16. jún 2013

@tova tak sa budeme dotahovat o slovicka 😀 ty rano v slovinsku (teoreticky )vstanes a pojdes na travnik/beton k moru, ja pojdem na plaz 😉

simca06022011
autor
19. jún 2013

@tova ano balaton je jazero, kupalisko je cast brehu jazera/bazena/mora.. rovnako ako v svojom vyzname aj plaz.. kde sa ludia chodia vyvalova a opalovat;) a viem co je to vip a v akom vyzname som to myslala... 🙂 ja sa chodim kupat na plaz, rovnako ako tu vsade vidno napisane STRAND=plaz a nie kupalisko ani travnik ;)