8 dní mi mešká menštruácia, čo to môže byť?

iwuskapoh
14. júl 2019

Ahojte baby mám takú otázku mám 35 dňový cyklus. 1.6.2019 som mala ms a 29.6.2019 30.6.2019 dva dny som mala slabe spinenie a od vtedy mám bolesti ako pred ms bolia ma aj križe a mešká mi ms už 8dni dneska ráno som si spravila teh test a vysiel negatívny
A stále ma bolia vaječníky aj križe čo to môže byť

lenka_21
14. júl 2019

@iwuskapoh cokolvek, asi treba ist ku gynekologovi a ten ti odpovie presnejsie...

lenulka_14
14. júl 2019

@iwuskapoh mozes byt aj prechladnuta...
chod ku doktorovi a on potvrdi alebo vyluci tehotenstvo urcite

iwuskapoh
autor
14. júl 2019

V piatok som volala gynekologičké vraj tam celý týždeň nebude tak neviem :/ mám bolesti ako pred ms kríze ma bolia neskutočne,bola by som velmy rada keby som bola tehu z manželom sa snažíme už 2 roki a nedarí sa nam :(

sofinka3_3
14. júl 2019

@iwuskapoh tak skúsiť napr pozajtra test znovu

iwuskapoh
autor
14. júl 2019

Skúsim keď nedostanem ms :D mám bolesti ako pred ms

iwuskapoh
autor
14. júl 2019

Chcem sa ešte opýtať beriem inofolic combi už druhý mesiac či náhodou nie stoho mi mešká a mála som spinenie ?

julianadrx
14. júl 2019

Nemyslím si, ja som inofolic brala a všetko bolo ok, po dvoch mesiacoch som bola tehotná a to sme sa tiež dlho snažili 🙂, veľa známych takisto otehotnelo, držím palce, snáď to bude ok a zadarí sa Vám

carduelis
14. júl 2019

Ja som zvykla mať nepravidelné dlhé cykly a z toho čo píšeš sa mi zdá, že keď si mala špinenie tak to mohla byť posunutá ovulácia a teraz máš silné PMS.

iwuskapoh
autor
14. júl 2019

Ja tiež mám dlhé cykli Tak toto sa mi ešte nikdy nestalo ze som mala také spinenie väčšinou keď som mala ovulaciu tak som skôr mala výtok priesvitny a slabé bolesti vaječníkov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre