Aké boli vaše prvé príznaky tehotenstva?

julka97646
21. jan 2020

Ahojte maminy chcela by som sa opýtať ake ste mali prvé príznaky vy ked ste čakali bábätko. kedy začali či pred MS alebo ked až meškali.. Ďakujem za odpovede babule.

deti95060810
21. jan 2020

každé tehu je iné...prečítaj si niečo o tom... článkov je habadej...

giuli
21. jan 2020

V čase meskania ako prve zavraty,tocenie hlavy...citlivy a vecer upchaty nos....obcasne bolesti v podbrusku,pnutie,pichnutie, hlavne vecer...no je to individualne,kazda sme ina.....ja som to tehu vobec nepripisovala,az na naliehanue som si urobila test....vobec som sa tak necitila....co ma jedna,nemusi mat druha

julka97646
autor
21. jan 2020

To ja viem ze každá je iná len som chcela vedieť ake ste mali príznaky vy čo ste tehotné boly

sonnenshein
21. jan 2020

1. tehotenstvo - meskanie MS
2. tehotenstvo - neskutocne nevolnosti so zvracanim (par dni pred MS)
3. tehotenstvo - velmi bolestive prsia (cca tyzden pred zmeskanou MS)

evuska135
21. jan 2020

Mna strasne 3 dni bolel zaludok, vela veci mi uz zacalo smrdiet, zilky na prsiach to som mala este pred ms. A samozrejme neskor nevolnost sialena, 24h mi byvalo zle, smrdi mi aj teraz vsetko, bolest v krizoch

zdencaaaa
21. jan 2020

moj prvy priznak tehu bola mykoza :D :D :D :D

renata1981
21. jan 2020

Mňa pri prvej dcérke veľmi boleli prsia co nikdy pri menzese nebolo tak som zistila ze som tehotná. A keď som sa po vracala s kávy. A pri druhej úplne iné príznaky. Preháňalo ma týždeň káva mi vôbec nevadila ale bolela ma žalúdok stále a mala som kyselinu netušila som ze som tehu nakoľko to nebolo plánované ale keď som si spravila test po tom co mi meskala tak som to zistila😄

supucka
21. jan 2020

1:nic... Absolútne... Len vynechanie menštruácie
2:nic, vynechanie menštruácie
3:bolestive prsia už pred MS, bolesť v podbrusku ako pred MS a pachy no a najdôležitejšie co bolo u mňa.... Straaaasne som bola nafuknuta, som myslela ze prasknem

dejna26
21. jan 2020

V čase očakávanej menštruácie pálenie záhy, čo mňa nikdy záha predtým nepálila. 😂 a o týždeň na to ranné nevoľnosti.

lily411
21. jan 2020

Ahojte. Prosím o radu ,test si ešte nemám odvahu spraviť, či mám počkať alebo nie . Ms mi podľa môjho 26DC mešká 4 dni, už druhý deň mám zvýšenú teplotu 36,9 a bolesti svalov akoby som mala svalovicu . Necítim sa choro ,prsia ma nebolia ,iba sem tam podbrusko ale len j3mne . Mám taký priesvitno-biely vytok ,ale to len ked sa utriem ... včera som bola na preventivke ale doki samozrejme ešte nič nevidel .. Čo myslíte? Vďaka za každú odpoveď a skúsenosť🙂 ak to sem nepatrí ospravedlňujem sa .

zdencaaaa
21. jan 2020

@lily411 treba spravit test, ale myslim ze si tehu

samrolka2019
21. jan 2020

Mne zacali v 22 DC a v 26 DC uz som mala kolajnice na teste. Od toho 22 DC ma zacali v rovnakom case boliest nohy (klby a svaly) ako pri chripke ale inak som chora nebola. Trvalo to asi 4 hodinky denne. K tomu sa pridala vecerna bolest hlavy a pichanie v podbrusku, nie menstruacne bolesti ale doslova pichanie. Ked toto trvalo 4 dni isla som si spravit test 🙂 inak som mavala cyklus 28 dnovy

lily411
21. jan 2020

@zdencaaaa ďakujem pekne, aj keď sa obávam:/

zdencaaaa
21. jan 2020

@lily411 coho? Bud to tam je alebo nie je, Test ti len ukaze pravdu, nezmenis to

giuli
21. jan 2020

@lily411 uz si mala testovat.....

lily411
21. jan 2020

@samrolka2019 joj tak to si mala presne ako ja . Ja som ráno ok ,len stále ta teplota zvýšená, ale kĺby a svaly zacnu až poobede ... včera som mala aj zimnicu. Pojd3m si kúpiť test ,myslíš že už ukáže?? Dnes som 30 DC 🤷‍♀️😯

lily411
21. jan 2020

@giuli som Po 2 neúspešných IVF takže sa veľmi bojím... ale asi nevydržím ešte čakať. Áno spravím si ráno.

giuli
21. jan 2020

@lily411 nemas co stratit...

zdencaaaa
21. jan 2020

@lily411 ty uz mozes testovat aj pocas dna, nielen rano

lily411
21. jan 2020

@giuli pravda . Poslala som muža po test ja som v praci ,tak som zvedavá. Ďakujem

lily411
21. jan 2020

@zdencaaaa už som poslala muža, tak ked pridem testujem . Ďakujem pekne za rady

giuli
21. jan 2020

@lily411 daj vediet potom, ako si dopadla

samrolka2019
21. jan 2020

@lily411 aj mne to zacinalo poobede 🙂 skus si spravit. Ja som mala obycajny Pepino test a ten mi ukazal krasne ciary uz poobede. Na druhy den rano som robila mamatest a ten take slabe ukazal. Tak zas dalsi pepino a opat krasne. Za mna mamatest ee. Drzi palce 🙏

lily411
21. jan 2020

@giuli napíšem🙂

lily411
21. jan 2020

@samrolka2019 áno dala som kúpiť aj pepino aj mamatest
Pre istotu 😀 ... len mi je divne ze prsia ma vôbec nebolia ...

giuli
21. jan 2020

@lily411 ani mna nikdy neboleli

katarinka2526
21. jan 2020

Dobrý deň neviem či to tu patrí ale chcem sa spýtať poslednú ms som mala 12.decembra.2019. momentálne mi mešká 10 deň. Testy som robila a vyšli podľa mňa pozitívne . Posledný testik robený dnes ráno. ☺️ Moja otázka je akom týždni by som mala byť? Pýtam sa kvôli tomu ,či už môžem ísť ku gynekologovy.. ďakujem vopred za všetky rady

lily411
21. jan 2020

@giuli bože snáď to tam bude ... určite napíšem.

katarinka2526
21. jan 2020
giuli
21. jan 2020

@katarinka2526 ano je pozitivny.....si cca v 5tt+5dni...a uplne ti staci ist asi o 2týždne k dr.,pokial nebudes mat nejake problemy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre