Odrážadlo Jd Bug Billy, Milly Mally verzus Worker Pelican

nikolet_89
5. dec 2013

Ahojte maminy neviem si vybrat ktore bude lepsie pre moju dcerku 2,5 roka bude mat v lete chceme kupit pod stromcek.

Cervene JD BUG Billy - aluminium,4 kg
Milly Mally - drevena konstrukcia
WORKER Pelican (zeleny a zlte kolesa) - ocelovy ram 4,5kg

Dakujem za rady

sisaha
5. dec 2013

my máme first bike, dcera mala 4 roky v lete a doteraz na nom lietala...vazi 3,9 kg

nikolet_89
autor
5. dec 2013

@sisaha ja by som chcela jeden z tychto, lebo su aj cenovo dostupne

iwesska
5. dec 2013

My mame Workera tiez, aj tohto sme pozerali, ale rozhodli sme sa radsej pre iny http://www.insportline.sk/4942/odrazadlo-worker.... Tento co tu mas nema dobre kolesa, lahko moze prasknut ta zlta vypln. Radsej uz pridat a kupit to kovove s pneumatikami. Nie je vobec tazke a dobre pruzi tym ze ma pneumatiky, maly na nom jazdi rad.

kapokapo
5. feb 2016

@nikolet_89 ahoj,ktore ste mali nakoniec?

nikolet_89
autor
5. feb 2016

@kapokapo worlker pelican

kapokapo
6. feb 2016

@nikolet_89 a spokojna? my sme objednali prave milly mally dragon...

nikolet_89
autor
6. feb 2016

@kapokapo ja som velmi spokojna 🙂 mala ho miluje a ja tiez nemam ziadn vyhrady voci nemu

smejko0501
27. mar 2017

@nikolet_89 Dobrý deň.Čítala som vás status ,vy ste ho pridali ešte v roku 2013 ak dobre vidím.A minuli rok ste pnapisali opäť o odrazadle,že ste kúpili wolker pelican.My chceme kúpiť našim dvom detičkám,a tiež vôbec neviem aký,hlavne aby nebol moc ťažký ,aby sa super ovládal.Aby nenastal nejaký problém.Mal nejakú tú kvalitu.Preto by ma zaujímalo,či ste snim bola spokojná.Ďakujem za odpoveď .

nikolet_89
autor
27. mar 2017

@smejko0501 dobry ano mame ho dodnes a stale je super nic mu nieje uz sa na nom vozi aj syn a nedam dopustit 🙂

smejko0501
27. mar 2017

@nikolet_89 Dakujem pekne a ešte sa chcem opýtať ,vase detičky sa vozia na tom od koľkých rockov?

nikolet_89
autor
27. mar 2017

@smejko0501 mala od 3och lebo je malicka a maly ma teraz 2apol a uz zacina 🙂