Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
pipkaautor
1. okt 2007
ja sa pri tom setreni na vas tesim 😃
Ajus a zajtra na obed ta cakam 😉
loss
1. okt 2007
pipi ako tak ako sa citis,ako sa mas 🙂
lia
1. okt 2007
ahojte,

lossik,nezobrali ta do nemocky??si pn??
pipi,ako sa citis??kedy ides na krv??ja som uz taka zvedavaaa 😉
pipkaautor
1. okt 2007
Ajoj lossik, zalomila som pri telke, zobudila ma az pripomienka, ze si mam dat utrogestan :-N
mam sa fajn, snad bude vsetko v poriadku, veeelmi na mna mysli. 😉 a ty sa mi ako mas? Pocula som, ze ti nieco bolo!? :-|
pipkaautor
1. okt 2007
liuska, akurat som na teba myslela, aj sms-ku som ti napisala, ale asi ti dojde az rano x-)
na test idem az buduci pondelok, snad to dovtedy vydrzim =-)
liuska, prides aj ty ku nam vo stvrtok? 😉
lia
2. okt 2007
dobre ranko,

ja som nemohla spat v noci 😞 ,potom som nejak zaspala a uz od 6:30 buntosim.
pipi neslubujem |-| .idem si teda zapnut telefon.
dudu
2. okt 2007
dobre ranko, babulky
jul, aj ja sa na teba tesim :-N , ale nezlakni sa, mam novy uces, som ostrihana na postupno, ale dlzku vlasov mam zachovanu a farbu mam taku bordovo hnedu.... no ved uvidis

Ajus.. presne tak stretneme sa pred Gf preto aby julka nezabludila, aj ked som nevedela, ze vies kde pipka byva 🙂
dudu
2. okt 2007
Haloooooooooooo 😕 😞 kde ste? ja teraz namam co robkat, mozem pisat a tu nikde nikoho ]-( 😞
ajka23
2. okt 2007
halooo 😉
pipi, fakt ma ten dnesok mrzi... :-S
dve hodiny sa babrem s rucnym pranim a zmykanim... ]-( ]-( ]-( a este k tomu mi je blbo... :-p
dudu, si tu? 😉
pipkaautor
2. okt 2007
ajojte, tak som konecne nakrmila toho mojho srotovnika a odprevadila ho k dveram, nech ide zase korunky zarabat 😃 Ajus, zjedol aj to, co malo byt tvoje :-N
a polievocku si veeelmi pochvaloval Brokolicova kremova s nastruhanym syrom :-p x-)
ajka23
2. okt 2007
no vidis, aspon si to nemusela vyhadzovat... 😉 nejak dlho si ho mala doma, nie? :-| ci len na obed bol? =-)
pipkaautor
2. okt 2007
dosiel o pol dvanastej, nahltal sa a o dvanastej uz bol fuc 😃 umyla som riady a som tu 😉
ajka23
2. okt 2007
bolia ma ruky z toho prania, ako na potvoru sa toho nejako vela nazbieralo, normalne by to bolo na 3 pracky, tak si to vies predstavit... :-S :-S :-S nahadzala som to do vane a tam to prala, ach moj chrbat... :-| :-p
pipkaautor
2. okt 2007
boooze, ty si vies vymysliet robotu a este ked je ti tak zle :-N 8-(
ajka23
2. okt 2007
musela som, lebo sa ma zhorsovat pocasie a nevyschlo by mi to a zajtra idem do roboty, rtak by nebolo kedy a ten moj bol vcera hrat hokej, tak tie veci som musela vyprat... :-S
normalne mi bolo vcera do placu, otec mal ist do PP a vecer o 11tej ked prichadzal mangel, tak pozeram, kto to kraca po ulici... ]-( no nebol to on? 8-( 8-( 8-(
ema ma rozbity chvost, tak ked sa velmi tesi, tak mi maluje steny, je mi zo vsetkeho na nic... |-| |-| |-|
mam dnes blby den, asi ta mrcha v povetri to robi... 😞 este ze som nedosla, skazila by som ti naladu... 😢
pipkaautor
2. okt 2007
aaaale neboj ajus, to je len dnes, uvidis zajtra bude ovela lepsie a vo stvrtok to roztocime 😃
stvrtok aj piatok mas volno? Dnes ti nevolali?
ajka23
2. okt 2007
iba stvrtok by som mala mat volno, dufam, ze sa zajtra nieco nezmeni... :-S piatok robim... :-p
dnes nevolali, uz by to nestihali... 😃 😃 😃
pipkaautor
2. okt 2007
tak kasli na pranie, vyloz nohy a relaxuj 😃 alebo strc emu do vane, ta ti to tam tym chvostiskom vyperie 😃 😃 😃
lia
2. okt 2007
pomylila som sa,uz mi naozaj hrabe.to,co som poslala do missediek,som chcela napisat sem :-S .
nemozes sa vypnut aji??
ajka23
2. okt 2007
ahaaa, uz chapem, tak nie som az tak spomalena... 😉
vypnuta som bola vcera, cely den, ale zajtra, ked budem v robote mi to mozu oznamit osobne, toho sa bojim... :-S
pipkaautor
2. okt 2007
lius, ideme si to precitat tam 😃
ajka23
2. okt 2007
pipi, emu do vane nedostanem, tie diery v rukach mi nestoja za to... 😃 myslis, ze by som mala batikovane tricka? =-) 😃
lia
2. okt 2007
idem sa obliect,este som v pyzame,pojdem pomaly von s nelinkou.
tak pekny dnik 🙂
ajka23
2. okt 2007
aj tebe pekny, ja som dnes pyzamo velmi skoro rano odlozila, normalne sa nechapem, na mna su to veeelke pokroky... 😃 😃
pipkaautor
2. okt 2007
ja som pre zmenu spalila rezne prave ]-( supla som ich do fritezy a zabudla na ne popri konikovani :-N tak budeme olupovat prezle 😃 8-(
ajka23
2. okt 2007
ja som spalila zemiaky, pamatas si, tak to je este dobre... 😉
co furt varis? chces byt tlsta, ci co? 😃 😃 😃
pipkaautor
2. okt 2007
ja dnes od rana varim, a teraz toto ]-( to zato, ze ma drahy pochvalil :-N

ajus, cerveny batik je dnes in 😃
ajka23
2. okt 2007
sak posli nejake tricka, ja ti ich obatikujem, zadara... 😃 😃 😃
vcera mi obatikovala rifle, tela... ]-(