Hotel all inclusive v Chorvátsku

estrapo
15. jan 2015

Ahojte dievcata, dufam, ze niekto mi bude vediet poradit lebo uz hladania mam plne zuby.
hladam hotel all inclusive, s atrakciami pre deti cim viac tym lepsie - tobogany, smykalky , ktore by boli v areali alebo velmi blizko, s plazou vhodnou pre male deti / ideme s troma 4 rocnymi detmi/ .
dnes sme skoro zaplatili za hotel sol aurora v umagu, v katalogu maju uvedene, ze plaz vhodna pre deti. no nastastie moj drahy nasiel na youtube video a teda dost pochybujem, ze betonova plazicka s cca 2 metrovym skokom do mora a cez ktoru chodi vlacik a dalsia vedlajsia plaz s kamenmi velkymi ako vysoke tatry, su vhodne pre deti.
vopred vam dakujem za tipy, e.

libka1
15. jan 2015

Skus pozriet Falkensteiner club funimation 😊

inka04
15. jan 2015

Aj my sme chceli Chorvatsko, all inclusive, no je to drahe a vobec sa to neoplati (stare hotely, o nicom strava, plaze male, preplnene, treba citat recenzie). Za tu cenu mate fantasticky all inclusive v Turecku.

sharlotta
15. jan 2015

No, my sme sa minuly rok tiez nahladali...Falkensteiner, alebo hotel Andrija, ale neviem, ci je tam AI. Okrem toho sme sa aj dozvedeli, ze AI v Chorvatsku je vacsinou len plna penzia 😒 Hladala som niekolko mesiacov, lebo ja sa lietania bojim, no nakoniec som sa prekonala isli sme do Turecka.

libka1
15. jan 2015

@inka04 my tiez chodievame do turecka, ale mame babo tak sme sa tento rok rozhodli pre chorvatsko, nasli sme aj all lacnejsi ako v Turecku...

avili
15. jan 2015

@estrapo urcite odporucam tento hotel http://www.parkplaza.com/pula-hotel-hr-52100/hr... skvele jedlo, prijemny personal, krasne izby, vela atrakcii pre deti v okoli.

ena1903
15. jan 2015

My sme boli v lete v hoteli Donat v Zadare. No, musim povedat, ze sme sa vratili so zmiesanymi pocitmi. Hotel stary, komunisticky, ale vedeli sme to dopredu a boli sme s tym zmiereni. Zabava pre deti v detskom klube alebo na recepcii, vonku nic ☹ Strava dost dobra, ale len v jedalni a len v case ranajok, obeda, vecere. Napoje bud v jedalni, alebo na recepcii, vyber nic moc, kava z automatov, vino hnusne... Z hotela na plaz to bolo cca 50m na plaz, cize po napoje bolo treba behat do hotela. Ale zase vyhoda - dalo sa lezat pod stromami, na trave - clovek nemusel riesit slnecnik. Voda ok, tepla, kusok dalej bola taka piescita zatoka s malickou vodou, super tepluckou, nasmu rocnemu malemu vyhovovala. Mimochodom presne v tej zatoke je ten Falkensteiner Club Funimation - ten vyzeral na pohlad podstatne lepsie ako nas, ale tak predpokladam, ze aj cenovo je inde. Zhrniem - all-inclusive pre nenarocnych, s Egyptom sa to neda porovnat, dieta si to ale uzilo a nam bolo vcelku fajn.

estrapo
autor
15. jan 2015

@inka04 no ved prave tych recenzii citame uz dva tyzdne a zacinam byt zufala, ci tam vobec taky hotel existuje. no najprv sme uvazovali o turecku ale ja som tam mala hroznu hnacku / egyptska pomsta faraona bola prechadzka ruzovou zahradou/ a ked deti podedili travenie po mne tak na to si netrufnem.

estrapo
autor
15. jan 2015

@ena1903 donat v zadare skrtam uz iba preto ze je tam hnusne vino, to by babka neprezila 🙂 veru egypt to je raj pre slovakov. len malo ich na to prislo, ze za tie peniaze co minu v chorvatsku tak v egyte si ziju ako krali. no musim pockat kym deti budu trochu vacsie, kvoli pripadnym traviacim problemom a potom.... juj uz teraz sa tesim na egypt.

maya.h
15. jan 2015

A hotel Alga v Tučepi? My rozmyslame nad tym..

bobocka
15. jan 2015

@estrapo ako keby som o svojej dovolenke pisala.tema uplne pre mna.po sto rokoch ideme na dovolenku,prvy krat s detmi,su este male,porebujem ozaj dobry,bezpecny hotel s atrakciami pre deti aj v pripade zleho pocasia,nejake blizke prilahle mestecko,kde sa mozme prejst a co to vidiet.idealne cena do 600eur na dospeleho.

bobocka
15. jan 2015

@avili vyzera to super.cez aku cestovku ste sli?

avili
15. jan 2015

@bobocka my chodíme napriamo, termín sme si rezervovali priamo v hoteli. Mávajú aj zaujímavé akcie, treba sa zaregistrovať a čakať na dobrú ponuku 🙂 fakt top hotel aj služby

rena40
15. jan 2015

hotel Sunconect Watermann resort na Brači...len tie lacné izby sú už vypredané :(
A samozrejme cez rakušanov...naše CK sú velmi drahé 😝

lauraa
15. jan 2015

@estrapo Umag neodporucam

reisi
15. jan 2015

Hotel Ivan pri Sibeniku.Hned vedla mensi areal s toboganmi, maju tam dalmatinsku dedinku, celkom fajn atrakcie pre deti,plaz tiez pekna...treba pozriet. Na Hr je tento hotel dost pokrokovy🙂
Je pravda , ze Turecko je uplne nieco ine, len patrim do malinkej skupinky ludi ,ktorych Turecko neocarilo...

ena1903
15. jan 2015

@estrapo No to je pravda, s malymi detmi by som do Egypta ani ja nesla. Ale momentalne ani kvoli bezpecnosti. Strasne ma to mrzi, ale asi by som sa necitila dobre v situacii, v akej je dnes svet. Snad kym mi dieta podrastie a dalsie sa narodia a podrastu 🙂 tak sa svet unormalni. Egypt by mi velmi vyhovoval. Inac to vino bolo fakt, fakt hnusne. Citala som recenzie, ale myslela som, ze prehanaju. Zial, neprehanali a kedze ja pivoa tvrde nepijem, bola som vacsinou na nealku ☹

libka1
16. jan 2015

Teraz sa oplati aj cez ceske cestovky 🙂 vyslo ma to o 500 eur lacnejsie ako cez slovensku 😉

marika3678
16. jan 2015

Falkensteiner club funimation v Zadare. Boli sme urcite odporucam. Plaz pozvolna, sluzby hotela super, tobogany, ....
Alebo potom Porec hotel Valamar club Tamaris. Obrovsky areal hotela a veeeela atrakcii pre deti. Ale tam je plaz kamienkova, skus pozriet nejake videa.

chovancova27
16. jan 2015

@estrapo všetko čo opisuješ nenajdes v HR, ale v Turecku. mali ste v turecku 5* hotel? Lebo v tých hnačka nebýva🙂 v 4* áno.... pozri si turecko cez www.settour.sk. my cez nich chodíme každoročne dlhé roky, naj cestovka na turecko. Ak stale zvažujes HR, skús Rabac, daj do google Rabac hotel all inc a nájde tí ho, meno htl si už nepamätám. Pripomínam, že za tu cenu máš úžasnú dovolenku v Turecku...piesok, teplé krásne more, v každom 5* hoteli animacie, tobogan, detské mestečka... len treba dobre vybrať🙂

bobocka
30. jan 2015

@marika3678 ahoj,mozem sa opytat?- pozerala som to co si odporucala,tenPorec hotel Valamar club Tamaris a vyzeralo to velmi fajn,no ked som chcela pozriet ceny,tak ukazalo len ceny za izbu na noc.vsade co pozeram je cena bez stravy.ako sa bookuje strava? alebo sa strava dohaduje az na mieste? aka je asi orientacna cena za all inclusive v takomto hoteli,myslim strava plus izba.dakujem 🙂

marika3678
31. jan 2015

@bobocka Ja som to vybavovala cez našu cestovku, a tam to bolo na 8 dní cena okolo 650€. Tam treba počítať s tým, že all inclusive v Chorvátsku je dosť drahý.

bobocka
1. feb 2015

@marika3678 my sa chceme smestit do 1500eur,takze toto je v pohode 🙂 dakujem za info.a aka to bola cestovka ak sa mozem opytat?dakujem

lucik194
1. feb 2015

all inclusive v chorvatsku je hroza, nic nenajdes....... v porovnani s tureckom 100 a 1 (100 turecko / 1 chorvatsko.....)v turecku ovela lepsie.... skor najdes nejake pekne rezorty pre deti...... v chorvatsku je vzdy problem s tym pristupom do vody a vsade veeeeela ludi.....
inu destinaciu ste nerozmyslali?

katinka71
1. feb 2015

my sme boli v allinklusiv resort Funtana vo Vrsar,syn este nemal rok a boli s nami obe stare mamy tak to bolo ok ,ale z väscim dietatom by som tam nesla,mala plaz vysekane kamene ked boli mokre tak sa smykalo,tento rok sa chystame do detskeho hotela mali Losinj Vespera deti maju all incklusiv ligt a my polpenziu

marika3678
1. feb 2015

@bobocka toto bolo cez Satur. Ale boli sme maximálne spokojní. Areal hotela je naozaj veľký a veľmi veľa atrakcií pre deti. Aj prístup do mora bol celkom fajn s malými kamienkami. Strava super. Klientela väčšinou Nemci. Na last minute by som sa v tomto hoteli moc nespoliehala, v tom čase, keď sme boli my, bol len na vyžiadanie.

bobocka
1. feb 2015

@lucik194 turecko nechcem.po prve sa bojim a po druhe ideme v auguste a ratam,ze tam bude teplo ako v pekle.keby sli len dospeli,tak nepoviem nic,ale s malymi detmi tam v auguste ist nechcem. a hlavne nechcem byt odkazana na letiska a obmedzena terminmi.takto ked pojdem autom do chorvatska ,tak sa mozme zodvihnut kedy chceme a do 8 hodin sme doma.rovnako aj ak budeme chciet ist na mini vylet,tak nemusime poziciavat auto ci spolahnut sa na ine spoje,sadneme do vlastneho a ideme.

@katinka71 uz to mate booknute? cez koho idete? pozerala som to a vyzera to velmi fajn.hotel je fakt pekny.ked vidim niektore tie chorvatske hotely a bungalovy,kde podla foto je postelne pradlo este starsie nez ja,tak ...ale toto vyzeralo fakt pekne. a aj pre deti sa tam co to najde...

katinka71
1. feb 2015

odialto som objednala http://www.lidl-reisen.at/angebot/Kroatien-Kvar... a este pobudneme v Crkvenici takze dovolenkovat budeme na 2 miestach

katinka71
1. feb 2015

@bobocka hore vyssie som pisala 🙂

suzanecka1
27. feb 2015

@sharlotta Boli sme v hoteli Andrija v Chorvátsku je to tam veľmi pekné pre deti ale all inclusive zabudnite a zaplatíte aj keď si prevesíte uterák cez lehátko ... tento rok volíme inú destináciu