Ošetrovanie člena rodiny a maródka

marka86
15. nov 2015

Dobry den.Taka otazka ked ja budem nezamestnana alebo na rodicovske dovolenke a manzel bude chciet na mna zobrat ocr musim byt vypisana na pn?

loginexistuje
15. nov 2015

ano

evittam
15. nov 2015

@marka86 Ak chce na teba manžel poberať OČR, tak potrebuješ od svojej lekárky doklad na OČR - ako pri dieťati....

marka86
autor
15. nov 2015

@evittam ano ale ja som nezamestnana Pn by mi bola v podstate na nic len zasa viac papierovania tak preto sa pytam ci ma musi vypisat lekarka na PN ak manzel chce na mna ocr

loginexistuje
15. nov 2015

@marka86 no ved ano musi inak mu OCR na teba nepreplatia... ak ty nebudes na PN .. ako by si chcela dokladovat ze je nevyhnutne aby sa o teba staral ak nie PN? 😉

evittam
15. nov 2015

@loginexistuje
@marka86 No tak ono to funguje tak, že ty si chorá v karte lekára máš diagnózu a povieš lekárovi, že manžel chce na teba OČR - to nie je to isté ako PN. A lekár ti vypíše pre manžela doklad do práce o OČR a taktiež pre SP, to je celé.

janinah
15. nov 2015

samozrejme,ty Pn ,on očr,ale myslím,že záleží aj od tvojej diagnozy,ja som mala očr k manželovi po operácii chrbtice,na jeho trebárs chrípku by mi očr asi nedali- si myslím

mamickajanka
15. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

na chripku asi nie ale ak by slo o nieco vaznejsie tak urcite hej