Hľadáme rodinku na spoločnú dovolenku do Chorvátska

zuzu1223
24. máj 2013

Je tu pomaly leto a my nemáme s kým ísť na dovolenku, preto aj touto cestou hľadáme rodinku s podobným osudom🙂)) Zatiaľ plánujeme Chorvátsko autom niekedy v júli na dva týždne určite piesková pláž hlavne kôli deťom 2 a9 rokov. Sme z Čadce.

kapa8425
1. apr 2014

@zuzu1223 Ahojte,sme rodinka z Rajca máme 10.ročnu dceru a 5 ročneho syna.Cez výkend chceme íst na chatu z detmi nepridáte sa ku nam aj z detmi 🙂

evulienka22
3. júl 2014

@pragmaticka, sissy27 tak to nechapem, ako mozete vnucovat niekomu vase obmedzene nazory, poznam vela fungujucich rodin, ktore si vyjdu na dovcu rada so znamymi, skratka na dovce ma byt zabava, hrkutat si mozu aj doma spolu, to tak byva, take pary ktore sa na ulici bozkavaju, ukazuju väcsinou si na ulici nemaju co povedat...nemusi to byt vas pripad, ale nechapem to odsuzovanie a podozrievanie, ze si zuzu nema s manzelom na dovolenke co povedat. Aj ja chodim velmi rad na dovolenky s bratom a jeho rodinou, aj s kamaratkami, my sme obaja spolocensky, je nam veselo a hrkutat si chodime na vikendy do wellnesov a doma vecer 😒

evulienka22
3. júl 2014

@zuzu1223 aj ja mam 2 rocneho syna a muz ma 9,5 rocnu dceru tak sa nam ozvi ak este nie ste obsadeni, mozeme nieco vymysliet 🙂

keena
3. júl 2014

@evulienka22 toto je uz rok stara tema ;) takze asi neaktualna..

matopka
5. mar 2015

aj my hladame rodinku na spolocne dovolenky a lyzovacky,co je na tom zle?nie na jednu ale na viacere dovolenky...mame 9 rocneho syna,ktoremu je tiez smutno bez deciek...Znami bud na dovolenky ci lyzovacky nechodia,alebo maju mensie,ci vacsie deti..Ja surodencov nemam a muz ma len sestru a tiez bez deti...Na dovolenkach si clovek oddychne,ale preco si neoddychnut s rovnakou rodinkou?Ak mate zaujem zoznamit sa ozvite sa,budeme radiiiii

limitgirl
27. máj 2016

Ahoj zizaka, ja by som mala záujem. mám syna 6 ročného a sme veľmi spoločenskí. bývam pri Senci. radi by sme Vás spoznali. chodím rada na výlety a aj po Slovensku, do lesa, na túry, po zaujímavostiach, len tak sa prechádzať. ale už žijem s malým sama a nejako sa ťažko hľadajú parťáci na také niečo. väčšinou sedia doma, alebo idú k rodine, alebo chcú ísť sami... alebo nemajú deti. aj na víkend by som šla, napríklad v júli je jeden sviatok cez týždeň, tak by sa dal spraviť predlžený víkend.

monikakralik
2. aug 2016

@zuzu1223 Mame podobny problem, skoda, ze som to necitala skor 😢 ,tiez by som isla s dalsou rodinou, hlavne koli detom, spoznat novych ludi 🙂 🙂 🙂