Aké má vaše dieťa doma pieskovisko?

jespera
26. mar 2011

Maminy ktore mate doma priestor na pieskovisko - ake ho mate? Teraz myslim na tie pieskoviska v tvare hrocha alebo lienky z plastu co sa daju zatvorit..len sa mi to zda nejake male,, alebo su dobre, stacia? na nete som nasla aj nejake drevene...ale to sa mi tiez nejak nepozdava? najlepsie su info . priamo zo skusenosti....dakujem...

kefalinek
26. mar 2011

ahoj my mame toho hrocha pieskovisko a staci az az, malá tá má kopec formičiek a kýblikov a este sa tam zmestí, výhodou je tá, že sa dá na noc zatvoriť, aspoň tam nenaprší, a ziadne zvieratko jej tam v tom nepobeha . my sme spokojní s hrochom, a ked sa nehrala v pieskovisku tak sme z toho sparvili bazenik , mala sa tma vyclapkala az az.

traktor
26. mar 2011

mame toto pieskovisko, je plastove, sme velmi spokojný myslim, ze uplne staci, ked sa matko uz nehra, len ho prikryjeme foliou , mame ho vonku celorocne, cize ani v zime ho neodkladame 😉

kisska
26. mar 2011

my sme na zahrade zbili 4 dosky natrete roznymi farbami (asi 1,5 metra kazda), nasypali vlecku piesku. Drahy urobil aj kryt proti mackam 😉 . Tento rok uz bude sluzit pre dve deti, takze uz len dokupime dievcenske formicky a sezona moze zacat 😀 . Tie plastove sa mi zdali prilis male, aj ked spojenie pieskoviska a bazena je lakave. Viem, ze kamoska mala taky bazeno-pieskovisko v lete v obyvacke 😎

tilly
26. mar 2011

http://www.mytoys.de/Eichhorn-Sandkasten/KID/de... my mame taketo, je super, zakryjem ho, ked treba a robi aj tien...

kejtty
26. mar 2011

my mame taketo pieskovisko, je super velke...

http://www.hravo.sk/product_info.php?products_i...

katy2
26. mar 2011

my mame plastoveho psa... je aj s krytom, velkost je v pohode... zatial problem nie je ale ked budu dve deticky, tak uvidime 😉

jasminet
26. mar 2011

my mame take to zatvaratelne plastove, tusim musla alebo co to je a malej to staci. mozno ked bude druhe babo, tak poriesime take velke 😉

babatko88
26. mar 2011

my máme piesok v nafukovacom bazéniku 😀

ikke
26. mar 2011

ja rozmyslam nad tymto
http://www.speelgoedinternational.nl/product_in...
ale neviem sa dopatrat jeho rozmerov, tu pisu iba ze "dlzka 114 cm", ale mne sa zda, ze je to odblznik.
ak niekto to pieskovisko poznate alebo niekde uvidite, budem rada, ak mi date do IP vediet bud link, alebo jeho presnejsie rozmery 😵

syslica
26. mar 2011

My máme drevené, štvorcové farebné, kúpené pred pár rokmi v Baumaxe. Má tri dosky ako kryt, takže zvieratká po piesku nebehajú, len drevo premokne na daždi (asi bolo treba ešte fixovať nejakým lakom, čo sme zanedbali. A máme v ňom biely baby-piesok 🙂 .

kaja73
26. mar 2011

my sme s mm vykopali jamu takmer 30cm hlboku,3 metre dlhu a dva siroku.Na okraje sme dali dosky,vyrobili kryt a pieskovisko služi už 10 rokov.Tento rok sa chystame vymenit piesok pre krpateho a može zahajit svoje hranie v piesku zas on.Starši syn ma už 12 rokov,ale minuly rok sa tam este vyblaznil.Vojenske stavby,priehrady,len tak fičali. 😉

smarti
26. mar 2011

My máme hrocha aj s krytom. Myslím, že jeho nevýhoda je, že v ňom piesok vyschne. Keď to je urobené len na zemi z dreva, tak ako píše kaja73, tak by piesok mal držať vlhkosť zo spodu. Ale samozrejme treba aj kryt. My nášho hrocha používame viac ako bazénik.

gretkab
27. mar 2011

My sme zacali takym malickym plastovym, ale dalsi rok sme ho vymenili za vacsie drevene - s takym domcekom navrchu (sa zakryva a odkryva) z Lidla.

berus222
27. mar 2011

my mame plastovu muslu. bola to rychla zachrana, ale nic moc. plast je moc makky a ked je v nom piesok, rozcapne sa.

anjelicek26
27. mar 2011

Mame tiez baby piesok, ta investicia sa oplati, je omnoho jemnejsi, krajsie sa z neho robia formicky, aj vsetko proste 😅 My ideme malemu kupovat toto, je to dost velke aj pre 4 deti (odskusane pri dcerke, v DE mame lienku rovnakych rozmerov od rovnakej firmy).

http://www.comparestoreprices.co.uk/outdoor-toy...

Tu v UK aj casto prsi, stale by bolo drevene pieskovisko mokre :( Toto plastove pekne vykondenzuje a vlhkost vytecie (okruhly poklop a kondenzacne ryhy na bokoch)... takze pekne vyschne aj keby zmoklo... U nas jedine plastove..

burina111
27. mar 2011

my máme doma drevené s krytom, piesok sme kupili špeciálny pre detičky, nezávadný, taký biely jemnučký.

ivett1
28. mar 2011

my máme plastové - lienku aj s krytom...u jednej babky a jabĺčko s krytom u druhej babky....piesok klasický "stavebný" 🙂 spodná časť pieskoviska je trošku "zapustená" do zeme, aby sa náhodou pieskovisko neposúvalo...a ...odkladáme ho len v zime