Mikulášske darčeky

doli11
5. dec 2014

Ahojte, aké zdravé dobroty chystáte dnes pre deti do mikulášskych balíčkov?

sue
5. dec 2014

Fixy, strúhadlo, gumu, bielítko, kopec lepiacej pásky, nožnice, zmizík 🙂 tento rok máme papierníckeho Mikuláša 😵 😅 teším sa na zajtra ráno 😵

moni244
5. dec 2014

plastelínu, vykrajovátka, kinderko, lentilky a kinder čokoládky

romea
5. dec 2014

bábiku mášu, cukríky, lentilky, vajíčko a jednu čokoládku plus ovocie 🙂

sissy27
5. dec 2014

@doli11 a musia byť zdravé? 😅 u nás klasika maškrty - kinderká, gumové cukríky, milka, kinder čokolády, toblerone, rafaelo,lízatká (klasické, sladké, farebné - žiadne bio natur eko bez cukru bez chuti)... proste kto čo má rád... ovocie je voľne dostupné na kuchynskom stole, každý si zoberie kedy chce a čo chce a teda musím povedať, že do konzumácie ovocia a zeleniny u nás nikoho nútiť nemusím, jeme všetci v pohode, takže nevidím dôvod strkať ho do čižiem...

bosoriak
5. dec 2014

U nas bude kinderko, kokosova tycinka, volake gumene maciky, pomalovane mandarinky a trblietava farba na vianocne ozdoby 🙂 Za mna je to zdrave, cokolada sa predsa vyraba z kakaovych bobov, tie rastu na strome a preto cokoladu mozno povazovat za ovocie, ergo je zdrava 😀

jasminet
5. dec 2014

advent. kalendar, mentos, tic tac, hroznovy cukor jahodovy, zubna kefka, zub. pasta, uhlie 😉 😉 😉

lorela
5. dec 2014

@doli11 Banány, mandarínky, jabĺčka, sušené ovocie, orechy a sladkosti Alnatura, kinderko 🙂

wieruska1
5. dec 2014

mam konikov my little pony a k tomu knizku taku drobnu a potom sladkosti a slanosti. Nic zdrave. Kinderka, cokoladky, tycinky,... Ovocie mame kazdy den tak to nie je vzacne .....

lucy125
5. dec 2014

U nas len sladkosti,hračiek ma dost a ovocie mi od 12.mes. odmieta.

michaela1711
5. dec 2014

my dáme nejaké ovocie a sladkosti kinderko, kinder čokolátky, lentilky, volaké cukríky s gumovími macíkmi a volake horálky, volakeho čokoládového mikuláša do toho.

igorovazena
5. dec 2014

u nas ku sladkostiam nesie dedusko mikulas aj zubnu kefkuuu 😎 😉 🙂

ivett1
5. dec 2014

no zdravé... dobroty? ...cukríky s obsahom vitamínov, aj čokoláda je zdravá🙂, oriešky, jabĺčko a najväčšia "dobrota" zubná pasta😀 ...

lady511
5. dec 2014

@romea možem sa opýtat kde si zohnala tu babiku mášu?

trish31
5. dec 2014

@doli11 Mathias ma rok a sladke mu nedavam-iba ak domace kolaciky alebo nejake suche keksy,bez cokolady.Takze:vyzivky,marina keksy,jogurty,bananik,vajecne venceky

U babky si iste najde Kinder cokoladky v balicku 😀

trish31
5. dec 2014

Hracky u nas nosi Jezisko na Vianoce...ujo Mikulas nosi sladkosti

sylvia225
5. dec 2014

u nás klasika sladkosti aké majú radi, ovocie, zemiak, cibuľa, každý rok kefka a pasta a tento rok som im legový adventný kalendár 🙂 a tento rok bude u nás moja mama, tak jej som upiekla a nazdobila medovníkový stromček 🙂

romea
5. dec 2014

@lady511 tu z bazariku ale aj na facebooku ich veľa ľudí predáva napr.táto pani a posiela ich aj na dobierku https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1000...

siska53
5. dec 2014

@doli11 ja som sa rozhodla takto : Kazde po 1kinderku,1 Mikulasa z horkej cokolady a dostanu dva spolocne darceky,aby toho nemali pod stromcekom vela a uzili si tieto dva a neskor tie,co budu pod stromcekom.
Sladkosti viac kupovat nebudem,ved este bude Mikulas od rodiny,aj tam sladke daco dostanu...navyse mala ma 2,5r.,syn 4,5r.,tak naco objemne balicky..tento rok to bude takto.

siska53
5. dec 2014

@doli11 a zdrave peciem kolace ci uz na sviatky alebo len tak.
Ale videla som v lekarni musli rakytnickov (len neviem zlozenie) a mozno raz kupim tie lizanky z hroznoveho cukru.

silviettaa
5. dec 2014

syn nemá ešte 2 roky, klasické sladkosti mu nekupujem, takže dostane...chalvu - tú miluje, banán, jablko, miláčik, oblátky, pohánkové chrumky 🙂

cabby88
5. dec 2014

To len mne pride cudne davat na Mikulasa hracky?Ved Mikulas odjakziva nosi ovocie a sladkosti..teda niekomu aj uhlie a varechu 😉

mircalla
5. dec 2014

adventny kalendar, male auticko, cokolaveho mikulasa a kalendar na stenu na rok 2015 - su tam krasne foto steniatok

lady511
5. dec 2014

@doli11 naša dostala kinderko a ovocie,,ma 3 roky a nechápe čo je mikuláš lebo si to mýli s ježiškom.. skor o rok to budem asi vaic preferovat,,ale teraz ma v tom zmätok,,zatial je v takom veku kedy nemá rada sladkosti,,kinderko ma rada koli tej hračke,,inak sladkosti len raz odhryzne a podá to mne,,šmakuju jej skor domáce koláčiky ktoré pochopitelne nebduem tlačit to mikulašskeho vrecka.a koli fotkám ktoré by som zavesila na socialnu siet jej mikulaša robit nebudem takže asi tak

siska53
6. dec 2014

@doli11 svagrovci dali detom.do balicka same ovocie-super! Pomelo,mandarinky avokado, nashi,banan a len jednu malu kinder hviezdu. Akurat jasne,ze stari rodicia dali aj sladkosti a figy.
Maly sa strasne vytesieval,dcerka to este nechape,ma 2,5r.
Na rok uz pridame aj oriesky,teraz kvoli nej pre istotu este nie. Ale potesili sa a syn slubil sam.od seba,ze pomelo od Mikulasa urcite ochutna (je v ovoci dost konzervativny).
Nashi im chutilo,pripomina hrusku.