10 dní meškajúca menštruácia a test.

rocko999
23. mar 2020

Baby meska mi to 10 dni robila som si test moze sa stat ze som v tom a este mi neukaze ze to je skoro si robit test? Nwm ci mi šibe ale vidim náznak ako keby niečo zachitil len málo

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rocko999
autor
23. mar 2020

@veronika4495 no minulý mesiac mi meskali 4 dni a ked som si robila test v tedy tak výsledok bol takýto posielm foto

veronikaszabova
23. mar 2020

Negativny. Po 10 dnoch meskania by bol minimalne duch

rocko999
autor
23. mar 2020

@veronikaszabova podla teba v tom druhom ze akože nič?

veronikaszabova
23. mar 2020

@rocko999 bavime sa o prvom teste, nie o druhom.

rocko999
autor
23. mar 2020

@veronikaszabova no ja som poslala ako mi to vislo minulý mesiac
Nwm mam ešte počkať týždeň dva ale mam si ist dat pychnut vyvolavacku ale ja nwm och

veronikaszabova
23. mar 2020

@rocko999 na tehotenstvo to fakt nevidim 🤷‍♀️
Ved pockaj, ak nepridu do 2t, zbehni si dat pichnut vyvolavacku.

veronikaszabova
23. mar 2020

A nemeska ti to menej?
V druhej diskusii pises, ze menzas ma byt 20.3 🤷‍♀️ to mas len 3dni, nie 10

rocko999
autor
23. mar 2020

@veronikaszabova no ovšem ked bude moj gyn ordinovat akurat som sa dozvedela ze nerobi aj do odvolania lebo aj pri 1 synovi mi mi meskali robila som si test a nič a ako nahle mi zobral krv bolo to pozitivne a na ultrazvuku nebolo ešte nič vidno

rocko999
autor
23. mar 2020

@veronikaszabova Minulý mesiac som mala dostat 10.2 no meskali 4 dni tak som mala 14.2 anod toho dňa som ratala 28dni 13.3 som bola n gynekologa a mi povedal ze uz mam 28dnovi cyklus ze ked nedostanem do 10 dni mam prist na krv ked tam 4 dni naviac teda 32 tak to vichadzala do 17 alebo okolo 20 len mi na to povedal ze nemam ratat na viac dni mam ratat len 28dni ako som mavala aj predym

gunzburg
23. mar 2020

@rocko999 zle to vidno ťažko zatiaľ posúdiť mne bolo vidno až po 3 týždňoch.Dovtedy som si viac krát robila test a nic tam nebolo. Teraz som 24 tt. Skus este počkať a nestresovat sa. 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre