Aké sú vaše skúsenosti s Gynex?

mouse14
15. nov 2017

Rada by som chcela vediet vase nazory pripadne skusenosti s kvapkami Gynex?Dakujem

dominidzga
15. nov 2017

@mouse14 ahoj, ja som ho užívala, podľa mňa neublíži,ale ani nepomôže, ... ja som ho brala na to, aby sa mi upravil cyklus a tiež som si naivne myslela, či sa mi skôr nepodarí otehotnieť, ale nič. Zbytočne vyhodené peniaze. Ale cyklus sa mi upravil 🙂
a taktiež sa mi viac osvedčil Infolic, ani som ho nestihla douživať, a bola som tehotná 🙂

mouse14
autor
15. nov 2017

@dominidzga mne zase opak Inofolic uskodil...rozhadzal cyklus, sposoboval krce a bolesti krizov....

dominidzga
15. nov 2017

@mouse14 achjaj, tak vidiš, zjavne je to veľmi individuálne.... ale ako ten gynax nie je zly, mne sa aj cyklus upravil, len som mala pocit, že mi to nič nepomohlo, lebo som bola frustrovaná z toho že som neotehotnela ...

mouse14
autor
15. nov 2017

@dominidzga ako dlho si ho uzival?Mne ho dali lebo mam Pco

dominidzga
15. nov 2017

v lete som bola na laparoskopii, začala som v septembri, čiže dva mesiace a aha, už som tehotna 🙂 ... ale tak ak maš diagnostikovane PCO tak ten gynex je originalny, lebo to su prirodne kvapky..., a skus piť čaj z myšieho chvosta, tej je fakt super na tieto veci 🙂 myslím, že lepší a účinnejší ako alchemilka...

mouse14
autor
15. nov 2017

@dominidzga dakujem pekne za radu 🙂 skusit mozem

anemarii
19. nov 2019

Dobrý večer rada by som sa vás chcela opýtať či mate nieake skúsenosti z gynexom lebo by som si ich chcela objednať lebo z priateľom sa snažíme o bábätko už dlho a stále nič

mouse14
autor
19. nov 2019

@anemarii mam na predaj Gynex, jedna flasticka je cela a z druhej mam asi tretinku...

hrybik
27. nov 2019

mouse 14 Ahoj za aku cenu máš ten gynex?ďakujem

mouse14
autor
27. nov 2019

@hrybik ahoj.Uz ich nemam.Predala som ich minuly tyzden

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre