Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

fidoorkaa
22. máj 2013

@kakakina ostrov Pag - konkrétne mesto Novalja ideálne pre vstup do mora pre malé deti a krásne prostredie 🙂 je tam aj piesočnatá pláž aj kamienková

l.s
22. máj 2013

@ajca123 Ahoj ja by som teda s detmi do Egypta nesla boli sme tam este bez deti a bolo uuuzasne ale pozor takmer vsetci mali traviace problemy a je jedno ci mas hotel 5*a viac ☹ a to sme nejedli ziadnu zmrzku ani melon vodu len balenu a aj zuby sme drhli s balenou a aj tak a dokonca niektory boli az tak zle ,ze skoncili na infuzkach.Tak teraz s detmi bud chorvatsko alebo grecko ale tunis a egypt az ked budu uplne velke 😉 to je moj nazor.

ajca123
22. máj 2013

@l.s my Egypt už mame Xkrat za sebou a nikdy sme nemali traviace problémy.. A ani náš prvorodeny a to sme boli s ním dvakrát..
Vždy tam bolo super,ale teraz nas je už päť 🙂 a aj by bola dobra dovolenka v Egypte pre nas dost drahá...

111safary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zemruska
22. máj 2013

baby co chodite na blink do chorvatska kolko vas vyjde ubytko osoba noc priblizne nech mam predstavu...nie na hoteli

zemruska
22. máj 2013

@katy.m nemas strach o pocasie ? nemyslis ze bude este chladno v tomto termine ???

obcansr
22. máj 2013

@drnduliak ahoj viem že bolo treba splnomocnie ale či to ešte treba tak to teda neviem skus vygooglit

obcansr
22. máj 2013

@adikad ty pas nemusíš mat stačí ti op ale deti musia mat

katy.m
22. máj 2013

@zemruska jasně,že mám.Ale nejedeme do severní Dalmacie poprvé.Můžeme mít vedra,ale taky nám může propršet celou dovolenou

adikad
22. máj 2013

@obcansr dakujem. Jasne maly ma pas,len chlapom skoncila platnost a ja som zmenila priezvisko 😉

l.s
22. máj 2013

@ajca123 jej to sa cudujem lebo fakt som si sama na sebe zazila tie krce a bolo to fuuuj ale inak krajsie more ako je v Egypte som este nenasla a kam chodievate ja som bola v sharm el sheikh a teda vsetci fakt co sme sa na letisku pred odchodom stretli vsetci mali problemi okrem mojho muza hihh 🙂

ava
22. máj 2013

@iguska ano, je z Paklenice (hory) tam bývají vichry, zkus si to raději zjistit, nevím, jakého období se to týká

ajca123
22. máj 2013

@l.s my sme boli tiez v Sharme a aj v Hurgade a schodli sme sa ze Sharm je naj.. Ja mám veľmi odolny žalúdok a aj moje prve dieťa.. Ale neviem ako by to zvládli druhy a treti syn..
A vies ze oni nemajú žiadnu kanalizáciu a vše zo zachoda ide do mora ☹..

mirage
23. máj 2013

@l.s m& sme sa z Egypta vratili vcera, detom nic nebolo,maju 3 a 6, a nedavali sme si pozor na nic, nas s manzelom par krat prehnalo. Deti jedli aj melony,inak len zakladnu stravu, my dospeli jedno cez druhe.

halit13
23. máj 2013

@katy.m jej, idete do donatu ? Hneď by som šla, boli sme tam v tom istom termíne a raz ešte o týždeň skôr a bolo fantasticky 🙂

zemruska
23. máj 2013

@halit13 a pocasie vam ako vyslo takto skoro na chorvatsko? lebo my ideme v termine 16.6.-27.6. a desi ma pocasie teraz tam cely tyzden prsi teploty cez den max 16 stupnov a od pondelka sa trosku vycasi a pojde to max na 19 stupnov.

halit13
23. máj 2013

@zemruska doteraz vždy výborne, možno niekedy deň čo je búrka, ale chodíme tak veľa rokov , nádhera, kuk albumy, všetko je z hr a termíny odd cca 6. - 23.6.

halit13
23. máj 2013

@zemruska v chorvátsku počasie nikdy nevieš predpovedať dopredu, buď sadne, alebo nie, je jedno či je jún alebo august, vždy je to lotéria, vlani sme mali okolo 10-teho júna teploty cez 30 a okolo 20teho už bolo na nevydržanie a v auguste chytili studenú vlnu, to sa naozaj nedá dopredu naplánovať

zemruska
23. máj 2013

@halit13 dakujem ti velmi. raz som bola na dovci v grecku od polky septembra do konca a tiez sme mali skvelo horuco 30 a vyssie tak snad nam to vyjde aj teraz..

l.s
23. máj 2013

@ajca123 kokooooos to fakt 😕 no teda to som ozaj netusila ale niektore hoteli kazde rano zavlazovali zo zumpou to bol teda smrad 😠

obcansr
23. máj 2013

@kakakina ahoj tak my sme boli na Krku v Baške tam bolo naozaj super, pláž kamienky a vstup do mora už piesok , a minulý rok sme boli v Baška Vode na Makarskej , tam tiež bolo super , my sme skor za kamienkové plaže než piesočné nam piesok vadí, neviem kde by si chcela práve ist ale sa mi zdá čim dalej tak je aj čistejšie aj krajšie more , moj názor , a moc nepozerám na atrakcie lebo chceme byt hlavne pri mori a nie sediet niekde pri hojdačkách s malým, pri mori sa vyhrá super, vezmeme traktor, lopatky kyblik atd a stále sa hrá, ani sa mu nechce ist na izbu 🙂)

kakakina
23. máj 2013

@obcansr ,vlastne mas pravdu 😉 .Mna vobec nenapadlo,ze sa mozu hrat pri vode,a nasi miluju piesok,ci kamienky.Dakujem za radu 🙂 !

fidoorkaa
23. máj 2013

@kakakina keby si chcela konkretne nieco mozem poskytnut moj muz bol zaciatkom maja v chorvatsku to tam omrknut a nasiel si tam viaceré strediská a kontakty lebo mi nikdy nechodime cez cestovku ale kedze tento rok mame "mrňusa" tak sme to nechceli až tak riskovať pozistoval vsetko aj pofotil izby aj videl plaze cize vieme do čoho pojdeme 🙂

katy.m
24. máj 2013

@halit13 jůůů,tak to jsem ráda,že čtu spokojenost 🙂.Byla jsi v té nové části nebo v té staré ? A je potřeba si s sebou něco vzít ?(něco extra? )Děkuji 😉

halit13
24. máj 2013

@katy.m my sme boli v donate 1 kde sú rodinné izby a kde je recepcia , potrebovali sme tam to do zásuvky proti komárom

gbsgbsxx1
25. máj 2013

@fidoorkaa ja by som mala záujem o nejaké kontakty na Pag 🙂

jazminn
26. máj 2013

poraďte prosím, dobrú cestovku. Chcem ísť s osem ročnou dcérou k moru, kôli dýchcím cestám. Nemám s tým skúsennosti, preto je najlepšia rada, niekoho, kto už bol, videl, prežil. Chceme ísť autobusom, asi na 8 dní s polopenziou.

mamonia
27. máj 2013

@jazminn ahoj, ja odporúčam prešovskú cestovku franka tour. Boli sme s ňou minulé leto v chorvatsku na baske vode autobusom, strava polpenzia- varil tam slov. kuchár. My sme boli veľmi spokojní, skús pozrieť www.ckfranka.sk 😉

tilly
27. máj 2013

@mima595 do madarska nestaci OP? 😲 toto prvy krat pocujem... 😲 ja som teda v madarsku este pas nemala (teda v poslednej dobe), ale kto by ma kontroloval, kedze hranice nie su.... jedine dopravaci alebo tak..
a v rakusku sme skoro stale, minimalne raz do tyzdna, nikdy nemame pasy so sebou a nikdy sme ich ani nepotrebovali...

mima595
27. máj 2013

@tilly - od 1.6.2012 plati, ze uz nestaci mat dieta zapisane v pase, ale musi mat vlastny pas..nie si ty nahodou pravnicka 😀 😀 😉
ty mozes ist na OP, ale dieta nema OP, musi mat nejaky doklad...