Výmena vrecúškových aktivít

mima1311
5. jún 2012

@pusinqa hmatove pexeso mam a duha neviem aka , mam to koliecko s farbami a stipcami , ci nieco ine ? aj tak este nieco chyba ...

mima1311
5. jún 2012

opravujem , mam ich 13 😀 som zabudla na taniere , tie nam do krabicky nevosli 😀 tak este duha , smirglove cisla a ten press book ...takze to pasuje ...snad zajtra sa dockame 😉

lucosko
5. jún 2012

@pusinqa tie bodky staci fixkou nakreslit 🙂 nexcela som to tam davat, lebo nie kazdemu sa to moze pacit. ja to urcite nasim nakreslim 🙂 vela uspechov aj lavakom 🙂 papa

lucosko
5. jún 2012

@svetlankat dakujem 🙂

pusinqa
5. jún 2012

@lucosko skvelé to je, neviem si to vynachváliť, dcéra je nehorázne hrdá že už vie správne písať číslice, ona aj jednotku písala po svojom ľavácky zdola hore, a najväčší problém pre ňu 5-ka na tej sme dnes makali ona s ľavačkou nevie to bruško doprava pekne nakresliť doľava to ťahá ale nacvičovala už jej to celkom ide

zuzzka1
6. jún 2012

Ahojte kočky, aj dúha je už na svete - ospravedlňujem sa za zdržanie, ako som už písala - nestačil mi farebný flís objednávaný cez net, musela som dokupovať 3 hárky každeý inej farby a zohnať v Bratislave kusový flís červenej, oranžovej a žltej farby sa ukázalo ako nadľudská úloha. Prešli sme všetky obchody hobby potrieb - Da vinci, potreby pre výtvarníkov a spol, zohnali sme modrý (vo finálne sú biele alebo modré obláčiky) a viac ani ťuk, vyriešila som to červenou a žltou látkou z galantérky, takže niektoré dúhy sú nielen farebne ale aj hmatovo interaktívne 🙂 Vystrihané, naobálkované - dnes posielané. V tabuľke mám všetky adresy až na lumarque, tej posielam IP o doplnenie adresy.

zuzzka1
6. jún 2012

a Borča - v adrese mi chýba mesto, takisto IP

blumka
6. jún 2012

takto sme malovali vcera 😀

zuzzka1
6. jún 2012

takže nie Borča ale kvojtanikova a hľadané mesto Košice 🙂
to Blumka - šikovné dievčatko 🙂

mamusia
6. jún 2012

Som rada,ze sa press here paci 🙂

mima1311
6. jún 2012

@mamusia Akurat som ho dnes dostala , som a musela zasmiat , super napad 😀 😀 😀 normalne som aj ja stlacala a triasla 😀 😀 😀 som cakala daku velku knihu a tu take sikovne do rucicky 🙂

pusinqa
6. jún 2012

@zuzzka1 no inak fakt škoda že u nás mnohé veci takéto tvorivé je problém zohnať a v malých mestách už dupľom 😒

blumka
6. jún 2012

ahojte, dnes mi dosla press here book a smirglove cislice...
dakujeme 😉

zuzzka1
6. jún 2012

Takto vznikala dúha 🙂 Chcem poprosiť kočky, nemáte adresu lumarque, neodložila som si z obálky a nemám v tabuľke.

mima1311
6. jún 2012

@lucosko kraaaasne ...DAKUJEM 🙂 😉 🙂
Prosim ta naco su tie bodky pri tych cislach ? Mam ich nalepit na karticky ? Ako ku kazdemu cislu podla cisla pocet bodiek ? 😀
Ostatne prestudujem neskor , dnes bol maly moc aktivny 😝

mima1311
7. jún 2012

@lucosko uz viem odpoved , som si otocila karticku so stvorcekmi 😀

pusinqa
7. jún 2012

@zuzzka1 pozri niekde tu vpredu v téme sa mi marí že píslala @lumarque adresu ja som asi odtiaľ opísala v tabuľke nemám

mima1311
7. jún 2012

@pusinqa ja som jej uz ju pisala do IP 🙂

zuzzka1
7. jún 2012

Ďakujem kočky, už sme dostali - aj posledná dúha je už na ceste 🙂

kvojtanikova
7. jún 2012

@mamusia aj nam uz dosla press book a vazne, je perfektne ako clovek citi tu magiu okamihu, ked to po prvykrat otvara, co tam asi bude. Smiesne, ze sme dospeli a aj tak to na nas posobi, pre deti to musi byt kuzelne. Borci sa to velmi paci. Aj taniere na malovanie sme uz skusali a Matej je hotovy najma z plastelinove hry. Mne sa velmi paci aj hmatove pexeso, zatial ho tiez ale Borci nedavam, lebo mi je jasne ze by to rozdriapala.
Celkove musim uznat, ze toto bol UZASNY NAPAD cele vrecuskove aktivity.

lucosko
7. jún 2012

@pusinqa supeeer!!!

pusinqa
7. jún 2012

@zuzzka1 už sa deti na ňu 2 dni poštára pýtajú či prišla dúha ten sa už musí inak baviť na nás 😀
@lucosko no dnes písala rok na papier a suverénne dobré ťahy už dávala to sa mi ani s písankou s tými ťahmi ošípkovanými a očíslovanými nepodarilo, stále jej ručička išla po svojom najľahšie ale asi to má niečo do seba že keď si na tom šmirgli nacvičí tie ťahy naživo je to iné že to vníma nie len očkami ale aj rukou

pusinqa
11. jún 2012

@zuzzka1 dúha dorazila ďakujeme skladajú na tú malú a tá veľká?

zuzzka1
11. jún 2012

🙂 teším sa že v poriadku docestovala - veľkú som vytlačila ako prvú verziu, bolo mi ľúto farebnú tlač vyhodiť - tak som ju pribalila aspoň na vyfarbovanie.

mima1311
11. jún 2012

Aj my uz mame duhu doma , takze prislo vsetko , mame plnu krabicu aktivitiek 🙂

nika.r
11. jún 2012

Aj nam dnes prisla duha a minuly tyzden este hmatove pexeso, to sa velmi pacilo @angika 😉
@zuzzka1

blumka
11. jún 2012

@zuzzka1 aj my uz mame duhu...dakujeme...Julinke sa velmi pacila 😉

pusinqa
11. jún 2012

@zuzzka1 mňa napadlo aj na tú plastelínu že by sa to dalo urobiť na to z plastelíny dúhu 😉

zuzzka1
11. jún 2012

🙂 som rada že deťúrence potešila

svetlankat
15. jún 2012

baby nestiham, dosla ja nam duha, dakujeme. Ked sa bude robit dalsie kolo kludne ma oslovte lebo nejak nestiham sledovat