Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

segab090
2. okt 2017

@cimanuma ahoj my sme boli u Mudr. Hrivnaka v KE on je androlog platili sme cca 50€ . Pirovnat s PO to neviem tam sme neboli. Ale osobne si myslim ze lepsie by bolo ist priamo do centra pre neplodnost a tam nam urobili spmg za cca 15€ aj pristup bol lepsi ako u Hrivnaka a najma to prostredie. My aj napriek tomu ze sme z vychodu chodime do xentra do Ziliny. No aj v ke sy dve centra. Cize mas na vyber.

segab090
2. okt 2017

@cimanuma a este k tomu vymennemu listku ano mali sme vymenny listok.

katka435
20. nov 2017

@cimanuma Ahoj 🙂 chcem sa ťa opýtať, kde ste nakoniec absolvovali spermiogram?Potrebujeme to vybaviť tiež v PO, prípadne v KE. Len manžela posielajú k urologovi, nevieš mi povedať, robí nejaký urológ v PO aj spermiogram? Ďakujem za odpoveď 🙂

sabkamila
23. apr 2018
januska41
27. jan 2020

@miculienka pomohlo vám napokon niečo na tie leukocyty?

januska41
27. jan 2020

@poleva brali stě niečo aj vy, alebo u vás nebolo potrebne preliecenie?

miculienka
27. jan 2020

@januska41 - manžel bral len ATB , ale inak nič , ani neviem ako , ale ešte počas toho všetkého vyšetrovania a skúmania sa mi podarilo otehotnieť , tak potom sme to už neriešili

ziabronozka
10. jún 2020

@fifla ja som bola len v cakarni s muzom

janickamalicka1988
11. dec 2020

Ahojte, manzelovi pri objednani na spermiogram povedali, ze by mal aspon 3dni abstinovat. Kolko maximalne ale nepovedali. On ale abstinoval dlhsie /3tyzdne/ a teraz nevieme, ci to nemalo vplyv na vysledky. Celkovy pocet spermii ma 210x10na6 , koncetraciu 70x10na6mil/ml a normalnu morfologiu 2%. Mohlo to tieto cisla tym padom aj ovplyvnit?

rosalie1411
11. dec 2020

@janickamalicka1988 mala by byť abstinenciu 3 - 10 dní max, takže áno, môže to ovplyvniť výsledky.. Ta morfológia je malo, ale môže to byť spôsobené aj tou dlhšou abstinenciu.

ivec16
11. dec 2020

ja som volala do labaku ze muz mal abstinenciu dlhsi cas ale ze uz nasledujuci den ideme do labaku tak ci je lepsie 1,5 dna alebo 5 dni (zeby sme este stihli poriesit aby to bolo 1,5 dna) tak povedali nam ze urcite 1,5 dna,
@janickamalicka1988 3 tyzdne je vela urcite

janickamalicka1988
11. dec 2020

ani nas nenapadlo sa na to spytat, alebo si nieco postudovat, ked povedali min 3dni, tak to dodrzal, ja som bola rada, ze som manzela presvedcila tam vobec ist

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre