2x po sebe tehotenstvo - prázdny gestačný vak bez srdiečka

ivanocka331
22. okt 2023

Ahojte mala ste niektorá 2x po sebe tehotenstvo ktoré skončilo len s prázdnym gestacnym vakom ? ☹️ v 10/21 som koli tomu podstúpila kyret, 2 roky sme sa snažili, mala som ísť už tento mesiac na prefuk vaječníkov avšak menštruácia nedošla... naposledy som mala menštruáciu 10.9 ... piatok mi mudr robil ultrazvuk a bol tam len veľmi malý prázdny gestacny vak , žĺtkov nebol vôbec ... posla neho podla menštruácie by to už malo vyzerať inac, tento týždeň mam ísť na hcg testy aby zistil ci stúpa hcg, štvrtok znova urobí ultrazvuk...avšak veľmi sa bojím ze zase to skončí zle ☹️ preto ma zaujíma ci je viacej takých mamičiek ze aj 2x po sebe mali bez srdiečka 😞😞😞

ivkav5
22. okt 2023

@ivanocka331 ešte stále nie je nič na 100% stratené…ja som bola na prvom usg v 6tt a tiež bol gestačný vak prázdny a nič viac nebolo vidieť…o týždeň neskôr už bolo aj srdiečko aj žltkový…držim veľmi palce aby to bol aj váš prípad🙏

dianka3
16. feb 2024

@ivanocka331 ako si dopadla? Bolo všetko v poriadku? 😟

ivanocka331
autor
8. mar 2024

@dianka bez srdiečka 😪

dianka3
17. mar 2024

@ivanocka331 och joj 😥 to je mi veľmi ľúto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre