Letecký transport na Maledivy

sofiast
24. nov 2020

Aké máte skúsenosti s leteckým transportom na Maledivy? Koľkokrát a kde ste prestupovali? Odkial ste leteli? Kolko to cele vo vašom pripade trvalo? Koľko stali letenky? Ďakujem vopred za odpovede veľmi mi pomôžu.... 🌏🏝️

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenerifka
24. nov 2020

@sofiast na Maldivoch sme boli 3-krat, vzdy sme leteli s Qatar airways Madrid-Doha-Male, a potom hydroplan(ten sa plati spolu s hotelom, mimo letenky). Madrid-Doha je cca 7 hodin a Doha-Male cca 5 hodin. Cena samostatnej letenky bola cca od 580-700 eur za osobu

stanzi
24. nov 2020

Leteli sme s Emirates, Vieden - Dubaj - Male, a potom hydroplanom na nas ostrov. Vieden - Dubaj bol tusim 6h a Dubaj - Male 5h. Cena leteniek cca okolo 700e. Nabuduce by som ale radsej isla Qatar Airways, su podla mna lepsi ako Emirates 😊

sofiast
autor
24. nov 2020

@kiki9871 dakujem 🤍

sofiast
autor
24. nov 2020

@tenerifka dakujem🤍

sofiast
autor
24. nov 2020

@stanzi dakujem🤍

zooeynka
24. nov 2020

Zienky na ktore ostrovy chodite? Boli ste niekto aj na Thoddoo?

kiki68
24. nov 2020

Letela som prvy raz na South Ari, to bolo z Wien cez Dubai, Male a potom este charter na nejaky ostrov a odtial lodou. Druhy raz Kuredu a to bolo Wien /Doha / Male / z Male ale letiska pre hydroplany este hydroplanom na Kuredu. Prve bolo Emirates a druhe Quatar Airways.

kiki68
24. nov 2020

@stanzi Quatar a Emirates je velmi podobny, nic Special ten servis neni , mne prisiel podobny. Maju podobny koncept

tenerifka
24. nov 2020

@zooeynka ten ostrov nepoznam, ale pozeram to cez google, a nie je to rezort, ale nejaky obyvany ostrov s hostelmi, to je pre batozkarov, tam nedostanes ani pohar vina, alkohol je na tychto ostrovoch zakazany, ani si to nezmyslaj, to nie su ozajstne Maldivy. Budes tam mat vyhradenu jednu plaz, kde sa ako zena mozes kupat v plavkach, a celkovo taketo palze su plne odpadkov. V rezortoch (cim viac *, tym cistejsie) to uz od skoreho rana odpratavaju, ides sa o 7 rano okupat a vsetko ciste a pohrabane

stanzi
24. nov 2020

@kiki68 Ja viem, letela som oboma 😊 Mne to prislo ze Qatar ma novsie lietadla a lepsie jedlo, ale verim ze je to subjektivne...a urcite zalezi aj od toho kam clovek cestuje.

sofiast
autor
24. nov 2020

@zooeynka nebola som ale vraj je tam super a lacno🤍

sofiast
autor
24. nov 2020

@kiki68 dakujem🤍

kiki68
24. nov 2020

@stanzi vies co , asi ako ktory let, to jedlo mi prislo rovnake. Jediny kto vie vykrmit je Turkish Airlines, ti Ta na 1,5 hod lete vykrmia lepsie ako tito arabaci za 5 hodin 😂

stanzi
24. nov 2020

@kiki68 haha 😂 no s Turkish som este neletela, musim vyskusat 😀

andrejka1974
24. nov 2020

My sme leteli praha dubaj 6 hodin dubaj male 5 hodin a potom este rychlo lodou 1,5 hodinu nadhera este raz by som isla a leteli sme emiratmi a uzili sme si krasnych 17 dni len ja a manzel najkrajsia dovolenka

sofiast
autor
24. nov 2020

@andrejka1974 dakujem🤍

twinflame
25. nov 2020

@sofiast na Maldivy su z Viedne priame lety. Myslim, ze od decembra, ak este dnes nie. Informuj sa v TUI ReiseCenter cez nich sa da ist. Maju 4 pobocky v Bratislave.

sofiast
autor
25. nov 2020

@twinflame dakujem🤍

zanet_ronny
25. nov 2020

@sofiast Vieden - Dubai - Male s Emirates, potom hydroplanom na ostrov, ale to uz bolo 13 rokov dozadu 🙂.

sofiast
autor
25. nov 2020

@zanet_ronny ďakujem 🤍