Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

deny32
15. okt 2009

Alebo ich dame Mauzi...??? 😀 a o tyzden pojdeme znova a sa vymenite 😉

deny32
15. okt 2009

Mauzi ma predbehla... mas lepsi navrh... 😀

mauzos
15. okt 2009

a aby to zvladli, tak k nim supneme aj Laca, nech sa zauca 😀 😀 😝 😝

deny32
15. okt 2009

tak to si ma teraz pobavila... 😀 😀 😀 😀 😀 si ho viem predstavit, bal by sa ich chytit a zobrat na ruky, aby im neublizil... by na ne len kukal a kukal .... 🙂 totalna bezradnost z jeho strany by to bola ... 🙂 som zvedava, ako to ude pri vlastnych, no pri dvojkach nebude mat cas spekulovat

deny32
15. okt 2009

No ale Werdy by ich vsetky tak pooblizoval... 😝 😝 😝 ani kupat by ste ich nemuseli 🙂

taella
15. okt 2009

aj môj sa bál chytiť na ruky , ale čo už mal robiť , keď sestrička v nemocnici mu ich dala na ruky 😀 a každým dňom mu to išlo lepšie

mauzos
15. okt 2009

mozno by si bola prekvapena 😉 Mne sa zdalo, ze som zo zaciatku uplne nemozna a Vladovi to slo hned, rodena matka 😀 😀 Napriklad kupe ich len on, zo zaciatku preto lebo som sa ja bala a teraz z pohodlnosti, tak mi to vyhovuje 😝
A zase lepsie sa zaucat na takychto starsich babatkach ako na novorodencoch 😉

O olizovani mi nemusis hovorit 😀

deny32
15. okt 2009

Tak Laco asi bude pripad Taellinho Mata.. 🙂)) pomalicky, postupne, vsetko poriadne rozanalizuje, vyhodnoti rizika a pocka na vystup analizy ... no programator.. 😉 Si ho viem zivo predstavit, ako nad nimi bude len najprv bezmosne stat, sa ich najprv dotkne prstom,.... 🙂 Kamarat, ked videl 1x svojho syna po sekcii, stal nad nim a nevedel co ma povedat, tak sa predstavil... "Ahoj, ja som Tvoj tato" ....a pozerali na seba obaja dalej 🙂

Mauzi, pred Vladom klobuk dole 🙂

mauzos
15. okt 2009

deny nebude mat cas analyzovat, ked zacnu obidvaja vrestat 😉 neboj, aj on do toho pride ako ja 😀 😀

zabavila som sa nad kamaratom 😀 muselo to byt suprove ...

deny32
15. okt 2009

tiez si ho viem predstavit, ako nad malym stoji a premysla, co ma povedat... 🙂

mauzos
15. okt 2009

idem krmit a potom okolo druhej von do tej zimy, fuj 😠
nepojdes vencit Werdyho? 😀

deny32
15. okt 2009

pojdem, ale asi az okolo pol piatej... ale musim ist vonku, potrebujem ist do opravy po topanky.... strasne s mi nechce ☹ ako dlho budes vonku?

mauzos
15. okt 2009

to neviem, zavolame si 😉

bobicek5
15. okt 2009

ahojte, dlhsie som tu nebola, kedze som na chlapcov sama a tatino chodi z prace az vecer. Uz budeme mat 3 mesiace, velmi sa tesime, strojnasobili sme svoje porodne vahy, stale sa plne dojcime 😵 . Mrknite na chlapcov v mojom albume.

Este jednu otazocku - tiez vam tak po porode padali vlasy? No mne priam otrasne, vraj je to kojenim.

Drzte sa.

skadricka
15. okt 2009

ahojte,
pred chvilkou som sa dozvedela,že minkak porodila ráno 8.21,8.23dievčatá
Vieroslavu a Sonu 2840 + 2440g 46cm
Jej známa Jana

ajka72
15. okt 2009

ahojte pozerám že ste to tu rozbehli ja som nebola a s deťmi vonku už 3 dni a ide mi to dosť na nervy lebo už neviem čo mám s nimi vymyslieť, vy aspoň babatka položíte ale moje musia mať stále program tak sa držte a deny s mauzos nezamrznite 😀

mauzos
15. okt 2009

Minkak veeeelikaaaa gratulka, krasne miery a vahy, pekne si to potiahla. Zelam hlavne vela vela zdravicka a mamine mliecka a nech vas cim skor pustia domov k tatinovi 😵
Janka dakujeme za spravicku 🙂

Ajka mi nieco hovor, my sme tiez 3 dni neboli vonku a uz mi rohy rastli. Dakujeme, dufam ze nezamrzneme a hlavne mali ze nezamrznu.

ajka72
15. okt 2009

aj ja sa pripájam ku gratuláciam minkak, naozaj pekne to poriahla a asi rodila spontánne tak nech sa jej darí a aj babuľkám a nech su skoro doma 😵 😵 😵

bobicek5
15. okt 2009

Gratulujem Minkek, prajem vela zdravicka babatkam aj maminke, vahy su naozaj impozantne!

vranka4
15. okt 2009

jeeej,super správa,takže sme sa znovu rozrástli 🙂 ,minkak,gratulujeeeeeem,držkajte sa všetky tri,dúfam,že ste to zvládli v pohode 🙂 ,tak už nie si 2v1 😀 ,ináč pekné váhy mali bambuľky,super si to potiahla 🙂 ,potom nám napíšeš,aký pôrod a tak....babské keci 🙂

minkak
15. okt 2009

Ahojte vsetci! Tak uz sme tu,Vieroslava -2890g- 46cm o 8:21,Soňa -2400g- 46cm o 8:23. Sme kočky! Sestricka Veronika a rodičia sa z nás veľmi tesia!!! Mangel Zdenko.

julietka
15. okt 2009

minkak srdecna gratulacia k babulkam, ako rychlo sa to zomlelo, este vcera si pisala ako dobre sa citis a sup, dnes je z teba uz trojnasobna maminka 😵
a ako prisli na svet babiky sekciou ci spontanne?

nana77
15. okt 2009

minkak, velka gratulka k babikam 😵 !!! prajem im hlavne vela, vela zdravia!!! a tiez srdecne blahozelam hrdej velkej sestricke aj pysnemu tatovi!!!!

zukrik
15. okt 2009

Ahojte
Mimkak,GRATULUJEM a prajem vela vela zdravíčka.
Krásne váhy majú tie vaše kočky 🙂

eviska83
15. okt 2009

Minkak- GRATULUJEEEEM 😀 😀 😀 Krasne vahy a aj mena 😝 😝 Hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵
Boze vy ste sa ale rozbehli - clovek tu nieje par hod. a potom nestiha citat 😒
Bobicek- krasni su chalani take buchticky 🙂 🙂 A aj mne padali vlasy - strasne- a to som kojila len 2 mes- takze asi ti bude po porode zmenami hormonov- ale teraz sa zda ze to ustupuje 😉

bobicek5
15. okt 2009

eviska a zacalo to ustupovat az 4 mesiace po ukonceni kojenia?

ajka72
15. okt 2009

bobicek padali aj mne ke´d muž vysával tak len také chumáče vlasov zbieral, už som o tom čítala a suvísi to s hormonami, asi aj s kojením ja som kojila s prikrmovaním 3 mesiace, ono to potom prestalo ale už neviem presne kedy 😒 teda už neviem presne ako veľké boli babuľky, ale musí ťa tešiť že to skončí, myslím že je tu aj taká tema na MK s padaním vlasov po porode

eviska83
15. okt 2009

bobicek- neviem ci to ma nieco spolocne s kojenim- Mne padali aj po prvom porode (kojila som ) a prestali padat cca 6 mes.po porode- a teraz je to priblizne rovnako .

katrinb
15. okt 2009

Minkak - gratulko trojnasobne !!!!!!! Drzim palceky, aby ste boli zdravucke, mali mliecka.......

mauzos
15. okt 2009

Bobicek krpci su krasni, pekne si si ich vykrmila 🙂
Mne hrozne padali vlasy, mame svetlu plavajucu podlahu a ja tmave vlasy, tak kde som pozrela bol vsade moj vlas. Ked som si prehrabla vlasy, stale chumac v ruke. Uz som z toho bola zufala, mam sice huste vlasy, ale bala som sa ze mi nic neostane na hlave 😲 V poslednej dobe, tak mozno 2 tyzdne sa mi zda, ze sa to uz upravuje, uz padaju tak normalne. Kojenim to asi nebude, kedze ja som v podstate nekojila ... ale citala som taku teoriu, ze v tehotenstve vlasy nepadaju a potom po porode vlastne vypadnu tie co ostali pocas tehu. Pocas tehu som si to nejako neuvedomila, tak neviem co je na tom pravdy. Tehulky je to pravda? Nepadaju vam? 😀