Omylom zaslaná výplata od bývalého zamestnávateľa. Čo robiť?
20. jún 2026
Už tam nepracujem, no prišla mi platba, ktorá zjavne nemala prísť.
Samozrejme ju nechcem minúť, ale zaujíma ma, ako sa takéto situácie riešia.
Predošlá
Strana
z2
anonym_d083f2
•
Dnes o 10:53Nechaj si , nemajú mať bordel v Tom čo robia.
Predošlá
Strana
z2

Mne sa to tiez stalo, od byvaleho zamestnavatela mi dosla platba, ktora uz nemala prist. Ale oni sa sami ozvali a poziadali ma o vratenie. Vratila som.