• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
@sonia1712 Bola som v hoteli Marti myra v roku 2012, bola to zatial nasa najlepsia dovolenka..Mozem poskytnut podrobne info o tomto hotelu.Tento rok ideme znova , odlet 29.7 ma 11 dni
11. jún 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulkaja1 my o tyzden do alba resort s 1.5 rocnou babulou to sme kusok od seba
11. jún 2015 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete, ci je dost teple more turecku uz?
11. jún 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankastubka more je teple v pohodemi tamdeti idu bez revuani sa neotuzujeme postupne idene a nechvuani von ist
11. jún 2015 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova to už teraz vieš čas odletu? my ideme o necelý mesiac a netuším čas odletu.
11. jún 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme o dva tyzdne do hotela miracle resort v lare. dufam, ze to bol dobry vyber. Ozvem sa po dovolenke. Tiez by ma zaujimalo, ci je more uz teple. a cas odletu a priletu nam este oficialne cestovka neoznamila. Ale mam znamu, ktora tam pracuje a napadlo ma, ze to skusim cez nu. Tak odlet 11,15. vyhovuje uplne. odlet z turecka domov 22,30. nevadi. skusime doplatit tu izbu na den. ja som spokojna.
11. jún 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andys11 tak tomu už fakt nerozumiem,my ideme o týždeň,tiež nevieme ešte časy odletov,ako je možné,že vám ich nepovedia,ale známa ich už vie?to ich do poslednej chvíle zatajujú,či čo?
11. jún 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulkaja1 Cestovky dostávajú časy odletov v predstihu, ale aj im ich na poslednú chvíľu často menia. Preto a zasielajú konečné info až cca 10 dní pred odletom.
11. jún 2015 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulkaja1 mne nik nedal vediet este odlet, ideme az o mesiac, ale na stranke kartaga som si ho pozrela na zaklade cisla zajazdu. Ale neberiem ho zatial za 100%, može sa to zmeniť, cestovka zatial oficialne nič nepovedala
11. jún 2015 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto dnes Pemar beach resort Side odlet z BA 11:05 na obed))))
12. jún 2015 o 03:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankako uz dovolenkujete?
12. jún 2015 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katariang ja som vcera rezervovala dva hoteli a jeden bol pemar, uvidime co mi napisu. Chceme isf v nedelu, tak mozno sa vidime hee hee.
12. jún 2015 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazova Ahoj, aj ja poprosím o info o hoteli Marti myra- aká je pláž, ubytko, jedlo, animácie, na čo si treba dať pozor., prípadne tip na výlet. Ideme 11.7. ďakujeééém
12. jún 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa 21.6 letime
12. jún 2015 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulkaja1 nám mes. pred dovcou zmenili let a úplne info s pokynmi dostaneme 5dni pred terminom
12. jún 2015 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankako take netypicke pre rakuske cestovky 5 dni pred odletom...
12. jún 2015 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci SA mi to len zda ale tento rok je vela LM a super ceny na Turecko... Minuly rok nebolo z coho vyberat, vsetko SA predalo este v zime...
12. jún 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deny3 ano viem ,ideme 1.8. o 17.50 zistiš si to cez čislo zmluva cez net zadaj link Overenie letu cez Kartago mi ideme cez Kartago a potom napiš do takej kolonky čislo zmluvy a vyhodí Ti čas odletu .Stále si to takto overujeme neviem či to má aj iná cestovka takto ,pekný den.
12. jún 2015 o 08:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonia1712 aj ja sa uz neviem dockat, hlavne sa tesim na tu nadhernu zahradu a samu zelen :slight_smile: No ja balim iba den pred tym, aj ked najradsej by som balila uz teraz :wink:
12. jún 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova nejdeme cez kartago, ale aj tak vyskúšam :grinning: susedia išli minulú sobotu a tiež odlietali o 17.55, čas o ničom, ale tak čo už :unamused:
12. jún 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deny3 No my sme mali casy na zmluve- boli sice predbezne, ale nic sa nakoniec nezmenilo.
12. jún 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa no vidíš..
12. jún 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 To ste platili cisto len za izbu do 22h, alebo to bola cena az do nasl. dna? Bola v tom aj strava?
12. jún 2015 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa vyborne ceny su teraz,najma hydrotour pekne hotely ajdobre ceny..my chceme ist nakonci juna tak som zvedava ci nieco bude....
12. jún 2015 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikajanik To bolo do 18 tej myslím. .mali to tam ako last check out -mali sme odchod z hotela tak nejak aj...Z hotela ideš aj tri hodky pred odletom -záleží koľko ste od letiska. Strava služby všetko platilo keďže náramky nám ostali až do odchodu.
12. jún 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosim vas.. Mala mi asi po ceste na letisko asi zaspi v aute, potom ju chcem do kocika prelozit a pri letisku kruuuzit..len ked sa oznacuje aj kocik na check ine, ako to mam spravit..ako dlho pred odletom sa vlastne otvara check in? Alebo skor zatvara..ze by som pockala kym sa zobudi..alebo nie? Uff pomozte mi rozlusknut tento moj hlavolam :grinning: :grinning:
12. jún 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevka02 ona ti moze v tom kociariku spinkat, na chcek-in ti iba nalepia pasku a kociarik odovzdas az pre lietadlom.
12. jún 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika35 no len ja sa prave toho bojim, ze sa mi tam zobudi.. neda sa asi ta nalepka zobrat, ze by som si ju sama dala, ze?
12. jún 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie co mate neskore odlety, my sme tiez odchadzali z hotela minuly rok o siedmej vecer...kufre sme nechali v miestnosti na to urcenej pri recepcii a osobne veci - kabelku, oblecenie na cestu a pod. sme dali do uzamykatelnej skrinky v dalsej miestnosti, ktoru mal hotel prave pre tychto odchadzajucich hosti k dispozicii. Tam boli tie uzamykatelne skrinky s uterakom na plaz aj do sprchy, tusim dve sprchy, fen, toaletny stolik...cize o siestej sme prisli z plaze, osprchovali sa, prezliekli na cestu a s pocitom dokonale vyuziteho dna sme vecer cestovali domov. O styri hodiny som doma vyvesila este vlhke plavku od mora :slight_smile:
12. jún 2015 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@medo - my v auguste...pls ak sa bude dat ozvi sa odtial, resp. urcite ked sa vratite...
12. jún 2015 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok