20 mm folikul na 12. deň cyklu

lienka_9
31. júl 2020

Ahojte baby, rok sa snažíme o bábo, tento mesiac som 1x po 5 dní brala clostilbegyt a dnes na 12 den cyklu som bola na folikulometri a mala som jeden folikul 20mm je to dosť veľký folikul na otehotnenie? Následne mi pichli pregnyl a teraz citim miernu bolesť ale pri menzese. A od nedele co je za dva dni mam brat utrogestan 2x večer...podarilo sa vam otehotnieť s tym?

mey8
31. júl 2020

tak mne osobne sa vďaka folikulometrií, ani IUI nedoparilo otehu, ale to ma súvis s PCOS... Ale k veci teda, áno 20 mm folikul je úplne parádny,🙂 on medzi 20-24mm praská a pokiaľ v ňom je vajíčko, je tu predpoklad, že by to mohlo výjsť.🙂 držím palce, nestresuj, užívaj manžela, a relaxuj 🙂 ♥

lienka_9
autor
31. júl 2020

@mey8 ďakujem veľmi pekne za podporu lebo veru stresujem dosť 😕😀😀

mey8
31. júl 2020

zbytočne stresuješ, (napíšem to možno trošku hulvátsky:D ) radšej nestresuj, ale s..xuj.🙂 :D tým si skôr zabezpečí bábo, stresovať budeš dosť keď ti bude MS meškať, alebo duchovia nebudú tmavnúť....atď:D na stres máš ešte dosť času.... teraz hor sa do ,,práce" :D😝

eriksonka1234
31. júl 2020

@lienka_9 ja som takú veľkosť nikdy nemala, podľa Dr. som bola neplodna, napriek tomu som spontánne otehotnela, dokonca 2x

mey8
31. júl 2020

@eriksonka1234 a ako často si bola na folikulometrií? lebo ona sa robí od cca. 11DC každé dva dni až do 16DC (tiež záleží aké dlhé mávaš cykly)
Ale inak paráda:D vraj neplodná haha....:D

eriksonka1234
31. júl 2020

@mey8 fú, už si presne nepamätám, ale chodila som od septembra do apríla a dosť často, ja som menzes nemala vôbec ibas vyvolávackou

lienka_9
autor
31. júl 2020

@mey8
@eriksonka1234 a ako často ste sa snažili, lebo my doteraz každý druhý deň a dnes mi dr povedala ze mozeme aj vecer aj rano

mey8
31. júl 2020

@eriksonka1234 jáá´j no to, že si nemávala MS, alebo si mávala dlhé cykly mohlo zapríčiniť, že ti folikuly rástli pomalšie, a teda na ten 16 si ho ešte nemusela mať dostatočne veľký...NO ALE HLÁVNE JE, ŽE SA VÁM TO PODARILO🙂 gratulujem🙂

mey8
31. júl 2020

@lienka_9 každé 2 dni je v pohode, pretože čím častejší sex, tým nekvalitnejšie spermie, a keď máš sex každých 6 hod. tak to napríklad už je dokonalá antikoncepcia- bez šance ...
a spermiogram máte už urobený?

lienka_9
autor
31. júl 2020

@mey8 ano spermiogram dopadol na výbornú, takze tam chyba nebude

mey8
31. júl 2020

@lienka_9 tak nestresuj a choď si užívať muža, dajte relax na balkóne teraske, pohár vína k tomu a veget...🙂

eriksonka1234
31. júl 2020

@lienka_9 každý 2 deň, keďže manžel pracuje na smeny a keď mu vyšli tak smeny, že sa nedalo, tak aj každý 4 deň 🤷‍♀️

eriksonka1234
31. júl 2020

@mey8 ďakujem, syn už bude mať 15 a dcéra 9 rokov♥️, ale sú to stále moje vytúžené zázraky

mimka_lentilka
17. jún 2022

Baby podarilo sa vám to nakoniec? Tiež mam clostil prvý mesiac a pichnuty ovitrele. Folikuly 4 dokopy.od 19mm po 24mm. Bolesti stále už 5 deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre