• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

3. marca 2017 
@lydia22 stastnu cestu domov

@bubinko83
@dida81 aj my ideme na Rab-Lopar a uz sa nam to krati odchadzame 1.7
14. jún 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jééj, no super, aspon date tiež infošky :wink: a fotečky :grinning:
@bubinko83 a vy kedy idete ? My asi tak v polovicke jula, len este to nemáme potvrdene,ale tak by sme chceli..
14. jún 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 šťastnú cestu, nech vám cesta rýchlo prejde a ďakujeme za všetky akturálne info :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkap2
@dida81 my ideme 8.jula ,tak sa asi vždy obideme. No už sa neviem dočkat :wink:
14. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinko83 my budeme na Rabe do 9.7
14. jún 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano, na Rabe zacne @zuzkap2 , potom @bubinko83 a nakoniec MY :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 ja idem uz tuto nedelu. tak to vypada tak, ze zacinam ja :slight_smile:
14. jún 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dida81 ano da, len sme ho tam nosili, lebo pretlacit kocik pieskom bolo skoro nemozne....deti je na plazi velmi vela a kocikov tiez....
14. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čím platíte v maďarsku za dialničnú? dá sa eurami, alebo kartou zaplatiť?dík
14. jún 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marija ahoj, kde ste boli ubyt. v rabaci? my rozmyslame ist niekam na istriu, ak vies poradit dobre ubytko, budem ti vdacna :slight_smile:
14. jún 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renciik ahoj, my sme boli v Girandelle, maju tri pavilony Satur, Merkur a Uran, ale hned v tom istom areali su aj apartmany Lanterna a depandance Mediterna. Ubytko v pohode, ciste, pekne, ziaden luxus, ale tak su to 2hviezdickove ubytka, ale naozaj ciste a to je hlavne. Podla mna lepsie ako 3hviezdicky v Grecku :wink: stravovanie je v hoteli Girandella a jedlo neskutocne dobre, naozaj tam varili na vybornu, velikansky vyber jedal. More krasne. Pekne stredisko. Ak nenajdeme nic ine co by nas zaujalo, pojdeme spat tam :grinning:
15. jún 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami platili sme kartou.
15. jún 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 - už ste doma?? aka bola cesta??
15. jún 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my cestujeme na Rab Lopar uz tuto sobotu, nemate nejake info a tipy? Ja potom napisem ako bolo :wink: My berieme surodenecky kocik PT a urcite aj manducu - no som zvedava ako to zvladneme s dvoma krpcami - ale uz sa veeeelmi tesime :slight_smile:
15. jún 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renciik Suhlasim s
@marija aj my sme tam boli-v tom istom hoteli -plna spokojnost-boli sme tam 2 krat.Ale-to len aby si vedela - Rabac nie je typicke chorvatske stredisko-je to skor kupelne mestečko,kde je vela hotelov a vilky ani moc nie.Tiež tam nenajdes typicke uzke chorvatske uličky.proste atmosfera je tu ina-ale je tu fakt pekne.
15. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 a dnes vyplacame dovolenku a ideme opat do Rabacu :grinning: :dizzy_face:
15. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ahoj uz sme doma z rabu sme vyrazili o 16tej a domov dosli o 3tej rano.cesta prebiehala lepsie ako tam nam rychlejsie zbehla.cesty v pohode.
15. jún 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marija Do akeho veku sa teraz za deti neplati? My sme tam chodili,kym sme platili len za 2 osoby-deti mali zdarma do 6 rokov-vtedy.My chodime vždy na 2 tyždne a už sa to potom predražuje :unamused:-ak platis aj za dieta- tak už chodime len do sukromia.Sice varim,ale mm pomaha-tak sa da.
15. jún 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 -este taka kontrolna otazka.. :grinning: ..na Rab sa ide trajektom???
ja som totiž vcera vecer pozerala na nete, kolko zdrazel trajekt na Pag, a kolko by stalo. keby sme sa isli pozrieť na 1 den na Rab...ale zoaden trajekt na Rab som nenasla....
nasla som len lod z Novalje na Rab....
15. jún 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rab sa ide trajektom
lydia22 ako ste sa mali? Kde ste byvali? Kolko ste cakali na trajekt? Budem vdacna za kazdu info - ideme 1 krat s dvoma malymi, tak mam stiahnuty zaludok :frowning2: Pocasie vam vyslo?
15. jún 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 hej ide tam trajekt my sme sli z jablanacu a stal nas 126 kun dieta do 3 rokov neplatí.
15. jún 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ale neviem ako to je medzi pag a rab ci trajekt ci lod daj si do googla trajekty na rab co ti vyhodi.
15. jún 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 za obe deti platime po 14eur poistenie, to je vsetko :slight_smile:
15. jún 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marija tak to mate zatial fajne :slight_smile:
15. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 sli sme trajektom z jablanacu cestou tam sme cakali asi pol hodinu cestou spat sme akurat prisli a nastupili ako posledne auto su aj vypisane ako casto chodia z rabu tak kazdu hodinu.byvali sme v apartmane villa franka 5minut od mora. Stal na den 50eur ranajky 7eur.pocasie bolo krasne a aj ked sem tam bolo pod mrakom tak bolo dusno.ak mas dalsie otazky rada odpoviem.
15. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 hej hej mame :wink: ale letecky uz ta starsia plati nejaku sumu... to len do 2 rokov je to lacne :grinning:
15. jún 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste zvladli cestu - my cestujeme z Bratislavy...chodili ste na rajsku plaz, ci ste nasli aj lepsiu?
15. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 ďakujem :slight_smile:
15. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi26 my sme boli v banjol tam su pekne kamienkove plaze a dno je piesok,boli sme aj na rajskej plazi ale nam vadil piesok mali sme ho vsade a aj ako mesto sa nam banjol viac pacil ako lopar.
15. jún 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydia22 tesi ma ze sa vam pacilo v Banjole.... aj ja ho mam radsej ako Lopar, do mesta Rab nie je daleko a da sa tam ist kazdy vecer a vzdy najdes nieco nove.... Plaze v banjole su pokojnejsie ale o to rusnejsie je mesto vecer.....takze z kazdeho rozku, trosku :dizzy_face:
15. jún 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok