Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kika29
20. aug 2009

astora. no to si budem musieť počkať. Ultrazvuk mi ukázal len jednu bublinu ale nevedel doktor povedať kolko ich tam je.

astora
20. aug 2009

mne to bolo hned pekne vidiet myslim ak by si cakala dve ze by to zbadali teda myslim si aspon i ked na mna kukal asi 10 min tym ultrazvukom ale ak si mu povedala ze mas podozrenie tak hadam pozrel dobre

kika29
20. aug 2009

uvidím o 2 týždne idem opäť na ultrazvuk tak to by už malo byť vidno lepšie. no som zvedavá ty ja sa asi zbláznim ked mi povie že sú dve, 😅

astora
20. aug 2009

no ber pozitivne to ze uz vies co a ako s babatkami ale aj tak je to zaberak tak ti drzim pasticky aby to dopadlo vsetko dobre nech uz je tam schovane jedno alebo dve

pipka
20. aug 2009

dakujeme dakujeme vsetkym gratulantom 😉 specialne taellke dakujem ja 😀 aj ked ja mam meniny az zajtra 😀
oslava bola naadherna ale narocna...tooolko darcekov rozbalit 😀 😀 😀 este nas v sobotu caka jedna pre kamosky, tak potom ked budu vsetky fotky, tak sem dam. 🙂
zajtra poobede ideme zase na tyzden k nasim na dzedzinku, tak fotky next week v nedelu 😉 zatial cmuky vsetkym 😉 paa

kika29
20. aug 2009

astorka ďakujem ked budem vedieť na čom som tak ti napíšem.

astora
20. aug 2009

jasne napis IP budem sa tesit 😉

vranka4
20. aug 2009

Ahojte 🙂 ,kika,ja som išla v 6.týždni k dr.,urobil mi aj sono,ešte to nebolo úplne isté,tak ma dal o 2 týždne znovu,čiže v 8.týždni už bolo dvojičky pekne vidieť-dvojvaječné ,ale prvýkrát mi vôbec nespomenul,že sa mu zdá,že budú dve,asi ma nechcel šokovať,keď si nebol celkom istý,až pri druhom sone mi povedal,že to budú dvojičky 🙂 .....pipka 🙂, aj ja sa pripájam-Hanulke prajem vééééľa zdravíčka,lásky,supéér rodičov,nech vám rastie do krásy a robí vám len radosť 😅 🙂 ,oslava so starkými už skončila,tortička sa vydarila?už sa teším na herečkine fotky 🙂

kika29
20. aug 2009

vranka a aj tebe ukázal ultrazvuk najskôr len jednu čiernu machulu na obrazovke? ja som tam mala len jednu a povedal že je to ešte len ten základ nejaký vačok a v ňom žltko či niečo také.

vranka4
20. aug 2009

kika,mne pri prvom vôbec nespomenul dve detičky,až pri druhom sone,vraj sa to ešte nedalo dobre rozoznať,pri druhom bolo už pekne vidieť dve malinké fazuľky-aj fotky mi hneď spravil,aby mi manžel veril 😀 ,ak by boli dve,zvládneš to tak,ako my ostatné 🙂 ,tiež najprv šok a potom ohromná radosť a očakávanie 🙂

ajka72
21. aug 2009

kika mne dvojičky zistili až v 13tt takže ako píše vranka najprv šok, predýchavanie a potom ohromná radosť a očakávanie keďže som bola prvorodička a presne som nevedela do čoho idem, teraz už budeme mať dva ročky a je to najkrajšia vec na svete aká nás mohla postinuť že máme dvojky tak vydrž a ke´d si z dvojek aj mama je z dvojek tak ste trošku v takom dvojičkovskom prostredí vyrastali u nás nikto v širokom okolo dvojky nemal 🙂

ajka72
21. aug 2009

mne v 6tt len potvrdili že som tehotná o dvojkách nebola žiadna reč 😅

katrinb
21. aug 2009

Mirinda - no som doma....v sobotu tomu bude presne mesiac. LAe v septembri budem v 4 mesiaci a vyzera to pozitivne, ze ma pustia do prace. Nie som velmi typ cloveka, ktory rad sedi sam doma. Samozrejme, ak si to budu babatka vyzadovat.....budem doma bez breptania.....takze v septembri sa mozno vratim do prace....ale uz mi viaceri hvoroili, ze mam sa pripravit na to, ze okolo 6 mesiaca ma vraj opat hodia na marodku (samozrejme, ak bude dovtedy vsetko OK)...lebo vraj pri dvojickach su opatrnejsi......A ty si doma? A dufam, ze uz nespinis...nebioj, bude dobre. Hlavne trebas pozitivne mysliet, rozpravat sa s oboma chrustikmi.....a verim, ze vsetko bude dobre. Urcite sa ozvi, ako sa citis....

Je to pravda dievcata? Aj vy ste boli ku koncu na PN?

katrinb
21. aug 2009

miuma - mne to zistitli v 10tt....teda ze cakame dvojicky. Bola to pecka, lebo v 8 tt som bola tiez na sono a mam ajfotecku...a tam vidno iba jedno babo :o)))

kika29
21. aug 2009

dobré ránko. náhodou pri dvojičkách niesu niejaké zvláštne príznaky? mne je momentálne celkom dobre ale dva dni do zadu som bola skoro na dne so silami. bolo mi velmi zle a obímala som záchod. doktor mi dal čipky a povedal že ak sa to nezlepší idem ležať do nemocnice na infúzie.

mauzos
21. aug 2009

ahojte 🙂

Pipka vsetko najlepsie k meninam, vela zdravicka, stasticka a lasky 😵

ajka72
21. aug 2009

taktiež sa pripájam ku gratuláciam všetko najlepšie všetkým jankám k meninkám ale aj tým čo oslavuju narodky 😵 😵

taella
21. aug 2009

včera som samozrejme myslela pipkinej Hanke a dnes aj pipke všetko najlepšie 😉

eviska83
21. aug 2009

pipka- vsetko najlepsie k meninam 🙂 🙂 🙂

mirinda10
21. aug 2009

katri no ja to viem od 6tt, ked sme boli na prvom utz v 5tt tak tam bolo iba jedno srdiecko tak DR povedal ze cakame jedno babenko ale stale nieco splietal o dvoch zltkovych vackoch nad sebou a objednal nas o tyzden opat na utz a uz tam boli obe srdiecka DR povedl, ze to tusil len nas nehcel stresovat pokial nevidi aj to druhe srdiecko
u nas siroko daleko nemame dvojicky ale u nas to je po IVF tak je to zazrak a ked sme vkladali 3 embrijka tak prave to jedno sa rozdelilo to je uz potom zazrak 🙂
aj ja som doma a stale spinim co som dost z toho zufala ale ak to do pondelka neprejde idem k DR nech ma skontroluje

loginka
21. aug 2009

baby, kedy je dobre ist s dvojickami na 3D?

vranka4
21. aug 2009

Ahojte babky 🙂 ,tak ja som sa pri dvojkách cítila super,tehotenstvo úplne v pohode,len v prvých týždňoch sa mi chcelo v kuse spať,čo si pri starších dcérach nepamätám,až posledné dva týždne pred pôrodom som ležala v nemocnici pre vysoké pečeňové testy,na PN som bola od necelého 3.m.,pre istotu,mala som vtedy už 33r.,ale hlavne kvôli tomu,že som robila na onkológii,práca s cytostatikami a pod.....všetkým tehuľkám držím palce,nech to potiahnu čo najdlhšie,hlavne psych.pohoda,nestresovať sa,však dieťa je najkrajší dar- a dvojičky -nádhera 🙂 ...všetkým dnešným oslávencom blahoželám 🙂

katrinb
21. aug 2009

loginka - ja idem v 12 tt na geneticke testy a ten doktor zaroven robi 3D....takze si to dam urobit...potom napisem co a ako

vranka - dik za povzbudenie...ale rovno ti poviem....ani neviem preco (mopzno to by tak nemalo byt - mozno ano), ale ja sa citim vyborne, a vobec sa nestresujem, ze nieco bude zle. ja proste verim, ze vsetko je uz terza OK...a stale bude. Sama tomu neverim, ale som o tom presvedcena...a to nielen ze pisem alebo len tak hovorim. Ja to tak citim.

murkaa
21. aug 2009

minkak, áno tiež čakam dvojvaječné dvojičky. Sledujem tuto diskusiu uz dlho, teda odkedy mi to zistili v 6 tt. Este som sa s tym poriadne nevyrovnala. Teraz som v 16 tt. (druhorodicka) a pocitujem nieco ako pohyby, ale mam velke problemy s crevami (teda naduvanim) tak to mozem asi pocitovat aj vetry.

eviska83
21. aug 2009

MAME 1.ZUB!!!!!!!!!!!!!!
teda Adam ma 😉 😉

mauzos
21. aug 2009

waaaw Evi, gratulujem 😀

eviska83
21. aug 2009

mauzi- vdaka- 😀 😀

mauzos
21. aug 2009

a druhy sa uz klube tiez? Nas tiez trapia zubky, ale zatial nic nie je vonku ...

eviska83
21. aug 2009

jasne druhy bude asi von zajtra- uz to tam ma pekne biele 🙂
a velmi sa ukludnil 😉 😉

chruminka
22. aug 2009

gratulujem Adamkovi k prvemu zubku! 🙂