Stiahli mi z účtu peniaze! Nejaký účet z Kanady. Máte s tým skúsenosti?

michaltat
31. máj 2019

Sthli mi z uctu 3242 USD neaky ucet z kanady okamzite som blokovala kartu.Stalo sa Vam to niekedy?

ankaevka
1. jún 2019

@michaltat aj ja mam vub ale ked zadas na niektorych strankach udaje karty ako napr wish, google play a ine podobne, stahuje automaticky bez sms autorizacie..ja som napriklad vytvarala internetovu stranku platenu a po roku ma len upozornilo, ze na dalsi den ide platba za nu a stiahli peniaze z uctu bez autorizacie, musela som na stranke odkliknut kolonku uz viac nepredlzovat aby sa to neopakovalo znova..pozri si co je napisane pri platbe, vyhladaj cez internet co ste mohli odkliknut, kde ste mohli zadat udaje z karty

nikusiak9
1. jún 2019

Kludne moze byt aj chyba bank.systemu

michaltat
autor
1. jún 2019

@nikusiak9 flamingo canada mi vravela v banke uz 20 rokiv mam vub davam si pozor a toto sa mi stalo

derdia
1. jún 2019

@michaltat a nemáš disponenta,ktorý by si mohol bez tvojho vedomia požičať?a veď tam sa dá pozrieť kam peniaze odišli🤔tak to nakukni...ale to si už pravdepodobne spravila...tak neviem

michaltat
autor
1. jún 2019

@derdia nema ziadneho disponenta.Praveze uz to tam neni ako som to oznamila banke

michaltat
autor
1. jún 2019

@michaltat predvcerom mi prisli v banke dve notifikacne sms na 932 usd bola som v banke a oni mi povedali ze nemam sa bat ze pokial mi z uctu nic nezmizlo ani ten kod som nezadavala sms .No vidite a na druhy den toto.Mam ulozene sms s notiikaciou

majkeel
1. jún 2019

Jedna z veci, co pomoze, hned ako banka posle novu platobnu kartu alebo kreditku, zapisat si niekam CVC a zoskrabat ho z karty dole. Aj ked si niekto zapise udaje z karty, bez cvc cez nu nezaplati.
Plus nemat vela penazi na hlavnom ucte, iba beznu hotovost, zvysok presunut na nejaky sporiaci ucet nenapojeny na kartu. Zakazat moznost ist na ucte do debetu (do minusu).
V tomto pripade by nezaskodilo zablokovat staru platobnu kartu a poziadat o novu.

loginexistuje
1. jún 2019

to ti v pohode vyreklamuju netreba sa bat

michaltat
autor
1. jún 2019

@majkeel Mam to len ucet co chodi najomne z prenajmu a mam debetnu cize do minusu ale

nini1010
1. jún 2019

Ano kamoske sa raz stalo ze jej vybielili ucet.Je mnozstvo aj slovenskych nezabezpecenych web stranok,stava sa to.ako jej to vtedy vyriesili v banke uz neviem.to je proste riziko dnesnej doby,len sa cudujem ze banky nemaju este pre tento tyo unikov este vymyslene poistenie.Podla mna by to bolo jednoznacne na mieste.

erikavesela
2. jún 2019

@dopolbokaodrata ty mas teda pekne skreslenu predstavu o paypal...najprv si prever info a az potom pis nezmysly

dopolbokaodrata
2. jún 2019

@erikavesela to si vydedukovala z jednej vety? Šikovná.