icon

Omylom zaslaná výplata od bývalého zamestnávateľa. Čo robiť?

20. jún 2026

Už tam nepracujem, no prišla mi platba, ktorá zjavne nemala prísť.

Samozrejme ju nechcem minúť, ale zaujíma ma, ako sa takéto situácie riešia.

Strana
z2
avatar
catherin4
21. jún 2026

Mne sa to tiez stalo, od byvaleho zamestnavatela mi dosla platba, ktora uz nemala prist. Ale oni sa sami ozvali a poziadali ma o vratenie. Vratila som.

anonym_d083f2
Dnes o 10:53

Nechaj si , nemajú mať bordel v Tom čo robia.

Strana
z2