Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
4. sep 2007

niekto inym sposobom nemoze mat dieta,vtedy sa neda nic robit a ist na umele,ale my to este skusime prirodzene.ved aj tak by som mohla ist az v januari na ivf.

pipka
autor
4. sep 2007

...no ked pisez, ze uz nebudes miusiet pichat 😵 vies ako sa hovori..."never say never" 😀

pipka
autor
4. sep 2007

pises 😀 😀 😀 nie pisez

mixka
4. sep 2007

lius, nenavaduam, iba som sa pytala 🙂 a ja som to nikdy nechcela takto riesit a to je rozdiel...

pipi, nezdrave je jedna vec a nicit si zdravie druha... zvlast, ked je kopec deti, ktore niekoho potrebuju... curat proti vetru sa nema...

lia
4. sep 2007

pipi"dufam,ze nebudem musiet uz nikdy pichat tie hormony",som jak rozkysnuta knedla,kvoli tomu.

pipka
autor
4. sep 2007

mixi, ...ale moze 😀 😀 😀 ako dopadnes uz je vec druha 😀 😀 😀

mixka
4. sep 2007

nema, ale moze 😀 😀 😀 mne sa nechce, nechcem byt ocikana 😀 😀 😀

pipka
autor
4. sep 2007

ale prestan! 😠 ked si ty rozkysnuta, co je potom Halina Pawlovska a pod. Kokso, to milujem, ked take sparatka ako ty hovoria, ze su tucne...ja mam o 20 kg viac ako ty a nemyslim si o sebe...schudnut by som prijala, ale nie som tucna...mozno len plnostihla 😀

mixka
4. sep 2007

pipi, teraz mas kratke vlasy, vsak ??? mala si niekedy dlhe ???

pipka
autor
4. sep 2007

mala mixik, skoro po pas 😉 ale dlho mi schli, padali...takto je to pre mna praktickejsie. Vyjdem z bazena, otrasiem svoj hribik a je 😀

lia
4. sep 2007

ale ja mam tiez svoju vahu a ked priberies 5 kg za dva mesiace,asi to nie je bohvieco.ty si vysoka a si uplne normalna,ale uz uvidis aka budes z tych hormonov naliata.

pipka
autor
4. sep 2007

lius, to ja som uz teraz naliata 😀 a furt mi chutiiii 😅

pipka
autor
4. sep 2007

sak moj Vilko tiez nepatri k najchudsim chlapom, tak aspon sa budeme k sebe hodit 😀 😀 😀

zulka29
4. sep 2007

Sorač že sa miešam do vašej debaty 😕 . Ja skôr chudnej ako priberám, teda aspoň doteraz...vôbec mi nechutí jesť a schudla som min 1 kilečko 😔 .
Pipi, vyber si ten Decapeptyl aj 1 hod. pred pichancom. Mňa to najmenej štípe, keď si ho zoberiem do centra a pichám ho až po 2 hodinách 😉. ALe pichám si to tam sama, sestričkám si to nedám pichnúť ani za svet a zatiaľ nemám ani jednu modrinku 😉 . Pipi, zvládneš to sama pichať, zvykneš si, ja to mám teraz taký ranný rituál, dnes som sa bodla až 4 x 😉.

lia
4. sep 2007

lenze ja mam modela!! 😅 a vyzeram pri nom jak tucko,teda nie jak,som tucko.
babule,musim ist do prace,mozno sa stadial ohlasim ked nebudem mat vela,paaa

jul
4. sep 2007

jeeeej vy ste uz hore???? 🙂

mixka
4. sep 2007

pipi a ako si sa odhodlala na ostrihanie ??? mne tiez padaju vlasy a nejak sa s nimi necitim dobre, tak zvazujem kratky strih, ale mam z toho sialeny strach a neviem sa odhodlat 😀 co ked budem vyzerat, jak tulu ???

jul
4. sep 2007

aj mne padaju ,ja len cele dni zbieram vlasy zo zeme 😠

pipka
autor
4. sep 2007

mixik, proste som jeden den prisla ku kadernicke, ze chcem ostrihat na kratko a basta 😀 a muzovi sa to paci, on by chcel, aby som ich mala este kratsie, take dva cm a nastrapato nagelovane, lenze ja mam hrozne tazke a tvrde vlasy a aj ked miniem kilo gelu, tak mi to nedrzi 😒

mixka
4. sep 2007

a nebala si sa, ako budes vyzerat ??? to je moja jedina nocna mora 😀 inak, ja som mala volakedy take huste vlasy, ze som nechytila cop jednou rukou a teraz mam iba par chlpov na hlave... je to normalne ???

pipka
autor
4. sep 2007

zulka neboj, od zajtra si picham sama, nie kvoli nedovere, ale to by som musela stale menit smenu a hlavne ist tam aj v zime a dazdi a to si radsej sama pekne v teplucku 😵

jul
4. sep 2007

od zajtra uz pichas pipula? a kam sa to picha?

pipka
autor
4. sep 2007

julisa, uz dnes som pichla prvu...do bruska 😉
nebala mixi, kto sa boji, nech nechodi...ku kadernicke 😀 😀 😀

jul
4. sep 2007

neboli to???? 😕

jul
4. sep 2007

kedy ides do skolky dnes?

pipka
autor
4. sep 2007

neboli. Za chvilku odchadzam, idem na 10.45

mixka
4. sep 2007

pipi 😀 😀 😀 tak sa asi osmikam sama 😀

jul
4. sep 2007

mixi,ja som sa uz 3x sama strihala a dost dobre to dopadlo,len som si ostrihala vlasy po pas asi po plecia a dost rovno som to mala,ziadne schody 😀 😀 😀

mixka
4. sep 2007

juli a to sa ako da 😕 ???

pipka
autor
4. sep 2007

drzim palce mixi 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre