Dominikánska republika

lenuska16
21. aug 2012

Baby, ktoré ste boli na dovolenke v Dominikánskej republike ..aké máte skusenosti ? ..cez aku cestovku ste išli ..a v ktorej oblasti sa vám pačilo ...dakujem 😝 😝 😝 😉 😉

bella1303
23. mar 2018

Ahoj viete mi poradit kde vybavit esta?uz to tu tusim niekde bolo ale neviem to najst.letime do DR cez ameriku

sysynka
27. mar 2018

my sme boli aj na zanzibare aj na punta cane a podla nas zanzibar je 100x krajsi a lepsi 🙂

bella1303
16. apr 2018

Ahojte ste niekto teraz v DR?

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandrusik22
9. aug 2018

Ahojte môžem sa spýtať boli ste niektorá v septembri na dominikanskej oblasť bayahibe ? Počasie ukazuje len búrky neviem či je to Zrovna vhodný mesiac všade píšu niečo iné

majkeel
9. aug 2018

@sandrusik22 My sme boli v septembri, Punta Cana, hned vedla. Za cely mesiac sprchlo mozno 2-3krat, vacsinou v noci, inak nonstop stale brutalne teplo okolo 35.
V Samane (atlanticka strana) prsi o cosi viac a stylom prietrz mracien na pol dna.

knaza
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika15
10. aug 2018

@sandrusik22 punta cana je krasna...tazko je povedat ze ako tam bude ale mi chodime v novembri a je super drzim palce 🙂

2018martina
13. okt 2018

ahojte, my cestujeme na punta cana teraz v novembri, chcela by som vás poprosiť o nejaké cestovateľské info , cestujem tam 1x, je lepšie mať so sebou vačšiu hotovosť v dolároch, eurách? alebo riešiť výber z bankomatu, prípadne zmenárne? je lepšie kvôli nabíjačkám mať rovno redukciu alebo to už v hoteloch majú automaticky ? ako sa pripravit na ten let? čo časový posun prípadne niečo iné čo vás prekvapilo a chceli by ste na to upozorniť. dakujem za každú info a radu

janka6636
13. okt 2018

@2018martina my sme boli vlani november december. Kurz dolar - eur bol u nich 1:1 takže jedine dolar. Časový posun v pohode. My sme mali redukciu, jedna bola aj v hotely, tak sme mali dve. Na letisku vyplníte pobytové papiere, zoberte si aj prázdne, pri odchode sa vypĺňajú znovu. Ináč všetko ok.

2018martina
21. okt 2018

ahojte, ako je to tam napr so stravou, je niečo na čo si dávať pozor? čo voda, pili ste nebalenú? a ovocie vraj nejest take čo je umyvane v ich vode? dakujem,

janka6636
21. okt 2018

@2018martina my sme boli v rezorte, J jedli sme všetko hlavne ovocie, bolo fantastické, tak isto bez problémov lad v nápojoch. Samozrejme vodu z vodovodu nie.

sisaka
21. okt 2018

@2018martina v rezorte môžeš jest úplne všetko jedlo - ovocie, zelenina, listové šaláty, všetko je umyvane v pitnej vode (toto fakt nie je Egypt, Tunis a pod.) ľad sa vyrába z pitnej vody, vodu, ktorú ti nalejú v reštaurácií je tiež pitná. Jediná voda, ktorá nie je pitná je vo vodovode, nepoužívaj ani na umývanie zubov, na izbe budeš mat veľké fľaše balenej vody, používaj tú.

sisaka
21. okt 2018

@2018martina a ešte k tej strave, ja som sa nevyhybala žiadnej, základ je aby jedlo bolo udržiavané buď horúce, akonáhle chladne môže sa pokaziť, alebo u zákuskov zase musia byt poriadne chladené, hlavne tie s plukov, ale na to si v rezortoch zvycajne dávajú pozor.

monika15
21. okt 2018

Baby mame super skupinu dominikanska 🙂) pridajte sa 🙂))

2018martina
21. okt 2018

@monika15 ďakujem za odporúčanie , pridala som sa 🙂

monika15
22. okt 2018

@2018martina super kludnr sa tam pytaj baby su super . Mi inak ideme v utorok 🙂

2018martina
22. okt 2018

@monika15 utorok teda zajtra a kam? my o týždeň v utorok 30.10 - Be Live Collection Punta Cana - Grand Punta Cana/Grand Bavaro, Playa Bavaro (Punta Cana), idem 1x do exotiky tak mám aj rešpekt nech všetko dobre dopadne 🙂, kde prestupujete a akou spoločnosťou idete?

monika15
22. okt 2018

@2018martina mi ideme z kanady 🙂) westjet 🙂
Ideme do Hard rock, 7 krat do Punta Cany ale vzdy ine miesto 🙂))
Bude dobre neboj, len nepi vodu z vodovodu ani na zuby len a len flasa.
Potom ak by si mala zaujem daj fotky a pocity do skupiny 🙂)
mne sa zda ze ked tam popozeras fotky tak uz tam niekto bol... 🙂)

renata_14
17. feb 2019

Dievčata,neviem ci sa to tu hodi alebo nie, ale skusim....chcem ist v marci niekam na dovolenku (Dominikanska republika, Kuba, Bali) ale nemám s kým isť....nenasla by sa tu nejaka baba co je na tom rovnako? Nech nejdem sama 🙂

modrykonik03
23. sep 2019

@miob ahoj, chcem sa opýtať, že ozaj Vam vrátili peniaze za tie ESTA víza ? Dik

certovegate
4. jan 2020

Ahojte!bol niekto v hoteli Viv Wyndham dominicus beach v oblasti la Romana?Letim 27.juna z Viedne cez Zurich na 12 dniKto leti v tomto termine ozvite sa prosim

monika15
4. jan 2020

@certovegate mi sme tameste neboli ale oznacim ta a v nasej skupine 🙂

lauraa
5. jan 2020

@certovegate bola si uz niekedy v tomto obdobi? Nemas strach z pocasia. Minuly rok bola znama o par dni neskor a bola dost sklamana.Dost prsalo aj ked kratko ale skoro cele dni bolo pod mrakom

monika15
5. jan 2020

@lauraa mi sme boli minuly rok v juni 24 juna na 7 dni a ani 1 den dazd 40ky 7 dni v kuse 🙂) s caribikom tazko uhadnut pocasie napr raz sme sli v novembri bolo uzasne ani kvapka a o rok rovnaky datum a dazd kazdy den :(

certovegate
6. jan 2020

Nebola som este v tomto obdobi v Karibiku,ale je to dovolenka mojich snov,a iny termin mi nevychadza,idem so svagrinou a ona je ucitelka,tak len takto sa nam to podarilo zosuladit.Prsat moze aj v európskych letoviskách,nam sa tak stalo v Bulharsku.2 tyzdne nam prsalo.Co som citala recenzie priamo z toho hotela,tak su na 90% kladne v tom datume,lenze ja recenziam moc neverim,vsetci uverejnuju len tie kladne,tak sa snazim takto na forach najst niekoho kto tam minulu sezonu bol,najradsej priamo v tomto hoteli.Chcem ist na istotu aby som si to uzila a preto by som chcela vediet klady aj zapory ,ako to tam v skutocnosti chodi.A chcela by som aj vediet ci niekto pojde v tomto termine,pretoze skoro vzdy na vsetkych Nemcov,talianov,americanov vychadza ju dvaja slovaci.Bolo by veselsie,keby tam boli nejake spriaznene duse.Sme okolo 55 aza kazdu srandu a zabavu.Ak tam niekto ide,alebo ma skusenosti odtial,ozvite sa prosim,Díky

sisaka
6. jan 2020

@certovegate kde pozeráš recenzie, keď sú na90% kladné? Ja mám opačnú skúsenosť, zväčša sa ľudia sťažujú a to úplne na všetko, takze vzdy filtrujem. Pozri si recenzie na tripadvisor tam si urobíš lepšiu predstavu o rezorte, teda ak už máš rezerváciu, tak radšej nie, aby ta to neznechutilo.
My sme boli v Dominikanskej v polke júla, počasie Ok, okolo 6 večer vždy sprchlo, kým sme sa navecerali bolo zvycajne po daždi. Môžte mat aj cely čas pekne, určite Vám ale zima nebude ako sa môže stať pri dovolenkách v Európe
Prajem peknú dovolenku, nech všetko vyjde podľa predstav!

monika15
6. jan 2020

@certovegate recenzie ?? Musis vediet kde a ako citat 🙂) kludne ti tu poradime aby sa ti dovca vyradila pytaj sa 🙂

certovegate
8. jan 2020

Ahoj monika15,ja citam vsetky recenzie,ale nie som narocna,ved koniec koncov clovek tam ide kvoli moru a zabave.tak poradte,kde su najpravdivejsie recenzie?ake je tam pokrytie mobil.operatorov,ako najlepsie odtial telefonovat?Kolko cca vreckove na osobu?Planujem nejaky vylet,suveniry,restika,bar,tringelty.Stiham v Zurichu Prestup?mam jednu hod. na to.Beriem kazdu dobru radu a velmi vam dakujem vsetkym za odpovede.

certovegate
8. jan 2020

Ahoj sisaka,dakujem za zelanie peknej dovolenky