• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
Aj ked ja bejbinko ešte nečakám a ani zatial nemám, ale mne sa velmi páči meno Hanka :slight_smile:
6. feb 2014 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ivana1410 hanka je pekne meno asi 5 zien ich ma v rodine ale v kalendari je iba hanna alebo anna a ked ta niekto bude volat hana to neni pekne viem sice sa volam lenka ale vsetci ma volaju hana :D
7. feb 2014 o 17:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som mala vysnívané meno Damián, neskutočne sme túžili po synovi (hlavne ja), až mi lekár povedal, že som neplodná. Ja som sa však nevzdala a dnes mám 8 ročného Damiána a 2 ročnú Sabinku :slight_smile:
7. feb 2014 o 23:14  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Vaneská Tobias Nelka Sebastian Samuel :slight_smile:
10. feb 2014 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenz to v akom kalendári je Hanna? My máme normálne po slovensky Hana a meniny má spolu s Annou. A voláme ju Hanka, Haňa, Hanička.
10. feb 2014 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame Matusa a Alicu...v pripade syna to nikto nekomentoval, pred 6 rokmi sa narodilo vela matuskov;), ale Alicu vraj ani v porodnici davno nemali, kazdy sa pytal preco prave:slight_smile:. Na zozname sme mali este Annu a Ondreja...
10. feb 2014 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
sabinka alebo davidko :slight_smile:
10. feb 2014 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my ked nahodou tak chlapcek bude filip dievcatko bud nataska alebo karolinka
10. feb 2014 o 21:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja čakam Tadeaška
10. feb 2014 o 21:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (29. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Velmi dlho som mala vysnivane meno Nela, cca aj 2 roky, teraz och je vsak vsade strasne vela a tak som sa rozhodla ze ak bude dievcatko tak bude Nina :slight_smile: Chlapec je vybaveny kedze ine ako Janko mi moja polovicka nedovoli dat a mne by trhalo srdce keby vidim ze nieje stasny keby som dala ine :slight_smile: ak bude chlapcek bude uz 4 Janko v rade... Osobne sa mi to nepaci, moj nazor je ze su 100ky inych mien tak preco sa opakovat...no nemozem byt sebecka :slight_smile: ja vyberam dievca a polovicka chlapca :slight_smile: Moje vysnivane mena pre chlapcov su Tibor a Marek tak uvidim, mozno budem mat moznost ich dat dalsim chlapcom :P
10. feb 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Melanie , Alina ,
Toby , Devin :slight_smile: keď sa nám konečne podari babo :slight_smile:
10. feb 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonka011 aj ja mám syna Janka a dala som mu to meno,lebo na tom trval môj ex so slovami,dievčatku vyber ty,ale chlapec sa musí volať po mne.Je to moje dieťa a milujem ho nadovšetko,ale to meno sa mi veru vôbec nepáči.Celé detstvo som si plánovala aké mená dám a nič z toho.Teraz ho ešte všetci volajú Janko,ale neviem,v školke,v škole keď ho budú volať Jano......ach jaj :confounded: a máme šteniatko,dali sme jej meno Nela :wink:
10. feb 2014 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte, s manželom sa snažíme o babo od januára 2014, ale zatiaľ nič :unamused: no keď za zadarí, tak s menom to bude ešte zaujímave... máme úplný iný vkus :grinning: dievčatko u mňa Karolína a Šarlota a chlapček Samuel :wink: manžel zatiaľ nedal nijaké návrhy, len tie moje zavrhol :cry:
10. feb 2014 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@andrejka2424 ja sa asi budem snazit dosiahnut aby ho volali Janci no vynucovat to nebudem moct....ako bude tak bude....hlavne aby sme boli zdravi :slight_smile:
10. feb 2014 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my sme dali meno Leonard :slight_smile:
10. feb 2014 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adam alebo Oliver, Alica alebo Nina ...
A mne sa osobne páčia ešte Soňa, Klaudia, Nina, Dominik, Dávid a Lukáš ... keby som mala toľko detí, asi odpadnem :D Ale tiež nemôžem dať jednému bábätku 7 mien :D
10. feb 2014 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vulka som sa sekla o jedno n viem kedy ma meniny vsak hovorim polka rodiny sa vola hana anna
11. feb 2014 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme chlapcenske dlho nevedeli vybrat... nakoniec sa nam pacilo jedine a tak mame Olivera. A som nadmieru spokojna :slight_smile: pre dievca v tom mame jasno, chceme Lindu. Ale teraz sa mi zacalo pacit aj Ina. No ak by druhe babo bolo dalsi chalan tak fakt neviem ake meno dame...
11. feb 2014 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Kamilka a Šimon
11. feb 2014 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
......... my máme doma Hanku a doteraz som krajšie meno nenašla. Zapísaná je tiež ako Hanka a hovoríme jej tiež Hanička, občas Hanulik, Hanulienka p. učiteľka zo škôlky jej nepovedala inak ako Haninka.
Je to krásne jemné dievčenské meno, ktoré sa nedá "skomoliť" :dizzy_face:
11. feb 2014 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
mne sa pacia zahranicne a nevsedne mena :slight_smile: priatel by chcel Misko a Janka, co s Jankou suhlasit nebudem ale nic proti Jankam :slight_smile: mne sa paci Nathan,Laurel,Leo alebo aj Maxim a dievcatka Nadine, Lea, Mya :slight_smile: ale na 100% este nemame :slight_smile: nevieme sa zhodnut !
17. feb 2014 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonka011 Janko je krasne meno, Janik, Janicko - mne sa to velmi paci, je to klasicke a viac menej dnes aj netradicne :slight_smile: ale najviac sa mi paci Tadeáš, samozrejme :slight_smile: to bolo moje vysnivane meno, manzel nastatie suhlasil...dievcenske som mala vysnivane Sara, to mi nepreslo, ale Ninka je tiez krasne, len je ich vela, co som vobec netusila, lebo v mojom okoli ziadna nebola..
17. feb 2014 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam doma Lucasa a druhe bude bud Mathias alebo Laura :grinning:
20. feb 2014 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
20. feb 2014 o 09:12 • kinna
my budeme mať v prípade chlapca Matúša a dievča sa bude volať Denisa
20. feb 2014 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame Lilianku a Jasmínku
20. feb 2014 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
kraasne meno marina..my sme sa s manzelom zhodli na mene pre chlapca hugo, a pre dievku este vahame ci greta alebo matilda
28. feb 2014 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ninka alebo Ninko :slight_smile:
28. feb 2014 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame Karolinku a Palka :slight_smile:
28. feb 2014 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moj manzel ma nemecky povod, dcerka je Sabina Clara, syn Adam Philip, netere Sophia Ann, Ella Clemmentine, Zaira Teressa, Zuzana, synovci Milan a Noah. Je to take divoke, zahranicno-slovenske nakolko zijeme alebo sme zili ako surodenci kade tade po Europe :slight_smile: ale div sa svete nikto sa nad ich menami nijako zvlast nepozastavoval :wink:
28. feb 2014 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok