4 roky snažilkujeme a nič. Pomôže nám Inofolic?

disney7777
17. jún 2017

Ahojte baby, snažíme sa už skoro 4 roky a nič.....bola som aj na operácii, tabletky.....a teraz som vymenila gynekológa ....a ten mi povedal aby som si kúpila INOFOLIC ....aké máte skúsenosti???,Pomohlo Vám to???? Ďakujem za radu

disney7777
autor
18. jún 2017

Dakujem 🙂

jokote
18. jún 2017

Odporúčam, tiež sa nám dlho nedarilo a po mesiaci užívania to prišlo 🙏 🤰😍

disney7777
autor
18. jún 2017

ok dakujem 🙂 ja som ho teraz začala tak dufam že sa to už podarí.....ďakujem 🙂

martina618
21. jún 2017

pred ženy je infolic a pre mužov folandrol, ja som brala infolic skôr ako začal brať priateľ folandrol, podstúpili sme nejaké vyšetrenia jemu povedali že má niektoré spermie pomalšie tak mu odporučili folandrol a po asi 2 týždnoch som zistila že budeme mať bábiku, otehotnela som ešte pred tým ako to začal užívať a asi 2 dni pred tým ako bol na vyšetrení spermiogramu, aj kamoška užívala infolic a po 4 rokoch sa dočkala bábätka tak teraz tehulkujeme spolu cca 6 týždňový rozdiel, tak prajem veľa šťastia, a určite je to aj o psychike, my sme prešli zmenami, zmena zamestnania,kopa nových ludí chodila som domov s plačom a nad dieťatkom som už ani nerozmýšľala

aisha14
23. feb 2018

ja som ho brala necely rok a nepomohol ☹ .Ale sa mi zvacsili prsia a take 3 kila som pribrala.🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre