Poradíte poistenie pre dieťa?

scarletka081
14. apr 2013

Poradte dobré poistenie pre 4 mesačné dieťa s platbou cca 15€ mesačne. Aj so sporením.

mima4
14. apr 2013

Radsej dietatku peniazky odkladajte, napr. na trojkolku 🙂 Poistenie so sporenim je ta najlepsia investicia pre financne spolocnosti 😉 absolutne nevyhodne pre dieta, rodica....

silviamudronova
15. apr 2013

my sme dali radšej stavebné a tam jej šetríme

janicka11
15. apr 2013

My máme poistenie farbička a platíme 23€ máme tam poistenie aj šetrenie,celkom výhodne 🙂

veronikakucerkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barca5
16. apr 2013

My mame farbicku, ale stavebne sporenie je myslim dobra volba. Treba si premysliet, co od poistenia ocakavas. Ci, aby na prahu dospelosti malo nejake peniaze ako start napriklad na kupu bytu, alebo aby ste vy rodicia dostali peniaze pri uraze, hospitalizacii atd. dietatka...Ak nepotrebujete poistenie urazu, tak je fajn investicne poistenie, alebo spominane stavebne sporenie. Co je ale celkom dobre, je poistenie zodpovednosti...ak napriklad nieco vyvedie, znici, poskodi...Napriklad susedovi nejake dieta pocmaaralo fasadu na dome a musel nanovo malovat....uhradilo sa mu to z poistky dietata, co to sposobilo.

xstelinka
16. apr 2013

My mame pre maleho stipendijne sporenie.... platime do 20e mesacne, po 18roku zivota sa mu vyplati cela suma, alebo po dobu 5 rokov kazdy mesiac 50e, myslim. Nedavno zacal maly chodit na futbal a zvazujeme urazove poistenie. Mozno si niekto predstavi, ze mat peniaze z nehody vlastneho dieta je cudne, ale nam sa uz stalo, ze si maly v skolke zlomil nohu a ja som s nim musela byt mesiac doma. OCR je platena len 10 dni a taketo poistenie aspon trochu pomoze.

jasmika
16. apr 2013

tak som zvedavá jak teraz dostaneš minimálne 5 správ od mamičiek poistovateliek 😀DDD

lialucia
16. apr 2013

my máme poistenie Farbička od Allianzu, platíme 22 eur, sumu si môžeš vybrať sama, ale min. je asi 20 eur, je to so sporením.
Nikdy nevieš čo sa môže prihodiť.

brnka
16. apr 2013

my sme dali obidvom detom len urazove od Allianzu (je v tom aj hospitalizacia a chir.zakroky) a teraz sme dopoistovali zlomeniny a popaleniny. Sporenie sme nechceli......

linda20111
16. apr 2013

treba rozlisovat medzi pojmami poistenie a sporenie... kocka sa pytala na poistenie : ja by som tiez dala dietatu farbicku od allianz, keby sa to dalo bez sporivej casti. sporenie sa tam vobec neoplati. peniaze sa tam zhodnotia len minimalne. dala by som radsej klasicke zivotne s urazovym plus choroby. ale to sa takto v allianz neda.tak som si pozvala poradcov od generali a ING. kto mi da lepsiu ponuku tam poistim dieta.

vikina215
16. apr 2013

ak chceš platiť cca 15 €, skús Dukátik od Kooperatívy, minimálna platby 10€,súhlasím s názorom nie je tiež na šetrenie, ale úrazy sú ok,nemocnica,chirurgický zakrok, ....a šetrenie skús riešiť inde, nie v poistkách, tam daj minimálnu sumu a pripoistenia sú dôležité.

janago
18. apr 2013

ja som vcera zalozila sporenie s poistenim v postovej banke, 14 eur mesacne plus darceky sme dostali je to poistenie nezbednik, pre nesikovne a hyperaktivne deti odporucam

diana70
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
22. apr 2013

Ja mam farbicku, zatial spokojnost...

