Aké sú dobré vitamíny pre snažilky?

kvetinka98
17. apr 2008

dobrý deň chcela by som sa opýtať že aké sú dobré vitamíny pre ženu ktorá už nevie otehotnieť rok za rady vopred ďakujem.

eva7780
17. apr 2008

kvetinka ja tiez nemozem otehotniet,ale ked nemas nijake problemy tak baby plan tam mas vsetky dolezite vitaminy,a je aj homeopatika na podporu ovu ale moc nezaberaju skusala som

kvetinka98
autor
17. apr 2008

aha ja netvrdím že som celkom v poriadku mňa môj doktor lieči už rok a už aj môj partner bol na vyšetrení aj jemu dali nijaké vitamíny takže skúšam aj ja všetko možné.....

eva7780
17. apr 2008

ake vitaminky dali tvojmu manzelovi?moj berie selen,zinok a vit.c

eva7780
17. apr 2008

prepac vit.e cecko si da sem tam sumive

kvetinka98
autor
17. apr 2008

ešte neviem lebo iba dnes bol pre výsledky v Heliose v Martine a ešte nie je doma to iba mi volal že mu dali vitamíny tak dám vedieť hned čo pride donkov

eva7780
17. apr 2008

aj ty si bola na vysetreni v heliose?

kvetinka98
autor
17. apr 2008

nie nebola som ešte môj doktor povedal že najskôr má ísť partner a že potom pozdejšie ja tak teraz neviem pôjdem zajtra ku doktorovi môjmu a uvidíme čo povie ty si bola????

eva7780
17. apr 2008

ja som tiez chodila najprv k svojmu potom uz sme isli do centra v kosiciach a tam porobili aj mne aj manzelovi vsetky vysetrenia a manzel mal uple iny vysledky ako pred 4 rokmi

kvetinka98
autor
17. apr 2008

aha a koľko sa už snažíte ak sa smiem opýtať..hmmm

eva7780
17. apr 2008

skoro 5 rokov,teraz aj lutujem ze sme do centra nesli skor

kvetinka98
autor
17. apr 2008

aha tak to je už dosť....my iba od minulého roku od septembra tak všetci vravia že to je málo ibaže mne sa to zdá večnosť...

eva7780
17. apr 2008

skus este pockat ake bude mat manzel vysledky a potom uvidis 😵 ked sa budete na to citit tak tam pojdete

kvetinka98
autor
17. apr 2008

no neviem aké mal tvoj partner výsledky ale môj má napísané že Koncentrácia spermií v norme (norma 20-250mil/ml) neviem čo to znamená že dobré alebo nie a ešte je tam napísané toho veľa napríklad DG:theratozoospermia

eva7780
17. apr 2008

aj moj ma napisame theratospemia a kolko ma morfologiu?

kvetinka98
autor
17. apr 2008

morfológiu má tam takúto tabuľku

Normálne: % 0,5 Abnormálne: % 99,5
TZI faktor: 2,0 Patológia hlavičiek % 99
strednej časti % 45
bičíkov % 55

a morfológia v závere vyšetrenia je patologická

Ja vôbec sa nevyznám do týchto výsledkov strašne ľutujem že som dnes nebola s mojou polovičkou pre tie výsledky ale čo už práca volala....

eva7780
17. apr 2008

my mame popisane uplne ine veci tzi 1,4 a ine uplne veci tiez sa tomu nerozumiem len nam v centre povedali ze len 3%dobrych my mame 7mil./ml tak podla toho u vas je to dobre

smejka
17. apr 2008

kvetinka dla toho co si napisala tak mate patologiu 99,5...cize tvar spermii je zly...normalny tvar ma len 0,5 spermii...my sme na tom podobne 😒

kvetinka98
autor
17. apr 2008

tak asi je to u nás lepšie podľa toho ale podľa mna je to individuálne každý deň inakšie

eva7780
17. apr 2008

aj moj manzel mal raz taky a inokedy iny,uvidim ako bude teraz u androloga,berie aj vitaminy neviem ci to pomoze ale skusame co sa da

kvetinka98
autor
17. apr 2008

a evka ja by som sa chcela opýtať ak sa nenahneváš že prečo vy tak dlho čakáte prečo si nešla napríklad už na umelé oplodnenie alebo ty na vyšetrenie nejaké ja sa síce do toho veľmi nerozumiem aj ja robkám čo mi môj doktor hovorí....a teraz ani sama neviem čo ma čaká zajtra uvidím

kvetinka98
autor
17. apr 2008

smejka a ja sa ťa chcem ešte opýtať že tak to potom má veľmi zlé ked má byť 0,5 a moja polovička má 99,5 to je veľká chyba to môže byť v tom že nevieme mať bábo?????hmmmm

eva7780
17. apr 2008

kvetinka preto ze som menila lekara jedna lekarka mi liekmy zabijala vajicka bolo privela tych liekov vymenila som ju,u druheho nebol problem a az kym sme nesli do ke tak vraj sme boli obaja v poriadku aj spg bol dobry 😨 a jednoducho som sa necitila na umele nie je to jednoduche sa rozhodnut pre to a este som si musela nasetrit peniazky lebo to mame dost daleko tak aj na cestu 😔 ale hlavne sa s tym vyrovnat to my trvalo dlho

kvetinka98
autor
17. apr 2008

áno chápem.....ťa prepáč za opýtanie .....ved neviem ešte ani ja ako dopadnem

eva7780
17. apr 2008

kvetinka nevadi drzim ti palce,aby si to nemusela podstupovat 😉

kvetinka98
autor
17. apr 2008

ďakujem aj ja tebe tak isto

kvetinka98
autor
18. apr 2008

babenky som nešťastná môj doktor dnes nerobká tak nebudem vedieť ani tie výsledky ......

kuspitka
18. apr 2008

to mi je luto .a sestricka

kvetinka98
autor
18. apr 2008

tam nie je lebo on robieva aj v Lučenci tak on tu pracuje pondelok utorok a niekedy aj v piatok takže neviem či sa k nemu dostanem aj na budúci týžden lebo on si veľa naobjednáva a ja sa už nebudem mať kam pychnúť sestrička povie že už majú plno objednané a bez objednania sa tam absolutne neoplatí ísť to tam môžeš strávkať celý deň

kuspitka
18. apr 2008

a keby si povedala ze chces prednostne vysetrenie a zaplatis 100 ci to tak nieje u vas?

kvetinka98
autor
18. apr 2008

u nás za 100sk je na objednanie a to sa skoro všetky ženičky takto objednávajú u nás málo kto je v čakárni iba tak bez objednania on má strašne veľa pacientiek lebo u nás je tu jeden s najlepších síce podľa mna tu ani nepoznám lepšieho doktora......aj ja k nemu chodím iba od septembra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre