Dovolenka s 2 ročným dieťaťom letecky do Chorvátska

stephanie14
23. máj 2012

Ahojte,chcela by som sa opytat co potrebujem na dovolenku s 2 rocnym synom 🙂 Ideme na Kretu letecky prvy krat tak sa mi zidu vsetky skusenosti a rady co si zobrat,na co sa pripravit,co zbalit do lietadla.Ideme all inclusive,maly uz papa skoro vsetko co my tak hadam mu tam nieco vyberem zo stravy 😒 ...No prosto prosim o kazdu radu ohladom ietadla,stravy ,plienok ci brat ci tam kupit,lekarnicky atd atd..Dakujem krasne 🙂

imita
14. jún 2012

@beboo ideme do hotela Eri Beach

beboo
14. jún 2012

@imita vyzera to tam pekne, bude vam urcite super 🙂 my este nemame vybrate cakam na ponuky last minute a tiez mam strach z letu lebo mladsi syn je neposedny a hlavne hlucny tak sa bojim ze ked nahodou sa mu v lietadle nieco znepaci a spusti krik co s nim budem robit 😅

imita
14. jún 2012

@beboo moji dvaja keď sú spolu, tak je to katastrofa 😀, verím však tomu, že lietadlo bude pre nich niečo nové a tak budú poslušní. Plánujem im ešte kúpiť nejaké nové hračky, nech ich niečo zabaví, snáď keď budú mať niečo nové, tak budeme mať na chvíľku pokoj 🙂. Dosť sa obávam ešte kedy budeme odlietať, či to nebude niekedy v noci a budú tak mrzutí, my rodičia z nich nervózni, ach jaj 🙂

beboo
14. jún 2012

@imita tak to mate velmi podobne ako u nas 😀 ja tiez dufam ze ich to zaujme natolko ze sa skludnia ale clovek nikdy nevie. budem sa snazit ich pred odletom poriadne unavit nech su ospali a nevyvadzaju ale ak to bude v noci tak neviem veru 😒 ale urcite to zvladneme 🙂