Tunisko - Mahdia. Ktorý hotel si vybrať?

lia09
25. feb 2013

ahojte sme rozhodnuti ist do tuniska tento rok v juni a urcite do Mahdie kvoli moru a plazi.Neviem sa vsak rozhodnut medzi dvoma hotelmi.Jeden je golden tulip a druhy lti mahdia beach.Som skor za ten lti,aj ked recenzie co ja viem.Vraj neni klima v jedalni a stary nabytok a strava nic moc.A pritom v cestovke mi prave stravu vynachvalovala,vraj ona tam bola a jedlo bolo velmi dobre.Tak poradte.Tie recenzie na nete su aj tak dost stare

lia09
autor
26. feb 2013

@nefertitka 21.juna a mame dieta zdarma 🙂
@maajka83 hej hej cez kartago.No aspon pokukate aj ine kraja a mozno sa ti znova zalubi a nabuduci rok mi poradis nieco nove 😀

nefertitka
26. feb 2013

@maajka83 ja by som tiez chcela ist tam kde minuly rok a moj muz tiez nechce 😝 ze treba vidiet nieco nove...

nefertitka
26. feb 2013

@lia09 aj ja to vidim u nas na taky nejaky termin...

nefertitka
26. feb 2013

@lia09 citala som recenzie a su vacsinou pozitivne....budem silno aj ja o nom uvazovat...a pisu tam, ak si sa nahodou nedocitala, ze si mas pytat izbu od 2. az 3. poschodia, ze na prizemi su hrozne izby, ale vyssie uz pekne vynovene. Len taka mala rada;)

lia09
autor
27. feb 2013

@nefertitka hej,aj v cestovke mi radili dat im rovno aspon 10e aby dali lepsiu izbu.Mam pocit,ze slovakom davaju automaticky tie najhorsie a tie krasne si nechavaju pre nemcov 😠

nefertitka
27. feb 2013

@lia09 to je tak vzdy a vsade 😠

veverka84
26. jún 2013

ahojte neviete poradit ako je vecer v mahdii ideme v juli a pocula som ze vecer je tam chladno pytam sa kvoli tomu co zobrat detom na oblecenie.inak @nefertitka neboli ste nakoniec v tom caribean world mahdia?my tam ideme tak nejeke recenzie🙂

adinam
26. jún 2013

@veverka84,nemyslím,že by tam bolo večer chladno.My sme boli v septembri a nepotrebovali sme na večer dlhý rukáv 😉

veverka84
26. jún 2013

@adinam vdaka🙂

nefertitka
26. jún 2013

@veverka84 nie, nakoniec sme boli v Turecku 😉

akova
26. jún 2013

@veverka84 my sme boli v polovíci júna a bolo večer ešte chladno 😉 animačné programy sa robili preto vo vnútri hotela... ale v júli to by už mohlo byť teplo 😉

riki1
28. jún 2013

@veverka84 ahoj ,aj ja idem do toho hotela v júli len s malým a dvoma kamoškami s deťmi ,tak snáď bude dobre ,vyberala som ho hlavne kvôli krásnej pláži ,už som bola v Tunise so staršími deťmi 2 krát a bolo dobre ,len more nebolo veľmi čisté ,ale to bolo na Djerbe a v Hammamete ,Mahdia má vraj najkrajšiu pláž v Tunise 🙂

bibio
28. jún 2013

@veverka84 Boli sme v Mahdii vlani od polky augusta a ku koncu bolo veterno, večer sme svetre vyťahovali a posledné 2 dni sa nedalo ani kúpať, normálna zima. Určite zober aj niečo teplejšie.

seginiatko
15. aug 2013

@lia09 ahoj ako bolo v mahdii ? my ideme zajtra . dakujem za vsetky rady 😉

synator1
15. aug 2013

no aj mňa by ma zaujímalo ako bolo v mahdii, lebo 30.8. letíme, Hlavne sa žena bojí kvôli nepokojom, čo tam teraz sú. seginiatko kedy sa vraciate, či by si nemohla poinformovať, pošlem ti mailovú adresu. Vdaka

lia09
autor
15. aug 2013

@seginiatko ahoj nam bolo v mahdii dobre,nemozem sa stazovat.Ale je to otazkou vkusu,lebo sme mali znamych ktori sa vkuse stazovali.Ale nam sa pacilo.Sice bolo chladno,ale to uz tunisania neovplyvnia 😅 .Je pravda ze mesto katastrofa,radsej sme mimo hotel ani nesli,ale co sa tyka hotela tak spokojnost.Jedlo bolo super,vzdy velky vyber.Bazen cisty a personal mily.Izbu sme po zaplateni 20e mali peknu s vyhladom na more.Neviem teraz ma ine nenapada,ale kludne sa pytaj 🙂

cine
13. apr 2014
katrin21
13. apr 2014

Boli sme v Mahdii a ODPORUCAM 🙂.. je to uzasna oblast, more ako v Caribiku , fakt krasne, ved sme sa tam aj vratili 🙂
prvy raz sme boli v lacnejsom a skromnejsom hoteli, ale boli sme spokojní aj tak, jasne, ze to nebol nejaky luxus az neviem aky, ale bolo to v pohode, cisto aj na izbach , strava OK, nebolo tolko druhov ako v drahych hoteloch, ale hladom sme netrpeli, len ranajky po case sa zdali jednotvarnejsie, ale stale bolo z coho vyberat aj tak...... plaz pekna.. bazen postacujuci... to bol hotel Les Princes.. za malo penazi celkom fajn muziky 🙂

O dva roky sme sli vedla do hotelu Madia Palace .. tam bolo uzasne . krasne, hotel ma viac hviezdiciek takze spokojnost, strava VYNIKAJUCA, vsetkeho dostatok, sladkosti neskutocne aj ovocia vela... bohate stoly, fakt skvele... BAzen tiez super, plaz je tam vsade pekna...
takato vodicka tam je...a ahlavne je uzasne tepla !!!!
raz sme tam boli v juli a druhykrat koncom augusta.. oba razy bolo skvele, nase najlepsie dovolenky. hned by som tam sla, ked pozeram tie fotky, juuuuuj

katrin21
13. apr 2014

@cine presne v tom hoteli sme boli 🙂 isto sa tam este niekedy vratime 🙂
a hlavne, ziadne zaludocne problemy, ako v Egypte a pod.. 🙂 fakt dobra dovolenka...

adinam
14. apr 2014

@katrin21,aj my sme tam boli,tiež v r.2012,super dovolenka 🙂 Tento rok znovu u nás vyhralo Tunisko 😉

eji
18. apr 2014

Ked Mahdia, jedine Nour Palace, mala najkrajsie plaze(stale cistene) a skvele sluzby aj pre deti...

rainee
3. jún 2014

my sme boli v mahdia palace, odporucam. vtedy sme deti este nemali ale teraz ak by som nahodou isla s rodinou uz by som pozrela nieco s lepsou zabavou pre deti, tobogany a tak, nech sa vyblaznia,len neviem ci zrovna v mahdii nieco take je, predsa len je to kludnejsia oblast 🙂
s ubytovanim je to pravda, nasincom davaju asi tie najhorsie izby, na vyssich poschodiach s vyhladom su pre "zapadnych" turistov, aj ked casto platia za dovolenku menej ako my. naozaj je to rozdiel ked letite s rakuskou ck alebo so slovenskou, tak sa aj k nam spravali. ja poucena uz z predoslych dovoleniek som si vyjednala hned na zaciatku lepsiu izbu aj bez uplatku, ale keby sa aj nepodarilo tak dam radsej par euro, za to mi to stoji nemat pokazenu dovcu s vyhladom niekde na smeti alebo parkovisko 😉
boli sme aj na vylete v mestecku, ale nebol problem s otravnymi domacimi, coho som sa po egypte dost obavala.

alka20a
17. jún 2014

Ahojte mi ideme 27.6. do Lti Mahdia Beach, dosť sa obávam ale zároveń aj teším tak uvidíme ako bude 🙂

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk

alka20a
18. jún 2014

@elenapol2 dobrý deň, môžete mi prosím Vás povedať či sa mám niečoho obávať??? Vďaka za info

elenapol2
18. jún 2014

@alka20a nejako mi to nesedí na prvú otázku diskusie, prosím skúste mi popísať vaše obavy alebo sa spýtajte konkrétnejšie,vdaka

hasleerka
18. jún 2014

nájde sa niekto kto bol v hoteli Les Princes??? ako ste boli spokojné???

alka20a
19. jún 2014

@elenapol2 ak máte cestovku, tak napríklad či nebol niekto od Vás v tomto hoteli, myslím teraz niekedy a aké bolo reakcie, vďaka

elenapol2
19. jún 2014

kolko ludí , tolko chutí, myslím si,že hotel je ok

adinam
19. jún 2014

@hasleerka,nebola som priamo v tomto hoteli,ale kúsok ďalej/Golden Tulip Mahdia Palace/,dosť ľudí z nášho lietadla tam išlo a boli viac nespokojní,ako spokojní.Chodili sme okolo neho do mesta,môžem povedať,že je to jednoduchý hotel za lacný peniaz,takže očakávať nejaký luxus je odvážne...Každopádne má krásnu pláž.Najviac sa sťažovali na stravu a pitie.Môj názor-hotel zodpovedá cenám,za akú ho Azurreizen predáva. 😉