Koľko hračiek kupujete na Vianoce?

nasta55
25. nov 2013

Ahojte,chcem sa spytat kolko kupujete detom hraciek a kolko ste ochotny dat penazi na hracky?

moni244
11. nov 2015

Ja tohto roku skoro ziadne hracky nekupujem, dostane lego od mojich rodicov, od nas take mini darceky, nech ma co rozbalovat, to sa jej najviac paci 😀 trhat papier, tak dostane kabelku, puzzle, pexeso, pyzamo, saty alebo tricko s konikom. Ja kupujem aj prakticke daceky pod stromcek a nesuhlasim s nazorom, ze len sedlaci maju vela darcekov pd stromcekom 😀 my sa stretavame cela rodina, moja mama bali aj kazdu mini drobnost zvlast, ma z toho radost 😀

nikawero12
11. nov 2015

Ja si myslím, že netreba deťom kupovať zbytočne veľa hračiek, radšej menej, ale vybrať také hračky, ktoré ich naozaj potešia 🙂

dai
11. nov 2015

neviem... penazi da asi kazdy podla svojich moznosti ... Nase deti si mozu kazdy vybrat po 3 darceky, okrem toho dostanu potom nejake drobnosti ktore im vyberieme sami... veci k uceniu a na oblecenie nejak do toho neratam, aj ked 8 rocna si medzi vybrate zaradila aj knizky napr. a spolocensku hru - toto dostavaju automaticky kazdy rok - beriem to skor ako rodinne darceky a knihy kupujeme kazdy mesiac, takze v decembri budu pod stromcekom🙂
okrem nasich dostavaju este darceky od sirokej rodiny - to ale postupne pocas vianocnych navstev si najdu pod stromcekami ...
podla mna je na uvazeni kazdeho kolko darcekov da, my sa snazime najmae o to aby deti po danych veciach tuzili dlhsie, aby to bolo pre nich nieco specialne co ich naozaj potesi - preto piseme jeziskovi kazdy mesiac uz od leta - dostanu len to co sa realne na zoznamoch stale opakuje - tym sa zaroven aj ich tuzba po danych veciach stupnuje ( a mne ukazuje ze to nie je len nejaka skolska moda ale to realne chcu ).

dai
11. nov 2015

@moni244 nase decka sa z pyzam tiez strasne tesia - teda z tych vianocnych 😉 ale dostavaju ich uz v novembri a potom nosia cely december ( oprat, hodit do susicky - este ze ju mam🙂 a zase na seba ) - spolu s pocuvanim kolied a pecenim je to pre ne uz akasi vianocna pripravna tradicia🙂

tamarago
21. dec 2015

Tvoj čas a zážitky s dieťaťom sú na nezaplatenie, najlepší dar. Ak chceš tieto Vianoce prežiť naozaj v pokoji, odporúčam ebook o Vianociach Inak od Martina Bruncka, úplne zadarmo na stiahnutie do emailu. Ja tieto Vianoce nevarím, neupratujem, nemám darčeky a som s rodinou vpohode 🙂 Pokojné sviatky všetkým! Tu je link: http://martinbruncko.com/e-book-zdarma/

nelinka2009
23. dec 2015

Jej aka nahoda prave som chcela zalozit takuto temu... Vsetkym prajem nadherne wviatky a uzasny rok 2016. No ja som to spicitala mala dostane pod stromcek 4 darceky... Dokopy cca 60€. Ona mala ale terax 20 teho narodky tiez toho dostala a dostane este u babky a dedka... Tento rok som sa uz naozaj sustredila na to aby to boli darceky po ktorych ona tuzila a opakovala ich niekolko krat. Chcela: babiku baby born dostala uz na narodky. Potom stekajuceho psika uz mala dvoch a mame doma ziveho takze podla mna blbost ale tuzi po nom takze ho dostane. Dalej chcela kolieckove korcule dostane. Palucky na tancovanie a hlavu na cesanie. Moja otazka je: mala videla reklamu na tu barbie co jej vyfarbite saty... A teraz rozmyslam ci utekat do dracika alebo uz staci... Financie problem niesu no som tehotna a buduci rok uz budu dvaja okrem toho budem na materskej tak to bufebtrosku ine 2 rocky.... Kupovali by ste este aj tu barbie?

erinkamaminka
23. dec 2015

ja ano lebo sa mi to zda iny typ darceka ako ma

bobova
23. dec 2015

@nelinka2009 ja myslim, ze to staci, a este aj u starych rodicov dostane

libka1
23. dec 2015

@nelinka2009 nasa tu barbie dostala pred 2 alebo 3 rokmi. byt na tvojom mieste uz nespekulujem a nic nekupujem. aj tak je to hracka na 2 dni, potom to uz dieta nebavi 😅

tajka1986
23. dec 2015

@nelinka2009 ale ved staci,nie?! 🙂 Nemusi mat hned a vsetko co si zaziada,ci? 😉

libka1
23. dec 2015

jo a u nas darceky: syn lego-poziarnici, kniha a robot, dcera starsia psik s taskou ktoru si sama vymaluje, kniha a tajny dennik na zamok, aby mladsi brat do vsetkeho nepchal nos, najmladsia zvukova knizka a len tak pro forma nejaka detska hracka, ani neviem co to je, uz to mam pol roka zabalene vo vianocnom papieri 😀 + vsetci spolocne spolocenska hra na dlhe zimne veceri
aj tak sa mi to zda vela, ved dostavaju kopec pocas roka. a u nas vzdy od 25 zacina snura po dedkovcoch, kde ich tiez caka kopec veci od vsetkych pribuznych. osobne to velmi nemam rada ze sa tolko veci nahonobi pocas Vianoc

sense
23. dec 2015

my sme planovali len jednu hracku od nas a po jednej od babiek, nakoniec to bude viac....od babky dostane fiha tralala a kocik pre babiky vzhladom na to ze ten co ma je jej maly, od nas dostane kreativnu babiku baby born, a k tomu supravu oblecenia, plus sedacku na krmenie pre babiku, kedze babiku co ma vzdy dava do jej stolicky a potom sa jej tazko krmi 😉 a od druhej babky lekarsky kufrik, od bratov oblecko, a este nejake oblecko od nas, aby mala co odbalovat...a kedze sme planovali kupit sane tuto zimu tak budu aj tie pod stromcekom, hoci tie by sme kupili aj bez vianoc, a takisto aj kocik

ali223
23. dec 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

ja som kupila dve hracky a uvidim kolko dostane este do babiek 🙂

diablikovci
23. dec 2015

Ja som kupila jednu.

barca1205
17. jan 2016
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Doma kupujeme jednu hračku a jednu knižku, lebo potom podostávajú kopec hračiek od babičiek a krstných 🙂

natallkaa
18. jan 2016
Používateľ natallkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.

My sme tento rok kupovali elektronickú súpravu bicích v hudobninách Kytary, takže vzhľadom k veľkosti a hodnote darčeku sme sa dohodli, že jeden darček stačí

iwusteeek
18. jan 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

uz chcem aj ja riesit take veci

fifina461
18. jan 2016

jedna hracka a oblecenie 🙂

margaretka_9
18. jan 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

myslim ze oblecenie je uzitocnejsie 🙂

ekinderko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorela
3. mar 2016

@ekinderko Reklama nie je dovolená, aj tak ti všetko vymažú - načo sa snažíš 😉