Aké lieky pomáhajú pri snažení sa o dieťa?

ardnaxela1989
2. dec 2021

Ahojte s partnerom sa snazime uz rok o dieta a zatial nic doteraz som to dako neriesila budz bude alebo nie ale uz rok sa snazime. Ja mam dceru s predvhadzajuceho vztahu a kedze nechceme velky vekovy rozdiel medzi detmi chceli by sme druhe dcera bude mat 3 roky. Chceme skusit brat vitaminy alebo doplnky na podporu plodnosti u oboch ak mate niečo overene alebo čo je podla vas dobre aj pre mna aj pre partnera dakujem za kazdu radu

emalka
2. dec 2021

Po roku by som ako prve poslala muza na spermiogram co je vsetko ok. A ty k svojmu gyno tiez, vela veci sa v tvojom tele mohlo udiat za tie roky. Ak vam ide o mensi vekovy rozdiel tak by som nestracala cas tabletkami. Lekari vam predpisu a poradia vsetko podla vysledkov.
Coraz viac parov ma problemy pocat druhe dieta, netreba stracat cas.
Vseobecne nic nepokazis prenatalnymi vitaminmi a poznam chlapov co si pochvalovali Folandrol.

iniska
2. dec 2021

@ardnaxela1989 dobrý deň mám na predaj argenmax Forte pre muža ako my sme sa snažili vyše roka a manžel skúšal čokoľvek a toto po 3 mesiacoch nám pomohlo. Predám za symbolickú cenu

mata0076
7. dec 2021

Dobry den, pisem vlastnu skusenost cca rok sme si nedavali pozor, v lete som som uz sla za gynekologom, urobil mi hormonalny profil, vysla.mi riadne ovulacia, ze mam brat inofolic na podporu ovulacie. Z oberov vyslo ze mam ureoplazmu co moze sposobovat neplodnost. 26 dni som brala 2 druhy atb, o 2 tyzdne kontrola. Aj manzel sa musel liecit, ziaden sex. Opakovane odbery uz negativne. Na najblizsiu ovulaciu som otehotnela 😊 cize za mna vysetrenia a uzivanie inofolicu. Drzim palce 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre