Dovolenka pri mori 2013

kikina84
30. nov 2012

tak..toto sa mi este nestalo..šetrili sme s mužom ako blázni celý rok,aby sme po sto rokoch mohli ísť na nejakú dovolenku a teraz majú super ceny aj zlavy aj neviem čo všetko..a ja neviem za 1200e najst ziadnu normalnu dovolenku pre nas..Vidim ze za tie roky to islo pekne hore vsetko a to som si myslela ze zozeniem perfiš dovolenku za 1000e a teraz vidim ze v tejto cene ponujaku same odpady a hrozne zle recenzie ludia pisu na vsetko..nestastna som..nakoniec vidim ze nikam nepojdeme,lebo silou mocou nechcem vyhodit peniaze,ked to nebude stat za to..Maminy ak mate nejaky typ poradte kde ste boli s detmi za posledny rok-dva,kde bolo krásne more ciste,s piesocnato plazou a nejake aktivity pre deti v okoli..delfinaria,zoo,alebo hocico ine co deti bavi..nasa mala je strasne hyperaktivna a ona musi v kuse vyvijat aktivitu..Ani ma tak nezaujima hotel a strava,ako okolie..niesme narocny..ale pre nas je aj tento peniaz fakt vela a nerada by som ich vlozila na nejakú šmejd dovolenku..Prosím dajte nejaké typy..velmi pekne dakujem 🙂

katka512
29. dec 2012

@kikina84 Neboj urcite nieco zozenies,,,, 😉 ja tiez teraz pozeram dovolenky a najlepsie ceny su asi na Bulharsko
My mame unas cestovku na ktoru nedam dopustit Hellas travel nezaoberaju sa len jednym druhom cestovky ale ponukaju vela moznosti+ nemecke ci rakuske cestovky....my sme boli tento rok v Turecku-Konakli hotel Saphir ,all inclusive za 1169euro na 10dni+maximalna spokojnost ale odlietali sme posledny majovy den a bolo krasne teplucko a boli sme cez rakusku cestovku odlet z Viedne................Ked mas moznost urcite by som isla mimo priamej letnej sezony vide to lacnejsie
kamoska si chvali tuto str. dovolenka24.sk
V okoli bol myslim aquapark aj delfinarium ale bohate malemu stacili animacie a este z toho nemal rozum+ je tiez velmi aktivny neusedi ano chvilu ale tam ho to unavovalo to slnko+kupanie

katka512
29. dec 2012

@kikina84 s dietatom by som urcite na vlastnu past nesla ze nemam ubytko,ked tak mozno to chorvatsko alebo Taliansko ale Malta atd...........urcite nie

kikina84
autor
29. dec 2012

@katka512 ja som nakoniec vybrala Mallorcu..vyslo to celkom OK cenovo a dobre recenzie na to stredisko boli..splna aj kriteria ake som chcela,tak uvidime..ideme v polovici juna,aspom nebudu take strasne horucavy,,a je tam aj vela veci NA pozretie,,,Tiez sme povodne rozmyslali nad Tureckom,ale manzelovi skoncil pas a kedze je cudzinec a do zahrancia uz nechodi,cez ambasadu by bolo vybavenie pasu velmi drahe..Tak sme zvoli destinaciu v ramci EU 🙂
uvidime ako to cele dopadne..pri mojom stasti sa este stale netesim,az kym tam nebudeme..:D

katka512
29. dec 2012

@kikina84 Parada 😀 mozem ty povedat ,ze ste vybrali super urcite nebudes lutovat aj som s priatelom pracovala 3roky na Mallorce cez sezonu a nedam nanu dopustit Cala dor,Cala egos+Cala mondrago+porto petro....Alcudia je krasna aj Palma,,,proste cela Malorka je to nadherny ostrov 😵
A kolko Vas to vyslo a do akej oblasti idete?
Inak ja tiez rozmyslam nad Malorcou,pekne more,prijemny ludia
Mne sa na turecku strasne nepacili dotieravy obchodnici 😠

kikina84
autor
29. dec 2012

@katka512 uau tak tiško zavidim..ja by som tam sla hned byvat..zili sme nejaku dobu v Spanielku ked sme boli s manzelom mladsi,,a bolo super..nikdy nas tato destinacia nesklamala,preto som rada ze tam ideme opat,,aj ked tento krat na ostrov 🙂
ideme do oblasti Cala Millor..a vyslo nas to cca 1300e..mame to all inclusiv,sice iba 8 dni,ale manzelovi by ani nedali viac dovolenky..Nasla som aj o par ,,eur,, lacnejsie na Mallorcu zajazdy,ale tie uplne najlacnejsie boli do oblastí kde boli dost zle recenzie a ludia tam neboli spokojny..takze silou mocou sme nechceli siahnut na uplne dno..radsej nieco priplatim..ale vela ludi co tam boli hovoria ze tam je krasne a hlavne aj plaze su velke siroke s bielym pieskom a pozvolnym vstupom do mora..a hlavne je tam aj delfinarium a plavby lodkou po ostrove..a to naša malá zbožbuje,,tak som fakt rada ..uvidime noo..ako to cele dopadne 🙂

katka512
29. dec 2012

@kikina84 akurat teraz som citala tu na MK jednu temu a oblast Cala Millor si najviac chvalili a da sa povedat ze najkrajsia 😵 tak drzim palce nech Vam to vide 😉

danielitka26
29. dec 2012

zienky dajte tip na turecko pre dve osoby do 1000eur s odletom z viedne a co sa lepsie oplati polpenzia ci all inclusive podla vas ???

danielitka26
29. dec 2012

@katka512
@kikina84 prispevok vyssie babule

katka512
29. dec 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/dovolenka-s-detmi-v-turecku-ake-mate-skusenosti/ pozri tu
ja som bola spokojna aj v tom Konakli hotel Saphir 1169 eur,all inclusive ,10dni odchadzali sme posledny majovy den,,ked sa da najlepsie je ist mimo letnej sezony,menej ludi,aj lacnejsie to vychadza.
Ja by som v Turecku volila jednoznacne all inclusive
toto bol nas hotel
klikni na hotel 😉
http://www.hotelsaphir.com/

kikina84
autor
29. dec 2012

@katka512 dakujeme pekne,snad to klapne,lebo som tu presedela cele noci a nic poriadne som nevedela najst za dostupnu cenu :D
pekny den Katka 🙂

rainee
2. apr 2013

veru dovolenky isli posledne roky dost hore a co povazujem za zaujimave ze sa plati za deti niekedy viac ako za dospeleho v zlave. my sme sa s nasimi poziadavkami (3-4* hotel, PP/AI, 2+1 dieta, letecky do krajin ako grecko, spanielsko, taliansko) dostali orientacne tiez na peknu palku. a to si pamätam ze v 2008 sme boli na kanaroch dvaja AI super hotel za 400e na hlavu. tiez si myslim ze cez rakuske CK sa daju usetrit pekne peniaze a sluzby su uplne neporovnatelne lepsie. mna osobne dost stve ze nam tu ponukaju za nekrestanske peniaze odpad kde by zahranicni turisti nesli. treba si pockat na lastminute ponuky a tiez citat referencie na hotely - najlepsie aj tie zahranicne.

alenkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belusa
22. jún 2013

Ahojte chcela som sa opýtať od kolkých rokov ste brali deti k moru?Napríklad 2 ročný do Turecka v pohode?

katarina3011
20. júl 2013

@kikina84
Ahoj, ja by som len možno malú radu, alebo postreh... 🙂 že ak chceš mať krištáľovo čisté more, nie je dobré vyhľadávať piesočné pláže, ale naopak kamienkové. Píšem o Chorvátsku ako dovolenkovej destinácii 🙂 Tiež si dovolím tvrdiť, že kde je veľa možností pre turistov, znamená to, že je tam hlava na hlave a to má tiež za následok, že more nie je až také nádherné. Myslím, že nie je problém nájsť za tú cenu, ktorú si si nechala dobrú dovolenku, len musíš urobiť kompromisy. Buď nádherné čisté more na ostrove, kde nie je veľa možností, alebo piesočné pláže s tobogánmi a more nie až tak krištáľové ... 🙂 Dovolenku si určite dopraj, myslím, že všetky mamičky a aj oteckovia a detváky si to zaslúžia 🙂

kikina84
autor
20. júl 2013

@katarina3011 dakujem velmi pekne za radu 🙂 ..dovolenku sme uz absolvovali,za super cenu a mali sme krasne more krystalove,biele piesocnate plaze,nebola hlava na hlave a trakcii pre deti az az..niekedy ked clovek hlada tak najde,a mne sa to 3 mesacne hladanie vyplatilo a sme maxi spokojny 😉

katarina3011
20. júl 2013

@kikina84
Super 🙂 Kde ste nakoniec skončili? 🙂

katarina3011
20. júl 2013

@kikina84
Super 🙂

fatulda
21. júl 2013

@kikina84 prosim ta, kde ste boli a cez koho? My momentalne hladame dovolenku a uz som zufala..

leoivka
28. jún 2014

Baby prosím odporúcte nejakú dovolenku chceme ísť aj zo synčekom má 11 mesiacov chceme Turecko ale mám strach aby nemal nejakú červenú vyrozumenie či podobne ako chodievame sa často kúpať do bazénov už od malinkeho nikdy nedával problém .... Ďakujem za radi a príspevky 🙂

leoivka
28. jún 2014

@kikina84 ahoj chcela by som sa opýtať či už ste boli na tej mallorce a ako bolo ??? Mám 11 rovného synčeka tak nechcem nič zanedbat ďakujem 🙂

kikina84
autor
30. jún 2014

@leoivka ano boli sme a bolo fantasticky 🙂

adazdca
19. jún 2017

@soldi a prosim ta v akom hoteli na ibize si bola?

soldi
19. jún 2017

@adazdca teraz sme v miami hotel a predtym sme boli hotel club augusta, ale ten uz sa vola teraz inak, neviem ako bohuzial. Tenzo miami je ale lepsi 🙂

adazdca
19. jún 2017

@soldi tak peknu dovolenku prajem... a s akou cestovkou si v tom miami hoteli? a more je vlnove? teplota mora je aj pre deti?dik

soldi
19. jún 2017

@adazdca its bills sme sli, predtym sme boli cez fischer. Mame blizko dve plaze, jedna je s vlnami a druha uplne pokojna v zalive (ta je pred hotelom priamo). A more je teple. Neviem odhadnut kolko ma ale je dost teple pre mojho 11 mesacneho.