lencika
22. apr 2013

my mame v generali a myslim ze celkom dobra poistka

jaroslavajaruska7
22. apr 2013

Ahojky...ja som dávala obom detičkám LEN úrazové od Allianz - Farbička....a teraz ho dopĺňam u jedného synčeka hlavne o rizikové choroby + všetko na maximálne plnenie... Nakoľko druhý synček prekonal pred mesiacmi herpetickú meningoencefalitídu, ktorej následky sú veľmi ťažké.... tak si treba veľmi dobre premyslieť, ako poistku dieťatka postaviť...nie je veľmi dobre za každú cenu šetriť.....my sme mysleli - veď len úrazové postačí...a teraz, keď potrebujeme peniažky na liečbu, bohužiaľ sa k nim nedostaneme, lebo sme šetrili na nesprávnom mieste....to je naša skúsenosť ☹

suz2
22. apr 2013

my máme Farbička od Allianzu....je to dobré positenie

odbornyporadca
30. apr 2013

Z dlhodobého hľadiska je sporenie pre dieťatko prostredníctvom životného poistenia jedna z najbezpečnejších investícií. Ak máte o takéto sporenie záujem poponáhľajte sa, pretože technická úroková miera už budúci rok rapídne klesne. Zo skúsenosti viem, že 15€ mesačne za sporenie s poistením je málo a s poistným plnením určite nebudete spokojná. V takomto prípade, by som sa skôr zameral na poistenie rizika a sporenie by som odložil bokom.

Otázka je ako ste zabezpečená vy? Čo bude s vašim dieťatkom, ak sa vám alebo vašemu partnerovi niečo stane?

Tu je adresa na stránku, kde sa dozviete viac o poistení detí http://www.odbornyporadca.sk/2013/ake-zivotne-p...

andreah25
1. máj 2013

Ja by som Ti skôr odporučila, ak poistenie, tak bez šetrenia, ale tak, že treba mať skutočne kvalitné poistenie - úrazy, určite kritické choroby, trvalé následky úrazu...
Na šetrenie sú lepšie produkty - napr. to stavebné sporenie, alebo aj len smiešny termínovaný vklad v banke. Je dobré mať poistenie a šetrenie oddelené, trebárs iba pre prípad náhodnej finančnej núdze, kde by si šetrenie pozastavila, ale poistenie určite ponechala.

geenna
1. máj 2013

my mame farbicku od allianzu a oslovilo ma najma to ze je tam aj baby karta cize uz nemusim dieta poistovat zvlast ked ideme do zahranicia /samozrejme nie su tam vsetky krajiny/

miska200891
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kokorunecka
15. máj 2013

Union poisťovňa a poistenie Vláčik - max. spokojnosť.

pampusica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leonela666
20. máj 2013

Ahojte, ja odporúčam tomu, kto nechce sporiť cez poistenie, program Active Life od poisťovne Axa. Je to čiste rizikové životné poistenie (úrazy + choroby) za naozaj veľmi prijateľné ceny, a navyše sú k tomu asistenčné služby. Okrem toho sa na jednej zmluve môže poistiť celá rodina (nie je podmienka), dokopy až 8 osôb. A sporiť môžete kdekoľvek inde... 🙂

cenculinka
20. máj 2013

aj my mame od narodenia pre maleho farbicku od Allianz, platime 23 eur mesacne = vyska rodinnych pridavkov 🙂 mame garantovanu sumu pri doziti sa konca poistnej doby + urazy a choroby a ako bonus cestovne poistenie 🙂 som spokojna, maleho prijali do poistenia aj s vadou srdca 🙂

rodinnevikendy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ernani
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
666peter666
25. mar 2015

prajem všetkým pekný deň čo by som chcel napísať sem nemôžem ale hádam ked to mám v profile to nevadí tak ak by ste potrebovali niekto radu popr.pomoc som tu pekný deň ešte 🙂

angelika250
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarusik79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz