26 dní mi mešká menštruácia a testy sú negatívne

smolinka585
18. apr 2020

Ahoj te som tu nova chcem sa opýtať je to možné že 26 dní mi mešká menstruacia a test my vždy vinde negatívny že niesom tehotná stávalo sa mi že som meškala len pár dni max pár týždňov ale aj keď som si spravila test vždy mi viesiel ze niesom tehotná a potom som to aj dostala ale ani raz sa mi také to nestálo že už mi mešká 26 dní a stále nič a test vyšiel že je negatívny ale badam na sebe zmení pruho mám vecie ked spím v noci tak zdi ma páli zaha ráno ked stanem tak mám skôro vždy niski tlak a natahuje ma na zvracanie rihlo priberam vypadávajú mi veľmi vlasy chuťy mi viac jesť. Niekto re príznaky som mala aj keď som pred 2 rokmi bola tehotná z malou teraz 2 ročnou dcérkou a chceme e dieťa ale za tak ich to okolností si neviem predstaviť že by som bola tehotná ked je koronavirus a ani tak skoro ne chcem môžte mi povedať čo to môže byť. Išla by som aj ku gynekologovy ale som momentalne povinej 14 dňovej karanténe ďakujem za rady. Iba kveci co som sa pitala

mpg
18. apr 2020

A štítnu žľazu máte v poriadku?

smolinka585
autor
18. apr 2020

Áno všetko mám dobre mala som zo stitnou zlazou problémy ked som bola tehotná ale ako som porodila pred 2 rokmi malú sa mi to upravilo všetko mám v poriatku nechápem čo to môže byť nikdy som sa stakim to nestretla že by mi 2 mesiace meskalo

mpg
18. apr 2020

Niekedy to spôsobí aj stres.

smolinka585
autor
18. apr 2020

Áno viem ale stres nemám vôbec vyhýbam sa to mu len sa natim trapim čo mám robiť čo sa som nou deje

sofinka1301
18. apr 2020

Mne vynechala mesiac ms a tehotná som nebola... Bola som pre istotu u doktora aby potvrdil alebo vylúčil tehotenstvo alebo nejaký problém... Všetko v poriadku tehotenstvo nepotvrdil ani nepovedal co mohol byť problém... Sestrička pichla vyvolavacku a do 14dni som dostala ms.

smolinka585
autor
18. apr 2020

Ďakujem veľmi pekné

holubovad
18. apr 2020

@smolinka585 možno je potreby detox tela, prípadne nejaké výživové doplnky

misa11111
19. apr 2020

Aj známa to mala, sestrička pichla vyvolávačku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre