Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

loginka
22. aug 2009

baby, chodili ste po cas tehu cvicit? niekde som citala ze pri viacplodovom tehotenstve sa to moc neodporuca, ale to sa mi nezda, ja by som rada nejake cvicenie vo vode, myslim, ze mi to bude aj robit dobre na krize

mauzos
22. aug 2009

ahojte 🙂

Evi mna presne dnes rano napadlo, ze Luki je uz nejaky kludny, ci uz nema aj von zubok, musim pozriet 😝

Loginka ja tiez tak viem, ze pri dvojtehu sa neodporuca cvicit. Ani plavanie podla mna nie je vhodne kvoli infekcii. Ved ani kupanie vo vani sa pocas tehu neodporuca kvoli predcasnemu porodu.

loginka
22. aug 2009

plavanie mne robi dobre, aj to vsade pisu, ze plavanie je naj sport pre tehulky, nadlahcuje, uvolnuje, len treba najst cisty bazen, co je asi problem 😒
a kupanie vo vani je myslene ako horuci kupel, to samozrejme nie

mauzos
22. aug 2009

Ja by som riskla asi jedine plavanie v mori 😉

chruminka
22. aug 2009

ja by som to plavanie tu v tych bazenoch tiez neriskovala aj ked na krize by mi to asi velmi pomohlo a keby som si lahla do vane asi by ma musel zdvihat zeriav 😀
Ja som rozmyslala aspon nad predporodnou pripravou ale co som pocula tak ze väcsinou je to aj tak na nic 😒

mauzos tak co mate tiez zubok?

katrinb
22. aug 2009

baby a myslite, ze jogu by sommohla cvicit? Alebo na fit lopte? Ci radsej tiez nic?

taella
22. aug 2009

no šup na prvú stránku 😠

deny32
22. aug 2009

Ahojte, ja som na tejto teme nova... tiez cakame dvojicky a rada by som zacala aspon trocha cvict, no lekar mi to nedoporucil. Ale moyem prechadky, tak si robime skoro hodine, samoyrejme v pomalom tempe 🙂)) Mne to velmi pomaha, lebo som bola zvyknuta cvicit a teraz to chyba...

deny32
22. aug 2009

KATRINB ... stertneme sa v porodnici ???? 😀 😀 😀 tak to je vazne nahodicka.... velmi tesne terminy, dvoicky k tomu a este Kosice..... 🙂 🙂 🙂 🙂

vranka4
22. aug 2009

Ahojte 🙂 deny,katrinb,takže krajanky a dvojičky,to je náhoda 😉 ,budete sa navzájom podporovať 🙂

deny32
22. aug 2009

Vranka... tak to aj mna soklo, ked som si to vsimla.... 🙂 a dokonca jednovajecn a aj dvojvajecne ...
Ty si ako yvladala dvojky? Bolo to naozaj take vycerpavajuce, ako strasia? Kojila si ich?

vranka4
22. aug 2009

deny 🙂 ,samozrejme,že som sa bála,aby všetko prebehlo v poriadku,ale v skutočnosti to bolo a je oveľa lepšie,ako som čítala,začiatky,hlavne prvý mesiac boli ťažšie,kým sme si zaviedli určitý režim,ale potom už fajn,hlavne ,že tehu bolo úplne v pohode,aj pôrod v ukončenom 39.tt, dvojičky zdravé,to je podstatné 🙂 ,určite sme mali aj horšie obdobia,keď zle spávali,ale nato sa časom zabúda a prevážia tie pozitívne veci 🙂 ,ja som kojila dlho,až 2 roky+ 2 týždne,zo začiatku som chcela aspoň 6 mes.,ale keď bolo vééľa mliečka,tak som potiahla dlho 😕 ,ono je to individuálne,záleží,či sú detičky zdravé,určite aj psychika zohráva svoje,hlavne sa nestresuj,pozitívne mysli a nepripúšťaj si nejaké komplikácie-problémy,ak ich naozaj nemáš 🙂 ,držím palce a prajem bezproblémové tehotenstvo 🙂

mirinda10
23. aug 2009

vranka tak dvojky si kojila 2 roky no klobuk dole to ta obdivujem a dava sa kojit dvojky naraz alebo kazdeho zvlast
no deny bud stastna ja ked som bola v stredu na prechadzku so psikom na 20 min tak vecer som zacala opat velmo spinit takze ja nemam ziaden pohyb iba lezim a trosku sa motkam po dome ale aj to ked prezeniem tak hned zacnem spinit mojim drobcom sa to nejak nepaci, tak som zufala a strasne mi chyba pohyb ale musim vydrzat do 12tt aby som znizila riziko potratu na minimum

peknu nedelu prajem

loginka
23. aug 2009

vranka, veru klobuk dolu s tym kojenim, myslim, ze ty si rodila prirodzene, ze?
krajanky dvojkarky sa nasli, este si naplanujete spolu porod, to budu mat v Kosicoch radost 🙂

minkak
23. aug 2009

Ahojte 🙂
Dodatocne este Janke vsetko najlepsie 🙂

murka a Tvoje prve dietatko ma kolko rockov?No tak super gratulkujem k dvojkam 🙂

Adamkovi veeeelke gratulko k prvemu zubku 🙂

Loginka ja sa sice tiez citim dobre a vsetko je OK 🙂 ale treba dodrzivat klud.rezim ,takze cvicenie asi niee 😖

deny vitaj medzi nami a gratulko ku dvojickam 😵

vranka to sa az dobre cita-ako si to pekne vsetko zvladala 😵

mirinda len pekne odpocivaj!!!ja som tiez tak spinila -krvacala do 15tt 😒 aj ked som sa stale citila dobre-vzdy ma to prekvapilo 😕

pekny zvysok vikendiku kocky 😎 😵

vranka4
23. aug 2009

Ahojte tehulky 🙂 ,aj maminy,nebojte,zvládnete to ,tak ako my ostatné 🙂 ,teraz sa mi už hovorí,čo?všetky sme si tým prešli,niektoré s komplikáciami 😒 ,iné nie 🙂, loginka,áno,rodila som prirodzene už som to niekde písala,Marek bol prvý, urobil cestu pre Ivku 😀 ,bol otočený hlavičkou,Ivka nožičkami,,chceli ju počas pôrodu otočiť špec.hmatmi,ale nestihli,rýchlo sa ponáhľala za Marekom na tento svet 😀 ,asi zacítila,že už v brušku nie je 😕 šlo to úplne rýchlo-našťastie 😉 ,mirinda,to kojenie,dá sa to zvládnuť,ale je to individuálne,ja som s tým problém nemala,hneď po pôrode sa pekne chytili na prsníky obaja,vééľmi som chcela kojiť,a som vďačná,že som mohla a zvládla to tak dlho aj napriek mastitíde,trhline na bradavke,vtedy to bolo véééľmi bolestivé,prvý mesiac som ich kojila osobitne,potom už spolu,bolo to praktickejšie-hneď mohli papať obaja 🙂,teraz sa hlavne šetrite,oddychujte,aby sa drobce mali v brušku super a vy ste tiež boli v poriadku 😉 ,však po pôrode budete mať pohybu okolo detičiek dosť 🙂

vranka4
23. aug 2009

maminy,nejako to tu flákate ? 😀

vranka4
24. aug 2009

a šup na prvú stranu 😀 ,kde ste všetky-maminy a tehuľky?

katrinb
24. aug 2009

deny - tak to je pecka....ja by som mala rodit v Saci.....a ty? To sa len tak nestava....dve baby, co cakaju dvojicky, podobne terminy....tesim sa. Hlavne nech sme vsetci traja zdravi.
Vranka - tesim sa, ze si s nami v KE klube hihi

katrinb
24. aug 2009

mirinda - drzkaj sa nam....sme s tebou

loginka - no veru...nasli sme sa...je to velmi mile

A baby teda pisete ze radsej ziadny pohyb....fakt ani jogu by som nemohla? Co vy na to?

veronka555
24. aug 2009

môžem sa pridať?

mirinda10
24. aug 2009

katri ja si myslim, ze pri nasich dvojkach by som nic neriskovala a budu ti stacit aj prechadzky ja zatial ani tie nemozem ale este trosku vydrzime a mozno tak na 2Omin uz sa bude dat
ja som dnes po dlhsom case nespinila ale uvidime co bude zajtra tak sa este moc netesim ale je to lepsie
ale radsej sa spytaj svojho DR a uvidis co ti na to povie
no ja som prelezana este musim vydrzat do 12tt tak mam co robit
no ja tu asi v BAn nemam ziadnu tehulku jednovajecnych dvojciat skoda ale asi musim ist pozriet do talsich tem mozno sa tam nejaka najde 😉
pekny zvysok dna tehulky prajem

katrinb
24. aug 2009

mirinda, viem presne ako sa citis.....ja lezim doma uz mesiac....viem, ako to je. Tiez som na zaciatku spinila, ale je to za nami....dufam (klop, klop na drevo). Bude OK, neboj

A musela som sa vam pochvalit, nevydrzala som, lebo sa nedalo a kupila som takuto postielku pre malickych (kuk moje foto). Este doma nie je, ale tesim sa. Nie som poverciva.....a nemyslim si, ze by tomalo priniest nestasie....ze?

minkak
24. aug 2009

Ahojte kocky 🙂

veronka vitaj medzi nami 😵 sa tu pekne rozrastame 🙂

mirinda no super,ze uz je dnes lepsie 🙂

katrin krasnucka je 🙂 urcite nie-ja hovorim aspon vidia,ze sa pripravujes a uz ich cakas 🙂
ja som mala tiez tak kocik skor 🙂 a v podstate uz mam vsetko 🙂
ja som tiez prihodila nejake fotecky ako rastiem 😅 🙂

minkak
24. aug 2009

a dnes som bola u dr.tak mame vsetko v poriadku babulky krasne rastu-jedna ma 1680g a druha 1710-takze som cela vytesena 🙂 lebo mi to rataju o tyzden menej podla prveho sona-takze 31tt 🙂 takze uplna paradicka 😵

vranka4
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,klub dvojtehuliek sa rozrastá-super 🙂 ,vitaaaj veronka 🙂 ,...minkak,supéér fotky si pridala,pristane ti to bruško 🙂 ,hlavne tá fotka,kde si s Veronikou a obidve si držíte brušká je bombová 🙂 ,malá je herečka 😀 ....hlavne,že sa máte všetci traja fajn,drobce majú krásne hmotnosti 😕 ,len tak ďalej aspoň do 38.tt 😉 ...katrin,mirinda,len si oddýchnite,aj keď vám je dlho,čo by ste pre malých anjelikov neurobili 🙂 ,pohybu budete mať ešte dosť 😝

minkak
24. aug 2009

vranka dakujeeeeeeeeem 🙂 aj za malu 😵 no verim,ze vydrzime 😵 musime do oktobra aby sme boli vsetky 4 vahy-nech je tu sranda 😅 dakujem este raz 😵

vranka4
24. aug 2009

váha váhavá som aj ja 😀 😀 ,aj u vás je to podobne?

eviska83
24. aug 2009

minkak- krasny domcek pre drobcekov- velmi Ti to pristane.A Veronika je uz velka slecinka- tesi sa na babetka? 😉

minkak
24. aug 2009

vranka aaaano 😀

eviska dakujeeeem 🙂 tesi sa velmi-ta sa tak pekne stara uz teraz 😵 spieva im... rozprava ...stale sa vypytuje ci su v poriadku no podarena je 😵
ked poviem ,ze aaau tak hned sa zvrtne ,ze co kopkaju 😵 no milenaaaa je 😵